Последние новости

18:00
Завтра в Киеве установится пасмурная погода. Ласточки предскажут продолжительность осени
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:00
Киевлянин приносит вторую медаль для украинской сборной на Олимпийских играх
16:02
В столице планируют установить мемориальную доску в честь историка-киевоведа Виталию Ковалинского
14:01
Еще трое киевлян умерли от последствий COVID-19
14:00
На трассе Киев-Чоп произошло смертельное ДТП (видео)
13:00
Пакет с крупами спас пожилую киевлянку и собаку от гибели
11:09
В июле сразу три заместителя Кличко получили материальную помощь для решения своих социально-бытовых вопросов
08:03
В минувшую субботу в Украине более 71,5 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:00
В Киеве на Гидропарке иностранец стащил у отдыхающего телефон
05:00
В Киеве приезжий украл велосипед у курьера и отправился в места лишения свободы на четыре года
03:00
В Киеве и Киевской области – более двухсот новых случаев COVID-19
01:00
В Киеве на улице хулиган угрожал прохожим ножом
23:00
В Киеве будут судить местного жителя, который сделал ложное сообщение о минировании общежития
20:00
В Киеве банда грабителей отобрала у киевлянина крупную сумму денег
18:00
Киевлянка принесла сборной Украины первую медаль на Олимпиаде
17:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
14:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
13:00
В Киеве медики вымогали взятки с участников АТО. Сумма взятки доходила до 5 тысяч долларов
10:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
09:00
В Оболонском районе Киева маньяк набросился на женщину (видео)
08:00
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
07:00
В Киевской области работница вуза требовала взятку 1500 долларов за выдачу диплома
04:00
В Гостомеле местный житель пытался убить сожительницу
01:00
В Киеве наркоман выбросился с пятого этажа жилого дома (видео)
22:00
В Киевской области женщина упала в пустой глубокий бассейн
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
19:26
В Киеве изъяли партию героина на миллиард гривен (фото)
19:04
В Киеве почти нет реактивов для определения нового штамма коронавируса “Дельта”
19:00
Диплом за взятку и коммунальная авария. Главное за пятницу
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева / Объявления
60
0
Сьогодні, 29 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Міронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться й частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Сьогодні, 29 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Міронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться й частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Устинкова Гребля: Миру, Устинова Гребля, Грушевського, Леніна, Шевченка
Веселинівка: пров. Козацький, Семиградової, О.Сокола, Горького, Б.Хмельницького, Пирогова, СТ, Донецька, Гоголя, З.Ткачик, Польова, Гагаріна, Донецький, Нова, Прорізна, Переселенська, Полтавська, Генерала Буряка
Борщів: Автошосе Київський Шлях, Грушевського, Лесі Українки, Переселенців, Незалежності, Лесі Українки пров., Шевченка, Тихий, Б.Хмельницького
Баришівка: Софіївська-34
Капітальний ремонт
з 9 по 17 год
Баришівський
Березань: Поштова, Переяславський шлях, Ціолковського, Космонавтів, Семенівська, Пес.Круг, Семенівський, Б.Хмельницького, Автошосе Київський Шлях, Шевченків шлях, Київський шлях, Перемоги, Колоска, Соснова, Гайовий, Тополини пров., Сосновий
Баришівка: Ломоносова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Баришівський
Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний
Капітальний ремонт
з 8 по 16 год
Білоцерківський
Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова
Технічне обслуговування
з 10 по 17 год
Білоцерківський
Томилівка: Хоздвір
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Білоцерківський
Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня
Технічне обслуговування
з 9 по 20 год
Білоцерківський
Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича
Біла Церква: Таращанська
Чистка траси
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Яблунівка: Надрічна, Центральна, Зелений пров., Ставова, Росьова, Косогірна, Косогірний, Фастівська, Польова, Клубний, Садова, Колгоспна, Окружна, Лісова, Ярова, Червона, Автогараж, Мокра, Піщана
Мала Сквирка: Ферма, Шкільна, Центральна, Набережна, Городиська, Клубний, Водокачка
Сорокотяги: Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Матюші: Шевченка, Левицького
Капітальний ремонт
з 6 по 20 год
Богуславський
Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів
Чистка траси
з 8 по 17 год
Бориспільський
Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Шевченка, Вокзальна, Бандуристів, Старовокзальний, Старовокзальна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Назарія Яремчука, Сергія Камінського, Толстого
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Мечникова, Саксаганського, Академіка Вернадського, Дружби народів, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, І.Мечникова, Харківська
