Последние новости

15:46
Зведення Генштабу: чверть боїв за добу точилися навколо Покровська
11:42
Столичні комунальники завершують заміну майже 1,5 км тепломереж у Печерському та Подільському районах
19:42
У ТЦК Київщини називають закиди про “мобілізацію кота” ворожою пропагандою (відео)
19:24
Нагляд за ремонтом Харківського шосе оцінили в 5,5 млн гривень
13:44
Генштаб ЗСУ підтвердив ураження заводу рф з виробництва вибухівки та комплексу з перевалки нафти і нафтопродуктів у Феодосії
18:02
“Ахіллес” у ТОП-5 Сил оборони!
17:16
У Києві в Міжнародному виставковому центрі тривають Дні адопції тварин (фото)
17:02
За паливо для автівок Муніципальної охорони Києва заплатять 3,5 млн гривень
16:05
Київавтодор витратить понад 2,2 млрд грн на ремонт доріг та шляхопроводів у столиці (адреси)
15:37
Удар по залізничному вокзалу на Сумщині: серед постраждалих 3 дитини, є вбитий (фото, відео)
11:02
Броварська лікарня отримала нове обладнання для реабілітації з Франції
09:31
Ворог атакував Україну 109-ма БпЛА та трьома ракетами – знешкоджено 73 безпілотники
19:45
У Київському зоопарку цими вихідними мешканці Острову звірів відкриють сезон гарбузових вікендів (фото, відео)
15:43
За день кількість боєзіткнень зросла до 92, з них 31 на Покровському напрямку, – Генштаб ЗСУ
11:42
У столиці завтра, 4 жовтня, обмежуватимуть рух Харківським шосе (схема)
19:49
Держаудислужба спрямовує 15 млн гривень на ремонт офісу в центрі Києва
17:46
На Бориспільщині у пожежі загинула пенсіонерка
13:43
Alliance Novobud отримав нагороду премії Banker Awards 2025 у номінації “Символ стабільності українського девелопменту”
19:47
У Києві до кінця осені обмежуватимуть рух пішоходів Голосіївським проспектом (схема)
17:45
У Києві викрили організаторів схеми з фіктивного бронювання та організації відрядження за кордон
11:41
Президент присвоїв звання бригадного генерала Андрію Білецькому
09:48
За добу армія рф втратила 920 осіб та 249 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
15:44
До 30 жовтня у столиці обмежуватимуть рух транспорту та пішоходів бульваром Лесі Українки (схема)
11:46
У Києві демонтовують незаконну рекламу на Оболоні, Печерську та Святошині
19:42
Цього тижня в Ірпінській громаді відключатимуть світло через профілактичні роботи (графік)
19:24
На Бучанщині повідомили про підозру восьмому учаснику угруповання, що два роки незаконно вирубувало ліси
17:44
У столиці до середини жовтня частково обмежать рух транспорту вулицею Юрія Іллєнка через ремонт (схема)
15:46
Від початку доби на фронті сталося 75 боїв, – зведення Генштабу ЗСУ
09:44
МОН відзначило вчителя фізкультури з Бучі за внесок у презентацію освітніх реформ
18:32
Атака рф на Київ: аварійно-рятувальні роботи завершено
Больше новостей

Зведення Генштабу: чверть боїв за добу точилися навколо Покровська

Новости Киева
21
0

Від початку доби 7 жовтня 2025 року загальна кількість бойових зіткнень вздовж усієї лінії фронту складає 101 боєзіткнення.
Про це КВ дізналася з повідомлення Генерального штабу Збройних Сил України.
Згідно зведення, на Покровському напрямку російські загарбники здійснили 25 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів, Нове Шахове, Іванівка, Родинське, Червоний Лиман, Мирноград, Новоекономічне, Лисівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новомиколаївка, Горіхове, Дачне, Філія та в напрямку Новопавлівки. Сили оборони стримують натиск і відбили вже 23 атаки противника, два бойових зіткнення тривають (про триваючі бої інформація Генштаба варта уваги станом на 16 годину – КВ).
На інших напрямках: 
на Північно–Слобожанському і Курському напрямках від початку доби відбулося три бойові зіткнення. Крім того, ворог здійснив 117 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, з яких два – із реактивних систем залпового вогню.
На Південно–Слобожанському напрямку Сили оборони відбили 16 атак ворожих військ, ще чотири бойові зіткнення тривають дотепер. Ворог намагається просунутися в районах Вовчанська, Вовчанських Хуторів, Тихого, Амбарного, Кам’янки, Бологівки, Западного, Красного Першого та Довгенького.
На Куп’янському напрямку загарбницька армія здійснила три атаки на позиції українських підрозділів поблизу Куп’янська та у бік Петропавлівки й Новоплатонівки. Одне боєзіткнення досі триває.
На Лиманському напрямку російські окупанти п’ять разів намагалися прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Середнє, Шандриголове, Новоселівка, два боєзіткнення досі не припиняються.
На Сіверському напрямку Сили оборони відбивають дві атаки ворога поблизу Ямполя та Серебрянки. 
На Краматорському напрямку противник наступальних дій не проводив.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 12 штурмових дій у районах Олександро-Шультиного, Щербинівки, Плещіївки, Русиного Яру та Полтавки,  наразі бої точаться у одній локації.
На Новопавлівському напрямку ворог намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Запоріжжя, Олександроград, Січневе, Новоселівка, Новогеоргіївка, Соснівка, Вороне, Новогеоргіївка, Калинівське, Новогригорівка. Наші воїни відбили 11 ворожих штурмів, ще дві атаки тривають.
На Гуляйпільському напрямку ворог дев’ять разів намагався наступати поблизу Полтавки та Малинівки, два боєзіткнення досі тривають.
На Оріхівському напрямку Сили оборони відбили шість атак загарбників поблизу Плавнів, Степового та в напрямку Степногірська й Новоандріївки. 
На Придніпровському напрямку на даний українські захисники відбили дві атаки ворога, ще один бій триває.
Також повідомляється, що сьогодні від вогню ворожої артилерії постраждали громади прикордонних населених пунктів, зокрема 
Янжулівка, Хрінівка Чернігівської область;  
Нововасилівка, Нова Слобода Сумської області.
А тим часом КиївВлада продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади (ОМБ) ЗСУ!
Збір коштів, з відома уповноважених представників бригади, здійснюється через монобанку співзасновника КВ Антона Подлуцького.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів! Слава Героям!
Читайте: 100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
Фото: 429 окремий полк безпілотних систем “Ахіллес”
КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев