Последние новости

09:41
На Броварщині водій автомобіля Mitsubishi збив на смерть 19-річного пішохода
17:48
У столиці на два дні тролейбуси №№ 4, 26, 35 змінять маршрути (схеми)
13:44
НАБУ допускає, що власників анонімних ТГ-каналів “оплачують” бронюванням
17:46
У Броварах перевірили готовність комунальної техніки до зими: 42 одиниці техніки на чергуванні, ще 35 – у резерві
17:05
На території музею “Пирогів” збудують залізобетонні захисні споруди
11:02
За тиждень росія застосувала проти України тисячу КАБів та понад 60 ракет, – Зеленський
17:04
На заміну вибитих обстрілом вікон та дверей КПІ виділяють 34 млн гривень
16:32
Тернопіль: 33 людини вбив російський обстріл, серед них шестеро дітей
11:03
У День пам’яті жертв голодоморів – зупиніться у хвилині мовчання, запаліть свічку у вікні
19:40
У КиївЗоо азіатський олень успішно відновлюється після травми, отриманої внаслідок нічного обстрілу столиці 14 листопада
17:48
Зеленський закликав українців до чесної розмови та підтвердив обговорення пропозиції США щодо мирного врегулювання війни з росією
19:49
Жителів Києва і області попереджають про густий туман вночі та вранці 21 листопада
17:45
Столичній громаді повернута земельна ділянка вартістю 1,7 млн гривень у мікрорайоні Жуляни
13:46
Обухівська лікарня за 1.4 млн гривень купить гематологічний аналізатор
19:40
«Рух без бар’єрів»: у Славутичі розпочалися роботи на одному з ключових об’єктів безбар’єрного маршруту
19:20
У Білій Церкві виділять понад 412 млн гривень на розвиток медицини
19:50
Театр Франка закриває виставу «Пер Гюнт», всі кошти підуть на ЗСУ
17:51
У Білій Церкві проходить виставка малюнків на бересті “Берестяні фантазії”
11:45
Інтергал-Буд відзвітував про динаміку будівництва на об’єктах у листопаді
09:23
У Києві через прогнозовану негоду приспустили головний прапор України
19:44
Київтеплоенерго за 13,2 млн гривень впровадить автоматизовану систему управління автотранспортом
17:48
Умєров продовжив відрядження до 19 листопада, – нардеп
13:46
У Борисполі водійка Volkswagen збила пішохода
11:46
Кияни пропонують щоденно зупиняти потяги метро о 9:00 для вшанування загиблих (петиція)
08:00
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2025-го витрачав Київ
17:04
На Подолі готують до ремонту старовинну будівлю Поштової станції
11:02
Зеленський повідомив про “перезавантаження” управління у сфері енергетичних і майнових інституцій
17:04
Боярка вкладе 1,4 млн гривень в концепцію розвитку
15:02
Міський голова Яготина Дзюба публічно цитує заборонений фільм “Брат 2”
09:02
У Києві число жертв атаки рф зросло до 7 осіб, пошуково-рятувальні роботи завершено
Больше новостей

На Київщині відремонтували укриття в майже 900 закладах освіти (відео)

Новости Киева
486
0
У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Сьогодні триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують сховища у 65 закладах освіти. Загалом у регіоні в навчальних закладах облаштовано 1269 об’єктів цивільного захисту.

У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Сьогодні триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують сховища у 65 закладах освіти. Загалом у регіоні в навчальних закладах облаштовано 1269 об’єктів цивільного захисту.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Як зазначив очільник Київської ОВА, для їх будівництва та капітального ремонту залучались кошти державного, обласного та місцевих бюджетів.
“Сьогодні будуємо нові укриття подвійного призначення ще у 19 закладах освіти, ремонтуємо – в 65. Із них у 39 об’єктів готовність становить понад 75%. Загалом на сьогодні облаштовано в школах, дитсадках та профтехучилищах 1269 об’єктів цивільного захисту”, – повідомив Руслан Кравченко.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



"Слово “укриття” стало звичним для наших дітей. Але це не просто місце, де можна перечекати небезпеку. Воно має бути зручним та комфортним, щоб дитина не боялася. Доцільно, щоб у позанавчальний час у таких приміщеннях могли проводитися спортивні секції та гуртки. Або навіть чемпіонат із настільного тенісу, як це зробили в укритті подвійного призначення в Юрівському ліцеї Гатненської громади. Його на умовах співфінансування області та громади відкрили зовсім нещодавно. Тут є все, що потрібно для комфортного перебування”, – розповів Кравченко.


Він нагадав, що сучасне та зручне протирадіаційне укриття понад 1 тис. м² відкрили цього тижня разом із Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним у ліцеї “Ерудит” в селі Новосілки Чабанівської громади. Одночасно тут можуть перебувати майже 600 дітей.


Крім того, проінспектували будівництво двох протирадіційних укриттів для навчальних закладів Бориспільського району.


“Продовжуємо працювати над тим, щоб усі дитячі садки та школи Київщини мали сховища. І головне – щоб вони були комфортні”, – підкреслив начальник КОВА.



Нагадаємо, у Новосілках Чабанівської громади відкрили протирадіаційне укриття в ліцеї “Ерудит”. У сховищі, площею 1075 м², можуть перебувати 590 осіб. Під час навчального процесу в укритті зможуть перебувати діти та педагоги, а в інший час сховище також буде доступним для мешканців громади.


Читайте: На Київщині спецкомісія перевірила процес відбудови 26 об’єктів


Фото: скриншот відео


КиївВлада
Олексій Вєтров

0 комментариев