Последние новости

22:00
В Киеве и Киевской области – менее ста случаев COVID-19 за сутки
18:00
Завтра в Киеве установится пасмурная погода. Ласточки предскажут продолжительность осени
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:00
Киевлянин приносит вторую медаль для украинской сборной на Олимпийских играх
16:02
В столице планируют установить мемориальную доску в честь историка-киевоведа Виталию Ковалинского
14:01
Еще трое киевлян умерли от последствий COVID-19
14:00
На трассе Киев-Чоп произошло смертельное ДТП (видео)
13:00
Пакет с крупами спас пожилую киевлянку и собаку от гибели
11:09
В июле сразу три заместителя Кличко получили материальную помощь для решения своих социально-бытовых вопросов
08:03
В минувшую субботу в Украине более 71,5 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:00
В Киеве на Гидропарке иностранец стащил у отдыхающего телефон
05:00
В Киеве приезжий украл велосипед у курьера и отправился в места лишения свободы на четыре года
03:00
В Киеве и Киевской области – более двухсот новых случаев COVID-19
01:00
В Киеве на улице хулиган угрожал прохожим ножом
23:00
В Киеве будут судить местного жителя, который сделал ложное сообщение о минировании общежития
20:00
В Киеве банда грабителей отобрала у киевлянина крупную сумму денег
18:00
Киевлянка принесла сборной Украины первую медаль на Олимпиаде
17:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
14:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
13:00
В Киеве медики вымогали взятки с участников АТО. Сумма взятки доходила до 5 тысяч долларов
10:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
09:00
В Оболонском районе Киева маньяк набросился на женщину (видео)
08:00
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
07:00
В Киевской области работница вуза требовала взятку 1500 долларов за выдачу диплома
04:00
В Гостомеле местный житель пытался убить сожительницу
01:00
В Киеве наркоман выбросился с пятого этажа жилого дома (видео)
22:00
В Киевской области женщина упала в пустой глубокий бассейн
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
19:26
В Киеве изъяли партию героина на миллиард гривен (фото)
19:04
В Киеве почти нет реактивов для определения нового штамма коронавируса “Дельта”
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 31 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева / Объявления
64
0
Сьогодні, 31 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Сьогодні, 31 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".


Подписывайтесь на новости “КиевVласть”


Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.


Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Поштова, Переяславський шлях, Ціолковського, Космонавтів, Семенівська, Пес.Круг, Семенівський, Б.Хмельницького, Автошосе Київський Шлях, Шевченків шлях, Київський шлях, Перемоги, Колоска, Соснова, Гайовий, Тополини пров., Сосновий
Баришівка: Ломоносова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Баришівський
Березань: Кийка, Святкова, Польова, Б.Хмельницького пров., Новоселиця, Б.Хмельницького, Садовий, Котляревського, П. Мирного, Шевченків шлях, Толстого, Корольова, Героїв Небесної Сотні, Сортова, Промислова, Маяковського, Яготинська, Криниці, Світанкова, Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Вишневий, П. Мирного пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Баришівський
Поділля: Покровська, Козацька, Молодіжна, Пушкіна, Хуторська, Гагаріна
Чистка траси
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Матюші: Шевченка, Левицького
Технічне обслуговування
з 6 по 20 год
Білоцерківський
Озерна: Водопійна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Мала Антонiвка: Володимира Козака
Чистка траси
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Блощенці: Героїв України, Білоцерківська
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Білоцерківський
Мала Антонiвка: Олексія Цмокна, Володимира Козака, Ставок
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Богуславський
Чайки: Центральна, Набережна, Річна, Урожайна, Чайки, Вулиця невизначена, Садова, Замлиння
Лютарі: Росьова, Лесі Силенко
Саварка: Шевченка, Луганська, М.П. Кравчука, Миру, Гагаріна, Польова, Слобода, Набережна, Лісова, Саварка, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський
Гута: Н.Диченка
Мисайлівка: Кірова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Богуславський
Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова
Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна
Безуглівка:
Сошникiв: Іванова
Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького
Чистка траси
з 8 по 17 год
Бориспільський
Воронькiв: Вишнева, Українська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Процiв: Дружби
Рогозiв: Лісова, Довженка
Реконструкція
з 8 по 17 год
Бориспільський
Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська
Реконструкція
з 8 по 17 год
Бориспільський
Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна
Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова
Сеньківка: Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Котляревського, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Лермонтова, Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бородянський
Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна
Берестянка: Центральна
Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська
Бородянка: Леніна
Шибене: Кооперативна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Броварський
Богданівка: Гагаріна, Малинова, Абрикосова, Шевченка, Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Броварський
Богданівка: Гагаріна, Малинова, Абрикосова, Шевченка, Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова
Красилівка: Гагаріна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Васильківський
Мар'янівка: Комсомольська, Зарічна, Фастівський, Красікова, Лугова, Чапаєва
Реконструкція
з 8 по 17 год
Васильківський
Гребінки: Робітнича, Свердлова, Київська, Ворошилова, Гагаріна, Комсомольська, Лермонтова, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Мар'янівка: Асмолова, Ватутіна, Комунарів, Кооперативна, Червоноармійська, Декабристів, Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Вишгородський
Ровжі: Ровжівське лісництво, СТ "Слава", СТ "Джерело", СТ "Медпрацівник", Мисливська
Нові Петрівці: Каневська
Сувид: Урочище Ровжі
Сухолуччя: Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вишгород: Шевченка просп., Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вишгород:
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Федорівка: Леніна, Будівників, Казанська, Радгоспна
Чистка траси
з 8 по 18 год
Вишгородський
Рудня-Димерська: Леніна
Федорівка: Леніна, Казанська, Миколаївська, Радгоспна
Чистка траси
з 8 по 18 год
Вишгородський
Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова
Реконструкція
з 9 по 17 год
Вишгородський
Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна
Воропаїв: Молодіжна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Володарський
Рогізна: Гагаріна, Ковпака, Радянська, Червоноармійська, Будьоного, Комарова
Рубченки: Центральна, Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Весняна, Коцюбинського, Миру, Комарова, Гагаріна, Плугатаря, 1-го Травня, Квітнева, Шевченка, Степова, Садова
Кленове: Квітнева, Жовтнева, Травнева
Чепіжинці: Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Володарський
Володарка: Жовтневий, Армійська, Калинова, Коцюбинського
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Згурівський
Гречана Гребля: Гр.Гребля
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Згурівський
Любомирівка: Тракторний стан
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Іванківський
Іванків: Заводська, Івана Проскури, Жовтнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Іванківський
Іванків: Молодіжна, З.Космодем'янської
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Іванківський
Кухарі: Піщана, Лесі Українки, Польова, Ворзельська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Іванківський
Радинка: Космонавтів, Центральна, Миру, Космонавтів пров., 8 Березня, Професійна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Іванківський
Обуховичі: Шляхова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Ірпінський
Хмільна: Кучерова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Хмільна: Кучерова, Лісовий
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Буча: Ново-Яблунська, Старояблунська, І. Франка
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Буча: Камінського, Гоголя пров., Гоголя, Старояблунська, Ново-Яблунська
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Травнева
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Кагарлицький
Стави: Зарічна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Кагарлик: Паркова, Каштанова, Незалежності, Став`янка, Мічуріна, Свято-Троїцька, Миру
Ржищів: Соборна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Стайки: Ранкова, Зарічна, Шевченка, Григорія Іванченка, Незалежності, Кільцева, Київська, Стадіонна, Колгоспна, Козацька, Дніпровський, Наддніпрянська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Абрикосова, Червона, Високовольтна, Вітянська, Зелена, Високовольтна 2, О. Олеся, Сковороди
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Щаслива, Б.Хмельницького
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Київська
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Скіфська
Тарасівка: Б.Хмельницького, Щаслива
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Святопетрівське: Білогородська, Зоряна, Пошта, до вимоги, Теплична
Білогородка: Механізаторів, Леніна, Володимирська, Кринична, Ярова, Фізкультурна, Вереснева, Лебедина, Тернівська, Гетьманська
Гореничі: 21 км Житомирського шосе, Гайдая, Нова, Спортивна
Петрівське: Білогородська
Софіївська Борщагівка: Ярова, Петропавлівська, Тарасівська
Шевченкове: Княгині Ольги, Святославська
Вишневе: Святошинська
Реконструкція
з 9 по 18 год
Макарівський
Лишня: Шевченка, Запорізька, Київська
Чистка траси
з 8 по 18 год
Макарівський
Наливайківка: Жовтнева, Центральна, Лісова, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Макарівський
Наливайківка: Жовтнева, Центральна, Лісова, Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Макарівський
Наливайківка: Жовтнева, Центральна, Лісова, Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Макарівський
Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська
Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса
Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева
Карашин: Окружна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Миронівський
Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Обухівський
Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська
Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова
Українка: Будівельників
Мала Вільшанка: Садова
Нещерів: Косіора
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Каштанова, Київська
Старі Безрадичі: Тиханська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Обухівський
Григорівка: Леніна, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Лермонтова, Заводська, Віті Коробка, Гагаріна, Біла Вежа, Щаслива, Молодіжна, Героїв Майдану, Соборна, Садова
Козин: Огородній, Лугова, Козацька
Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях, Слави, Слави пров., Перемоги, Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Космонавтів, пров. Космонавтів
Нові Безрадичі: Набережна
Плюти: Невизначена
Підгірці: Київська
Обухів: Чумацький шлях, Київська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Обухівський
Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова
Реконструкція
з 10 по 16 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 16 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Толстого пров., Толстого, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Потапенка Ярослава, Ярослава Мудрого, Пасічна, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Гагаріна, Корнійчука, Лесика, Короленка, Глінки
Капітальний ремонт
з 8 по 16 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Толстого пров., Толстого, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Потапенка Ярослава, Ярослава Мудрого, Пасічна, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Гагаріна, Корнійчука, Лесика, Короленка, Глінки
Реконструкція
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Рокитне: Незалежності, Лісна, Смоляна, Круговий, Вокзальна, Князя Володимира, Виноградна, Першотравнева
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Запруддя: Я. Мудрого, Корольова, Лесі Українки, Шевченка, І. Франка, Нижня, Верхній пров., Набережна, Запруддя, Колгоспний
Телешівка: Київська
Капітальний ремонт
з 13 по 18 год
Рокитнянський
Телешівка: Шевченка, Запорізька, Широка, Птахофабрика
Запруддя: І. Мазепи, Постишева, Гагаріна, Висоцького, Жовтнева, Степова, Садова, Корольова, Запруддя, Богдана Хмельницького, Пятихатська
Ольшаниця: Лісова
Капітальний ремонт
з 13 по 18 год
Рокитнянський
Запруддя: І. Франка, Поповича, Лугова, Довженко, 8 Березня, 1-го Травня, Вишнева
Капітальний ремонт
з 13 по 18 год
Сквирський
Сквира: Київська, Мічуріна, Мічуріна пров., Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна, Залізнична
Чистка траси
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Київська, Лугова, Байдукова, Мічуріна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Сквирський
Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська
Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.
Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий
Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса
Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Сквирський
Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського
Чистка траси
з 8 по 18 год
Ставищанський
Кривець: Шевченка, Садова, Кооперативна, Стадіонна, Зарічна, Польова, Клубна, Пролетарська, 1 Травня, 8 Березня
Іванівка: Івана Мазепи, Поштова, Сім'ї Демуцьких, Польова, Віктора Карпенка, Сім'ї Клименків, Хортицька
Винарівка: Левадна, Шевченка, Ватутіна, Кулаківського, Ювілейна, Світанкова, Новоселиця, Вишнева
Василиха: Наумова, Кооперативна, Веселий, Водопійна, Польова, Громадська, Шкільний, Заріччя, Шевченка, Затишна, Пустовітна, Лугова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Ставищанський
Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна
Капітальний ремонт
з 9 по 19 год
Таращанський
Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна
Чистка траси
з 8 по 19 год
Таращанський
Станишівка: Зелена, Молодіжна, Колгоспна, Космонавтів пров., Революції, Вишневий пров.
Реконструкція
з 8 по 19 год
Таращанський
Круті Горби: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Тетіївський
Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.
Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея
Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Тетіївський
Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Фастівський
Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна, Жукова, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру, СТ "Приозерний", Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, Лісна, Лісний, 12 Грудня
Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки, Молодіжна, Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров., Пушкіна, Курчатова, Садова, Дубкова, Фастівська, Герцена пров., Герцена
Скригалівка: Леніна, Пащенка, Лазо пров., Боженка пров., Набережна, Чехова пров., Весняна, Межова, Дружби, Фастівецька, П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Горяна, Зарічна, 8 Березня, М.Рильського, Коцюбинського, Чехова, Коцюбинського пров., Щорса
Вишня: Вишнева
Дмитрівка: Некрасова
Велика Офірна:
Чистка траси
з 8 по 19 год
Фастівський
Мотовилівка: Шевченка, Франка, Рокотянська, Залізнична, Миронівська, Нова, Молодіжна, Миру, Привокзальна, Поповича, Прорізна, Дачна, Стельмащука, Західна, Володимирська, Перехресна, Чехова, Пархоменка, Тельмана, Матросова, Українська, Набережна, Вінницька, Світла, Будівельна, Колгоспна, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська, Вишняківська, Вулиця невизначена, Червона, Садова, Кірова пров., Сорочинська, Польовий
Мотовилівська Слобідка: Павлова, Жовтнева, Шевченка, Чехова, Квітнева, Прилипко, Кірова, Леніна, Молодіжна
Велика Мотовилівка: Фастівська, Садова
Фастів: Незалежності пров.
Велика Снітинка: Трудова
Триліси: Горького
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год


Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 30 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.comКиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев