Последние новости

19:45
Обмеження руху Берестейським проспектом: 28-29 квітня на Святошино ремонтуватимуть дороги
10:44
«Відмивання» майже 580 млн грн з оборонних контрактів та мінімізація податків: поліція затримала учасників ОЗГ (фото, відео)
17:04
Президент Зеленський та гендиректор МАГАТЕ Гроссі відвідали оновлену експозицію музею “Чорнобиль”
14:02
Вишгород заплатить 4,6 млн гривень за ремонт водопроводу в дитсадку
10:05
Війною Росія знову ставить світ на межу техногенної аварії, – Зеленський у роковини Чорнобильської катастрофи
16:36
У Києві та області найближчими днями знову очікуються пориви вітру і заморозки
14:02
Теракт у Києві: слідство встановило повну хронологію подій
10:03
Втрати армії рф за добу зросли на 1230 осіб та 13 ББМ, – Генштаб ЗСУ
19:40
Борчиня Київщини Лілія Маланчук здобула срібло на чемпіонаті Європи
16:47
Протягом доби зафіксовано 112 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
10:45
Цими вихідними Київська дитяча залізниця відкриває літній сезон
19:45
У ніч на 24 квітня на Київ і область знову прийдуть заморозки
19:29
Реформа для звітності чиновників чи для розвитку громади? Що не так з реформуванням ліцеїв в Обухівській громаді
16:44
Микола Калашник провів чергове засідання Ради оборони Київщини: окрема увага — питанням стійкості та життєзабезпечення громад
10:42
Йде терміновий збір на модулі зв’язку БпЛА для 425 ОББС “Очі”
16:45
У Білій Церкві двоє молодиків здійснили замах на вбивство через християнське вітання «Христос Воскрес»
10:45
За проєкт реставрації історичної будівлі фельд’єгерського зв’язку в центрі Києва заплатять 4,4 млн гривень
16:45
Рокитне за 3,6 млн гривень отримає 3 відремонтовані вулиці
10:22
Микола Калашник: Київщина системно нарощує власну енергетичну спроможність
19:46
ДБР повідомило про підозру патрульним, які втекли під час стрілянини у Голосіївському районі (відео)
14:45
На Вишгородщині вантажівка на пішохідному переході збила на смерть чоловіка
10:47
Переяслав заплатить 6,1 млн гривень за ремонт даху в дитсадку
17:23
Обухів витратить 1,8 млн гривень на оновлення дитячих майданчиків
17:05
Начальник Департаменту патрульної поліції Жуков подав у відставку на тлі дій поліцейських під час теракту в Києві
12:29
Бровари отримали німецьке обладнання для моніторингу водопостачання
10:04
Ворог за добу втратив понад тисячу осіб та 16 одиниць бронетехніки, – Генштаб ЗСУ
18:38
У результаті стрілянини в Голосіївському районі вже шестеро вбитих
16:51
Експерти Ради Європи допоможуть розвивати підтримку ветеранів в Києві, – Кличко
12:03
Сили оборони уразили одразу чотири об’єкти нафтопереробної галузі на території рф
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 1 080 осіб та 4 РСЗВ, – Генштаб ЗСУ
Больше новостей

КиївВлада задонатила на дрони-розвідники і запрошує своїх читачів долучитись до збору

Новости Киева
548
0
В рамках акції “Марафон донатів від КиївВлади” видання долучилось донатом в розмірі 10 тис. гривень на збір для ремонту дронів-розвідників бійців 129 бригади, що воюють у складі тактичної групи “Адам”.

В рамках акції “Марафон донатів від КиївВлади” видання долучилось донатом в розмірі 10 тис. гривень на збір для ремонту дронів-розвідників бійців 129 бригади, що воюють у складі тактичної групи “Адам”.


Про це повідомляє KВ.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Це збір на ремонт дронів-розвідників для бійців 129 бригади, що воюють у складі ТГр “Адам”. З цими дронами працюють у складних бойових умовах: кулі ворога, РЕБ, сильний вітер, раптовий дощ, тому посадки не завжди бувають м’якими. Вони працюють 24/7, майже у будь-яку погоду рятуючи життя нашим воїнам. Ці дрони виявляють та допомагають знищувати окупантів. Ремонт дрону може коштувати і 5, і 50 тисяч гривень, але це дешевше, ніж купити новий, тим більше що з “легкої руки” Китаю вони все більше у дефіциті”, – повідомили організатори збору.


КиївВлада вже задонатила обіцяні 10 тис. гривень і закликає зробити посильний донат і своїх читачів.


Всіх, в кого є змога долучитись, просимо надсилати кошти на монобанку.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Нагадаємо, протягом 7 днів, з 16 по 23 серпня, видання КиївВлада проводить акцію з популяризації зборів на потребу сил оборони України. Редакція відібрала 7 проєктів, на які задонатила сама та закликає зробити донат своїх читачів та підписників у соцмережах.


Читайте та Донатуйте:
КиївВлада доєдналась до збору на машину для ТрО-Медіа
КиївВлада долучилася до збору на 16 бронековдр для бійців президентської бригади
КиївВлада долучилась до збору на Навчально-тренінговий та реабілітаційний центр Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова
Закликаємо читачів долучатися до Великого збору донатів на лікування поранених Третьої окремої штурмової бригади
КиївВлада доєдналася до збору донатів від “Реактивної пошти” на мобільний шиномонтаж для артилерії
Авто, дрони, оптика і медицина: КиївВлада оголосила марафон донатів


Фото: колаж KВКиївВлада
Вікторія Білоус

0 комментариев