Последние новости

17:38
Енергетики частково відновили електропостачання у Броварах після екстреного відключення
17:04
Оптимізація руху на Фастівській ділянці: Укрзалізниця змінює графіки приміських поїздів
13:02
У Борисполі при пожежі в будинку загинули дві людини
09:03
Повітряна атака рф: знешкоджено 167 БпЛА, є влучання на 15 локаціях
15:03
Відділення Приватбанку в Бородянці відремонтують за 4,1 млн гривень
13:02
Зеленський провів енергетичний селектор та повідомив про “додаткові виклики” для Гостомеля, Бучі, Ірпеня
19:45
Влада Вишневого заплатить 2,8 млн гривень за залізничну доставку вантажів
11:44
Україна скликає Енергетичний Рамштайн, – Сибіга
19:49
У центрі Києва 16 січня обмежуватимуть рух транспорту
11:25
На Київщині працюють 448 Пунктів незламності
19:44
Вишгородська міськрада заплатить 2 млн гривень за висвітлення своєї діяльності
19:46
У Києві за час зимового соціального патрулювання роздали 8,4 тисячі гарячих обідів
17:43
На Київщині поліція сповіщатиме про повітряну тривогу через гучномовці під час відключень світла
15:49
Фронт надвечір 13 січня: 72 зафіксовані бої (зведення Генштабу)
20:00
“Креатор-Буд” показав січневий хід будівництва елітного ЖК “Домініканський”
19:40
КЕКЦ судиться з Мінекономіки через дозволи на промислову заготівлю ягід та грибів у нацпарках
17:48
Микола Калашник: Київщина працює над посиленням енергетичної стійкості та системи підтримки громад
13:46
Продуктові ярмарки: де в Києві цього тижня поживитись сільськогосподарським товаром (адреси)
17:18
У Броварах та Борисполі розгорнули Пункти незламності ДСНС (адреси)
15:05
В Каспійському морі уражено три російські бурові установки, – Генштаб ЗСУ
18:31
На Київщині працює понад 50 когенераційних установок для підтримки критичної інфраструктури
18:08
У Василькові запрацювали перші «Вагони незламності» для обігріву та зарядки гаджетів
17:04
У Київському хореографічному коледжі стартує масштабне оновлення за понад 225 млн гривень
16:05
На капремонт вулиці Енергетиків у Бучі додали понад 49 млн гривень
13:32
Браковані міни для ЗСУ: викрито схему з постачання неякісних боєприпасів майже на 3 млрд гривень (відео)
11:42
Під час повторного удару по столиці загинув медик Сергій Смоляк
15:30
У Бучанському Центрі життєстійкості відкрили запис до груп психологічної підтримки для дітей та дорослих
13:30
Начальник одного з управлінь ФДМУ задекларував золото на 80 млн євро на зберіганні в рф
09:01
Київщина підготувалася до значного погіршення погоди – КОДА
18:00
Кияни у поїзді залізницею до Рахова матимуть платний швидкісний інтернет, – УЗ
Больше новостей

Ексголова КОДА одержав звання “Національного таланту КНР”

Новости Киева
493
0
У Китайській Народній Республіці 17 листопада відбувся Національний конкурс науково-інноваційних проєктів “1000 талантів”. З-поміж переможців конкурсу опинився і ексочільник Київщини Максим Мельничук, який вчергове виборов звання “Національного таланту КНР”.

У Китайській Народній Республіці 17 листопада відбувся Національний конкурс науково-інноваційних проєктів “1000 талантів”. З-поміж переможців конкурсу опинився і ексочільник Київщини Максим Мельничук, який вчергове виборов звання “Національного таланту КНР”.


Про це KВ дізналася із повідомлення ексголови Київської ОДА Максима Мельничука в Facebook.


Підписуйтесь на “КиївВладу” “Ми вибороли перемогу, і мені особисто, як академіку НААН України, д.б.н., професору Вінницького Національного аграрного університету, присуджено звання “Національного таланту КНР”. Таке визнання – результат моєї багаторічної науково-інноваційної праці із моїми колегами на всіх рівнях!”, – йдеться у дописі.


За його словами, таке визнання відкриває нові можливості для міжнародного ділового співробітництва наукових, освітніх та інноваційно-виробничих установ між Китаєм та України.


“Враховуючи значущість кожного позитивного дійства на зміцнення Української Державності і наближення Перемоги і миру – хочу подякувати своїм Батькам, родині і рідним, всім однодумцям по роботі, особливо керівництву і колективу ВНАУ, колегам із НУБІП, КНУ імені Тараса Шевченка і НААН України, нашим воїнам - захисникам і колегам-волонтерам на всіх рівнях, й запевнити у відданості справі служіння народові України і професійній справі! Дякую колегам і друзям з АН КНР, університетів, коледжів та компаній Шанхаю, Ханчжоу, Венжоу, Харбіну, Джудзі та Сінцангу! Ви – кращі! Разом – до Перемоги!”, – емоційно прокоментував подію ексочільник Київщини.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Варто зазначити, що Мельничук не вперше стає лауреатом цієї премії. Крім того, він є Доктором біологічних наук, професором, Лауреатом премії "За визначні заслуги в аграрній науці", Почесним професором АН КНР, Академіком НААН України, автором понад 380 публікацій та патентів, з власною науковою школою з 3 докторами та 11 кандидатами наук. А у 2019 році Мельничук одержав "срібло" на виборах президента Академії аграрних наук.


Нагадаємо, що Мельничук був губернатором Київщини з лютого по вересень 2016 року ще за часів президентства Петра Порошенка. Після звільнення його з посади, правоохоронні органи затримали на хабарі його заступника Ігоря Любка. У схемі отримання хабара підозрювався екстоді і сам губернатор Київщини Максим Мельничук.


Читайте: “Я не из тех людей, которые ждут манны от власти и торгуются с государством”, – Максим Мельничук
Фото: FacebookКиївВлада

Інна Міхно

0 комментариев