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна
Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова
Сеньківка: Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Головурiв: Калинова, Щавльова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Вишнева, Українська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Київський Шлях, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Ціолковського, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Свободи пров., Чернишевського, Теплична, Косогона, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Сосюра
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бородянський
Клавдiєво-Тарасове: Франка, Шевченка, Коцюбинського пров., Амосова, Генерала Шовколовича, Франка пров., Коцюбинського, Короленка, Довженка, Джерельний пров., Довженка пров., Генерала Шовколовича пров., Амосова пров., Успенська, Успенський пров., Соборності, Генерала Небогатова, Центральний пров., Центральна, Соборності пров., Перемоги, Лісова, Вербна
Бабинці: Зарічна
Озера: Садова
Реконструкція
з 10 по 17 год
Бородянський
Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2
Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна
Шибене: Кооперативна
Бородянка: Київська
Галинка: Центральна
Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Броварський
Калинівка: Ігорева, Чернігівська, Лісова, Новий, Садова, Миру, Травнева, Жовтнева, Шкільна, Північна, Хоменка, Травневий, Димерська, Молодіжна
Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська
Пухівка: Рибальська
Требухів: Котовського
Семиполки: Вулиця невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Броварський
Бровари: Оболонська, Княгині Ольги, Коновальця Євгена, Приймаченко Марії, Молодіжна, Вербна, Озерний
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Васильківський
Васильків: Миру, Кітченка, Княгині Ольги пров., Князя Святослава пров., Софіївська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: 1-го Травня, І. Франка, Лисенка пров., 1 Травня пров., Дімітрова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Васильківський
Мар'янівка: Комсомольська, Зарічна, Фастівський, Красікова, Лугова, Чапаєва
Реконструкція
з 8 по 17 год
Вишгородський
Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова
Реконструкція
з 9 по 17 год
Вишгородський
Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна
Воропаїв: Молодіжна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Вишгородський
Димер: Лугова, Ватутіна, Олександра Довженка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Лугова, Ватутіна, Олександра Довженка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Лебедівка: Прибережна, Набережна, Соборна, Шевченка, Молодіжна, Сваромська, Виноградна, Урочище “Рябіна”, Урочище “Рябіна 1”, Урочище Суниця, Лебедина, Шолуденка, Ягідний, Ентузіастів, ДВК інв.ВВВ, Щаслива, В.Грозного, Вишнева, Дніпровська, Вільхова
Осещина: Квітнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вишгород: Межигірського Спасу, Шкільна, Старосільська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вишгород: Київська, Набережна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Лугова, Ватутіна, Олександра Довженка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: База стільникового зв'язку
Демидів: Вербова, Київська, Радянська, Фастова, Польова, 40 років Перемоги, Доценка, Лесі Українки, Козацька, Михайлівська, Яблунева
Литвинівка:
Чистка траси
з 8 по 18 год
Вишгородський
Катюжанка: Радянська, Київська, Кірова, Шевченка, Озерна, Лугова, Вербова, Комуністична, Переселення, Кругова, Поштова, Нова, Леніна, Заводська, Молодіжна, Сім'ї Дяківських, Прорізна, Гагаріна, Кичигіна, Біла, Слобідська, Садова, Жовтнева, Перемоги, Святомихайлівська, Хутірська
Нові Петрівці: Корольова, Леніна
Димер: Ватутіна
Чистка траси
з 8 по 18 год
Володарський
Брідок: Лесі Українки, Франка
Зрайки: Лесі Українки
Реконструкція
з 9 по 19 год
Володарський
Рогізна: Гагаріна, Ковпака, Радянська, Червоноармійська, Будьоного, Комарова
Рубченки: Центральна, Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Весняна, Коцюбинського, Миру, Комарова, Гагаріна, Плугатаря, 1-го Травня, Квітнева, Шевченка, Степова, Садова
Кленове: Квітнева, Жовтнева, Травнева
Чепіжинці: Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Згурівський
Згурівка: Маяковського, Українська, Тракторний стан, Московська, Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Толстого, Сонячна, Чернігівська, Поліська, Перемоги, Котовського, Південна, Большака, Молодіжна, Дружби, Островського, Прилуцька, Сумська, Лесі Українки, Нова, Полтавська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний, Вулиця невизначена, Молодіжний, Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Миру, Корольова, Котляревського
Черевки: Шкільна
Чистка траси
з 8 по 17 год
Іванківський
Іванків: Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Запрудська, Польова, Григоренка, Галіоса
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Іванківський
Іванків: Сонячна, Поліська, В.Кібенка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Іванківський
Обуховичі: Шляхова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Іванківський
Кухарі: Піщана, Лесі Українки, Польова, Ворзельська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Іванківський
Радинка: Космонавтів, Центральна, Миру, Космонавтів пров., 8 Березня, Професійна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Київська, Шкільна, Травнева
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Мироцьке: Радгоспна, Червоноармійська, Калініна
Буча: Ястремська
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Мироцьке: Шевченка, Шевченка пров., Леніна, Радгоспна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Мироцьке: Щорса, Чапаєва
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Мироцьке: Радянська, Радгоспна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Шкільна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Садова, Квартал Онтаріо
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна
Ворзель: Кичеївська
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: СТ "Калина", Радянська, Мічуріна, Абрікосова, Світла
Забуччя: Рідна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Хутірська, Я.Мудрого, пров. Хутірський
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Горенка: Лісова
Мощун: Кірова, Шевченка, Лісова, Франка, Лісництво, Б.Хмельницького
Реконструкція
з 8 по 17 год
Ірпінський
Мощун: Лісова, Грушевського
Реконструкція
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Боярка: Зелена, Зелений Тупик, Дежньова
Крюківщина: Франка
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Весняна, Садова, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Крюківщина: Київська
Тарасівка: Калініна, Франка, Жовтневої Революції
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Братів Ткаченків, Я. Мудрого, Юрівська, Вітянська, Котляревського
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Зелена, Абрикосова, Зоряна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Гончара, П.Воронька, Володимирська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Кагарлик: Барвіновка, Садова, Гаркуші
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська
Зікрачі: Б. Хмельницького пров.
Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського
Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна
Ржищів: Соборна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Зеленського, Папаніна, Медова, Білоцерківська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Зеленського, Папаніна, Медова, Білоцерківська
Реконструкція
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Жовтневе: Червоноармійська, Лісова
Реконструкція
з 8 по 18 год
Макарівський
Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія
Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна
Макарів: Ватутіна
Вишеград: Київська
Мотижин: Слобода
Копилів: Миру
Людвинівка: Калинівський
Липівка: Шевченка
Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка
Гавронщина: Польова
Березівка: КТП
Плахтянка: Коцюбинського
Реконструкція
з 9 по 17 год
Макарівський
Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева
Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів
Макарів: Б.Хмельницького
Реконструкція
з 9 по 17 год
Макарівський
Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна
Чистка траси
з 8 по 18 год
Макарівський
Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня
Бишів: Садова
Чистка траси
з 8 по 18 год
Миронівський
Пії: Лугова, Підгірна, Західна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Обухівський
Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова
Реконструкція
з 10 по 16 год
Обухівський
Витачів: Окіпська, Воздвиженська, Садова, Нагірна, Комсомольська
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська
Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського
Жовтневе: Польова
Строкова: Лісова, Лугова
Сомкова Долина: Якима Сомка
Технічне обслуговування
з 9 по 16 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 16 год
П.-Хмельницький
Пристроми: Козацька, Сонячна, Черняховського, Польова, Покровська
Чистка траси
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Рокитне: Незалежності, Лісна, Смоляна, Круговий, Вокзальна, Князя Володимира, Виноградна, Першотравнева
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Шарки: Перемоги, Миру, Молодіжна, Надрічний, Набережна, 8 Березня, Господарство
Любка: Жовтнева
Ольшаниця: Рокитнянська, Чоповського, Чоповського пров., Миронівська, Господарство, Кривенка, Горянська, Молодіжна, Грушевського, Жовтнева, Польова, Червоноармійська, Центральна, Бучацького, Богдана Хмельницького
Бакумівка: Господарство
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Ольшаниця: Центральна, Луговий пров., Рогозянська, Піщана, Господарство, Рокитнянська, Шкільна, Вулиця невизначена, Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Привокзальна, Лісова, Гайова, Ліс, Нова Лісова, Піонерська, Чоповського, Жовтнева
Бушеве: Піщана
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Синява: Лісова, Жовтнева, Зелена, Страусоферма, Шевченка, Шевченка пров.
Бушеве: Лугова, Партизанська, Гранітна, Заросянська, Центральна, Миру, Лісова, Ліс, Польовий, Заріччя, Зарічна, Господарство, Кільцевий, Шевченка
Ольшаниця: Піщана, Рогозянська
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Сквирський
Терешки: Шевченка, Польова, Лісова
Шаліївка: Польова
Чистка траси
з 8 по 18 год
Сквирський
Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська
Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.
Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий
Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса
Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ставищанський
Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна
Реконструкція
з 9 по 19 год
Ставищанський
Кривець: Шевченка, Садова, Кооперативна, Стадіонна, Зарічна, Польова, Клубна, Пролетарська, 1 Травня, 8 Березня
Іванівка: Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Демуцьких, Польова, Віктора Карпенка, Сім'ї Клименків, Хортицька
Винарівка: Левадна, Шевченка, Ватутіна, Кулаківського, Ювілейна, Світанкова, Новоселиця, Вишнева
Василиха: Наумова, Кооперативна, Веселий, Водопійна, Польова, Громадська, Шкільний, Заріччя, Шевченка, Затишна, Пустовітна, Лугова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Круті Горби: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Лісовичі: Космонавтів, Стадіонна, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Молодіжна, Дачна, Баляса, Першотравнева
Тараща: Озерна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Таращанський
Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна
Велика Березянка: Великоберезянська
Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна
Велика Березянка: Великоберезянська
Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Косяківка: Перемоги, Польова
Реконструкція
з 8 по 18 год
Таращанський
Лісовичі: Космонавтів, Стадіонна, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Молодіжна, Дачна, Баляса, Першотравнева
Тараща: Озерна
Чистка траси
з 8 по 19 год
Тетіївський
Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.
Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея
Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Тетіївський
Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська
Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова
Високе: Леніна
Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова
Чистка траси
з 8 по 17 год
Тетіївський
П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Фастівський
Червоне: Набережна, Горького, Гагаріна, Фастівська, Набережний, Польова, Садова, Білоцерківська, Горького пров., Дачна, Шевченка, Молодіжна, Вулиця невизначена, Іподром
Кищинці: Леніна, Островського, 1-го Травня, Пролетарський, Лісна, Ватутіна, Островського пров., Березневий, Щорса, Молодіжна, Кошового, Набережна, Річний, Рядового Кохна
Пилипівка: Островського, Леніна, Лісна, Річний, Щорса, Річна, Молодіжна, Б.Хмельницького, Матросова, Чапаєва, Червоноармійський, Скакодуба, Декабристів, Червоноармійська, Набережна, Папаніна, Папаніна пров.
Пришивальня: Леніна пров., Набережна, Леніна, Лісний, Лісна
Єлизаветівка: Польова, Без назви, Вулиця невизначена, Вишнева, Шевченка
Королівка: Леніна, Франка, Прорізна, Осипенка, Декабристів, 1-го Травня, Жовтневий, Шкільна, 8 Березня, Шкільний, Жовтнева, Річна, Комарова, Першотравневий, Річний, Польовий пров.
Паляниченці: Шевченка, Польова, Набережна, Садова, Лесі Українки, Коцюбинського, Комарова, Ярослава Мудрого, Кільцева, Володимирська, Молодіжна, Толстого, Кооперативна, Гагаріна, 1-го Травня, Дачна, Ярослава Мудрого пров., Вулиця невизначена, Ковалівська
Фастів: Андрія Шептицького
Велика Снітинка:
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Фастівський
Борова: Васильківська, Миру пров., Миру, Глібова, Нововокзальна, І. Франка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Яготинський
Яготин: Зарічанська
Тужилів: Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська
Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка
Шевченкове: Шевченка
Чистка траси
з 8 по 17 год
КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться
Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев