Последние новости

07:00
В Киеве ко Дню Независимости намерены отремонтировать Театральную площадь
04:00
В Киевской области двое детей убежали из дома из-за конфликта с родителями
01:00
В Киеве стартует антитабачная кампания «Бросай курить сейчас»
00:00
Завтра в Киеве потеплеет, ожидается мелкий дождь. Следует следить, сядет ли солнце в облако
21:00
Чехи забивают с середины поля и побеждают шотландцев. Определились лидеры в группе D на Евро-2020 (видео)
20:18
Полиция Киевщины подбила итоги операции “Нерест” (фото)
20:17
Сторонники Порошенко вбросили фейк о еде в ВСУ, чтобы сбить информволну от его связей с Медведчуком, - Наумович
20:00
Вакцинация от COVID-19: Ляшко рассказал, будут ли прививать детей и подростков
19:26
Советник Кличко Алексей Шевчук обвинил депутата Киевского облсовета Игоря Колтунова в нападении на его пресс-секретаря
17:42
В Вишневому за 46 млн гривень побудують інклюзивний дитсадок
17:00
Вакцинация чиновников и поджог магазина. Главное за понедельник
16:00
ВИДЕО Слушай новое: Alina Pash выпустила клип на песню Ocean
15:00
В Киеве на Печерске орудовала шайка домушников (видео)
14:00
На станции «Шулявская» установили второй ряд турникетов: зачем
11:00
ФОТО В Индийском океане хотят построить остров-курорт из мусора
10:00
В Киевской области госчиновники крышевали группировку браконьеров
08:00
В Киеве планируют создать пять полос для общественного транспорта
06:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 14 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 14 июня 2021 года
05:00
В Киеве у наркоторговца изъяли около килограмма амфетамина. Сколько денег получал распространитель за одну закладку (видео)
04:00
ФОТО На Осокорках установили новые дорожные знаки
01:00
В Киеве полицейских учили тушению пожаров
00:00
ФОТО В исторической части Киева разбирают дом с уникальным интерьером
23:00
Первый электрический трамвай в Киеве
22:00
Проспект Гагарина реконструируют: сколько потратят и что изменят
19:00
Завтра в Киеве установится теплая облачная погода, без осадков. Красне утро обещает обильный урожай ржи
17:05
Имя маленького бизона в Киевском зоопарке определили с помощью голосования
16:09
Охрана угрожала пистолетом съемочной группе под домом советника Кличко, - журналист (видео)
16:00
Цукерберг проведет полгода на удаленке, чтобы стать счастливее
15:07
После падения с полки в поезде Рахов-Киев умер мужчина
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева / Объявления
51
0
Сьогодні, 21 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Сьогодні, 21 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Бориспільський
Бориспіль: Січнева, Київський Шлях, Володимира Момота, Головатого, Толстого, Митрополита Шептицького, Лютнева, Михайлівська, Військове містечко, Захисників Вітчизни, Соцмістечко, Бабкіна
Гора: Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Сошникiв: Молодіжна, Ліченка, Калініна, Герасименка, П. Тригуба
Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика
Старе: Герасименка
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Бориспільський
Сошникiв: Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Зоряна
Дударкiв: Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Сошникiв: Іванова, Боженка, Щорса, Зоряна
Бориспіль: Головатого
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Сошникiв: Солонська, Щорса
Вишеньки: Б.Хмельницького
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Сошникiв: Ліченка, Молодіжна, Іванова, Калініна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Сошникiв: Революційна, Іскрівська, Гагаріна, Комарова, Стрімка, Боженка
Гнідин: Шкільна
Вишеньки: Чубинського
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Сошникiв: Іскрівська, Іванова, Чапаєва, Щучинська, Комарова, Зоряна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Вишеньки: Короленка, Горького, Леніна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Вишеньки: Короленка, Дружби народів, Храмова, Горького, Леніна, Гоголя, Центральна, Лесі Українки, Жертв Революції, Боженка, Гагаріна, Братів Ганжів
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бородянський
Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2
Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна
Шибене: Кооперативна
Бородянка: Київська
Галинка: Центральна
Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бородянський
Бородянка: Леніна, Жиліна пров., Миру, Житня, Б.Хмельницького, Пляжний, Травнева, Млинова, Здвижевий, Рибальський, Електриків пров., Банний, Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бородянський
Бородянка: Шевченка, Джерельна, Леніна, Київська, Нова, Центральна, Банний
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Княжичі: Максименка, Щаслива, Київська, Травнева, Преображенська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Броварський
Княжичі: Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Броварський
Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна
Гоголів: Преображенська
Княжичі: Майська
Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса
Пухівка: Піонерів
Рожни: Зелена, Піщана, Свободи
Красилівка: Козацька
Рожівка: Польова
Калинівка: Теплична
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Залісся:
Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова
Княжичі: Шкільна
Реконструкція
з 9 по 19 год
Васильківський
Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий
Залізне: Народний
Реконструкція
з 8 по 18 год
Васильківський
Ковалівка: Леніна, Стадіонна, Лісова, 8 Березня, 2 П`ятирічка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Вишгородський
Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Вишгородський
Боденьки: Лесі Українки, Садова, Ярослава Мудрого, Деснянська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Вишгородський
