Последние новости

10:45
Ткаченко працевлаштує в адміністрацію Київщини ексзаступників Білецького і Бакая
19:47
Київ затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій
16:45
DIM пропонує ексклюзивні умови на обрані квартири в клубному кварталі AQUA житлового комплексу Park Lake City
14:45
«Креатор-Буд» анонсував підвищення цін у трьох столичних житлових комплексах
10:49
Генштаб підтвердив ураження Афіпського НПЗ та установки сепарації газу Астраханського ГПЗ
19:45
На Співочому полі “розквітли” 10 велетенських котиків (фото)
14:47
До Дня незалежності в Києві відбувся парад дронів (фото, відео)
08:45
На Харківському масиві підвал житлового будинку облаштують під укриття (адреса) 
17:04
У Києві 24 серпня три тролейбусні маршрути не курсуватимуть в центрі міста (схема)
16:28
НАБУ спрямовує майже 10 млн гривень на обладнання для ідентифікації облич
14:04
У Києві скульптури малюків-засновників вбрали у святковий стрій (фото)
12:04
Сили оборони уразили РЛС, місце запуску морських безекіпажних катерів та ретранслятор ворога в Криму
17:04
У Київському зоопарку тигри Рена та Малюк святкують 18-й день народження (фото)
16:03
Служба зовнішньої розвідки визначає постачальника майже 400 автомобільних шин
12:01
Удар рф по ТЦ у Кривому Розі: вже 16 вбитих, пошукова операція триває
10:31
Ексголова КОДА Володін пішов на угоду зі слідством у справі Чернишова
19:45
Графік канікул 2026/2027: Київ рекомендував структуру наступного шкільного року
16:44
Мешканцям Броварської громади, які пройшли через полон, вручили почесні відзнаки, — мер Сапожко
08:41
Фесика звільнили з посади голови Оболонської РДА та призначили заступником міністра
18:44
«Креатор-Буд» виставив на продаж останній енергонезалежний котедж у містечку Beverly Hills deluxe
12:46
Збиття ракети кулеметом: Прикордонники на Київщині знешкодили швидкісну ворожу ціль силами вогневої групи
19:45
Рятувальники Чорнобильської зони отримали нове спецпожежне авто з Німеччини
18:44
Прокуратура вимагає знести чергове самочинне будівництво у Києві
16:44
Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами – Артур Палатний
12:40
До шкіл та дитсадків столиці 1 вересня піде понад 360 тисяч дітей та молоді, – Кличко
10:40
У Києві автівка влетіла у зупинку з людьми: загинуло двоє людей, ще четверо травмовано (фото, відео)
19:40
Атака дронів на столицю: уламки впали у дворах житлових будинків
14:45
Ремонт харчоблоку ліцею «Лідер» на 8 млн гривень поки відкладається: тендер скасували 
10:45
Від рюкзака до пластиліну: першокласникам Борщагівської громади хочуть закупити 750 подарункових наборів 
19:45
Повернулися додому: 60 людей з ТОТ знов на теренах, контрольованих Україною – Лубінець
Больше новостей

Київська Єврейська громада на Оболоні опублікувала заяву з приводу нападу 11 жовтня

Новости Киева
634
0

Київська Єврейська громада на Оболоні подякувала всім, хто висловив підтримку, особливо блогерам, громадським діячам і медіа України, Ізраїлю та інших країн. У спільноті наголосили, що розголос, а не замовчування, є ключем до вирішення проблеми.
Про це, як передає КВ, йдеться у дописі Київської Єврейської громади на Оболоні.
Зазначається, що представник громади, який постраждав, перебуває в безпеці та почувається нормально, йому було надано необхідну медичну допомогу.
Громада підтримує тісну взаємодію з правоохоронними органами України та висловлює їм подяку. Офіційний Ізраїль в особі Посла Міхаеля Бродського поінформований і сприяє притягненню винних до відповідальності. 
“Єврейська громада на Оболоні існує вже 9 років. Чи стикалися ми з проявами антисемітизму раніше? Так, але не в такому жорстокому вигляді. Зазвичай це образливі репліки на вулиці, або відповідні коментарі на нашій Фейсбук-сторінці. Дехто з таких коментаторів був знайдений і просив вибачення на камеру”, – зазначили у дописі.
Громадана наголошує, що Україна є багатонаціональною та багатоконфесійною країною.  
“І ми з гордістю вважаємо себе частиною цієї великої держави! Чоловіки з нашої громади воюють у ЗСУ так само, як і етнічні українці, адже боротьба за незалежність – наш головний пріоритет на сьогодні. Ми впевнені, що тільки спільними зусиллями ми у змозі перемоги як зовнішнього, так і внутрішнього ворога! Всім, хто обвинувачує нас, ми бажаємо приємної подорожі за маршрутом “русского военного корабля””, – резюмували у зверненні.
Нагадаємо, в Оболонському районі Києва 11 жовтня молоді люди підійшли до будівлі синагоги та почали викрикувати антисемітські гасла. У відповідь на зауваження вони напали з газовим балончиком на представника релігійної громади.
Читайте: У Києві молодики біля синагоги напали на членів громади, – поліція встановлює обставини
Фото: ілюстративне, The Associated Press
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев