Последние новости

13:44
Чиста водичка та гніздові платформи: пелікани Київського зоопарку повернулися до літніх домівок (фото)
11:44
Білецький живий: СБУ завадила росіянам ліквідувати командира Третього армійського корпусу ЗСУ
07:59
Загальнонаціональна Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Музеї історії Києва відкрили виставку, присвячену 90-річчю художника Івана Марчука
17:45
Фальшиві долари за півціни: у Києві судитимуть двох збувачів валюти
09:25
Питання подальшого системного розмінування територій лісництв Іванківської та Макарівської громад розглянули учасники наради в КОДА
19:42
Завтра, 12 березня, частково обмежуватимуть рух транспорту в Подільському районі
17:45
Консорціум, якому передали в управління Будинок профспілок у Києві, заборгував бюджету майже 7,5 млн гривень
13:44
До столиці завітала весна – кліматологи
19:45
У Національному музеї Шевченка відкрили ювілейну виставку художника Анатолія Марчука
17:40
Микола Калашник провів відеозустріч із губернатором італійського регіону Тоскана Еудженіо Джанні
15:46
Фронт: надвечір 10 березня Генштаб зафіксував майже півсотні атак агресора
11:49
Під Києвом затримано експартійця ОПЗЖ, який фінансував російський бюджет
19:55
Уряд змінив порядок базового фінансування університетів та наукових установ
17:08
З 9 березня у Києві обмежать рух Столичним шосе, а на Подолі змінять маршрути трамваїв (схеми)
16:47
У Харкові тривають пошукові роботи на місці удару рф, в ДСНС підтвердили загибель 10 людей
18:54
У Харкові ракета рф вбила 8-річного хокеїста ХК “Білий Барс” та його маму
17:04
Чорнобильський центр поводження з радіоактивними відходами за 18 млн гривень отримає новий автобус
13:38
Удар по багатоповерхівці в Харкові: число жертв зросло до 11 осіб
11:26
Система “Свод” армії рф працює на китайських ШІ-алгоритмах і, можливо, вже тестується в Ірані
07:59
Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Вишгороді 7 березня потребуючим роздаватимуть порції гарячої їжі
11:47
Цими вихідними автобуси 11 маршрутів курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:40
У понеділок, 9 березня, Київрада на позачерговому засіданні розгляне проєкт комплексного плана енергетичної стійкості
15:43
Військовослужбовці Військово-морських сил ЗСУ над Чорним морем збили російський вертоліт
13:46
Бойлерну Київської муніципальної академію танцю відремонтують за 4,3 млн гривень
09:44
Сили оборони уразили логістичні об’єкти та зосередження живої сили окупантів на ТОТ України
19:45
У переліку мости Патона, Південний та Північний: в Києві до 8 березня обмежуватимуть рух низкою переправ і шляхопроводів
15:45
Встановлено особу російського генерала, який координував ракетний удар по “Охматдиту”
09:46
Судитимуть чоловіка за підрив гранати в хостелі у центрі Києва (фото)
Больше новостей

Микола Калашник: У кожного жителя Київщини має бути доступ до сучасної медицини, комфортних умов лікування та професійної допомоги

Новости Киева
466
0

Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник разом із Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком та народним депутатом Олександром Федієнком відвідали медичний заклад Яготинської громади.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Київської обласної державної адміністрації (КОВА).
Під час робочого візиту обговорили актуальні питання функціонування місцевої медичної системи, кадрового забезпечення та покращення матеріально-технічної бази лікарень.
Яготинська центральна міська лікарня — один із ключових медичних осередків регіону. Вона надає безоплатні послуги за 15 напрямами в межах програми медичних гарантій. У складі лікарні працюють шість стаціонарних відділень: терапевтичне, дитяче, хірургічне, інфекційне, паліативне та відділення анестезіології й інтенсивної терапії. Щороку тут отримують допомогу близько 5 тисяч пацієнтів, серед яких понад 20% — мешканці сусідніх громад.
Лікарня не зупиняється у розвитку. Уже в листопаді цього року планується відкриття відділення довготривалого сестринського догляду для внутрішньо переміщених осіб на 20 ліжок. А з початку 2026 року на базі поліклініки розпочне роботу відділення амбулаторної реабілітації. Це черговий крок до створення повного циклу медичної допомоги, особливо для людей, які потребують тривалого відновлення.
За останні п’ять років медичні заклади області отримали понад 2700 одиниць сучасного медичного та лабораторного обладнання на загальну суму близько 680 млн грн. Серед них — ангіографи, комп’ютерні томографи, апарати МРТ, рентгенівські системи та інше високотехнологічне устаткування. Закупівлі здійснюються завдяки державним програмам, підтримці Світового банку, Глобального фонду, гуманітарній допомозі та коштам місцевих бюджетів.
Окрім цього, діє обласна програма охорони здоров’я, фінансування якої становить майже 400 мільйонів гривень. Завдяки їй медичні заклади отримують додаткову підтримку на ремонти, оновлення інфраструктури, забезпечення обладнанням і розвиток кадрового потенціалу.
«Сьогодні на Київщині працює понад 4 тисячі лікарів — це професіонали, які щодня стоять на сторожі життя та здоров’я наших людей. Їхня праця — це приклад відданості й сили, яка тримає систему охорони здоров’я навіть у найскладніші часи. Важливо, щоб кожен житель Київщини мав доступ до сучасної медицини, комфортних умов лікування та професійної допомоги. Дякую Уряду, Міністерству охорони здоровʼя, медичній спільноті області та всім, хто невтомно працює задля здоров’я людей», — зазначив Микола Калашник.
Нагадаємо, нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала у селі Рогозів на Бориспільщині.
Читайте: Микола Калашник: Міський стадіон «Чемпіон» в Ірпені готовий приблизно на 40%, і роботи з відбудови тривають
Фото: КОДА
КиївВлада
Олексій Вєтров

















0 комментариев