Боденьки: Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий
Сувид: Піщана
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Вишгородський
Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська
Реконструкція
з 9 по 17 год
Володарський
Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Іванківський
Запрудка: Короленка, Крайова
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Запрудка: Скорохода, Шевченка, Шкільна, Крайова
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Запрудка: Шевченка, Малашенка, Крайова
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Ірпінський
Буча: Тургенєва, Євгена Маланюка, Котляревського
Реконструкція
з 8 по 17 год
Ірпінський
Буча: Я.Мудрого, Інститутська
Реконструкція
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Звенигородська
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Стрілецька, Тарасівська, Лисенка, Ярослава Мудрого, Ревен Яр
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Звенигородська, Паркова
Тарасівка: Ярова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Святопетрівське: Красний Пахар, Промислова, Я.Мудрого, Янтарна, Вишнева, Індустріальна, Лесі Українки, Героїв Дніпра, Польова, Володимирська, Шевченка, Шкільна, Петрівського, Теплична, 40 років Перемоги, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Амосова, Ф.Г. Світанок ІІІ, Святомихайлівська, Північна, Зоряна, Б.Хмельницького, Райдужний, Окружна, Грушевського, Незалежності, Господарська, Назарія Яремчука, Боярська, Енергетиків, Соборний пров, Прорізна, Приміський, Козацький, Одеська, Приміська, Святоюріївська, Лісний пров., Київська, Об'їзна, В.Чорновола, пров. Затишний
Дмитрівка: Травнева
Юрівка: Горохівська
Вишневе: Київська, Промислова, Ломоносова, Залізнична, Вітянська
Білогородка: Леніна
Шпитьки: Гагаріна
Петропавлівське: Молодіжна, Польова
Крюківщина: Лісна
Боярка: Магістральна
Личанка: Польова
Музичі: Ватутіна
Тарасівка: Зелена, С. Лов'ягіна, Вітянська
Реконструкція
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Гатне: Свободи, Жовтнева, Молодіжна, Миру пров., Перемоги, Петрівського, Грушевського, Шкільна, Шевченка, Ватутіна, Київська, Дружби, Польова, Зоряна, Садова, Затишна, Теремська, Лісна, Амбулаторна, Сонячна, Музейна, Симоненко, Гагаріна, Космонавтів, Кібернетична, Шкільний, Жулянська, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Марченка, Нова, Озерна, Покровська, Коцюбинського, Київський, Курганна, Ярова, Зелена, Валовня, Володимирська, Доброго Дуба, Квітнева, Берегова, Комарова, Я.Мудрого, Миру, Підлісна, Лесі Українки, Лісова, Гагаріна пров.
Петропавлівська Борщагівка: Лісна, Авіаторів
Ходосівка: Лугова
Чабани: Кірова, Польовий, Нова, Машинобудівників, Приозерна, Сонячна, Проектована, Київська, Покровська, Абрикосова, Квіткова, Виноградна
Боярка: Сади,18 лінія, Хрещатик, Ягідна, Лермонтова
Софіївська Борщагівка: Весняна
Гореничі: Леніна
Дмитрівка: Лісна
Білогородка: Калініна
Юрівка: Шевченка
Лісники: Куцьова
Віта-Поштова: Франка
Хотів: Ярослава Мудрого
Святопетрівське: Святоюріївська
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Гатне: Амбулаторна, Свободи, Шевченка, Київська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Гатне: Музейна, Жулянська, Комарова, Підлісна
Юрівка: Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Миронівський
Владиславка: Центральна, Набережна
Чистка траси
з 8 по 17 год
Обухівський
Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська
Мала Вільшанка: Садова
Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова
Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова
Григорівка: Леніна
Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”
Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”
Реконструкція
з 8 по 17 год
П.-Хмельницький
Ковалин: Хвойова, Дригуча, Хутірська, Каласовка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Насташка: Садова, Зарічанська, Жовтнева, Вишнева, Ватутіна, Миру
Колісникове: Лісова
Бирюки: Шкільна
Острів: Господарство
Троїцьке: Дворянська
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Рокитне: Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна
Капітальний ремонт
з 9 по 20 год
Сквирський
Сквира: Залізнична, Київська
Капітальний ремонт
з 9 по 20 год
Таращанський
Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Таращанський
Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Таращанський
Ріжки: Центральна, Молодіжна, Садова, Перемоги
Чистка траси
з 9 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Академіка Байраківського, Соборна, Райдужна, Дачне селище, Нова, Цвіткова, Слобідська, Різдвяна
Михайлівка: 1-го Травня
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Тетіївський
Кашперівка: Богдана Хмельницького, Радгоспна, Московська, Пушкіна, Заготівельна, Гагаріна, Кузнечний, Яблуневий, Гоголя, Гоголя пров., Лісова, Кошового, Лесі Українки, Яблунева, Мисливський, Макаренка, Суворова, Франка
Тетіїв: Купальська, Автомобілістів, Енергетиків, Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Тетіївський
Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.
Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея
Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Тетіївський
Теліжинці: 60-річчя Жовтня, Вишнева, Зарічна, Вінницька, Першотравнева, Вишневий, Перемоги, Шевченка, Набережна
Михайлівка: 1-го Травня, Першотравнева
Хмелівка: Василівська
Тетіїв: 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Тетіївський
Тетіїв: Центральна
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Соборна
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Соборна
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров.
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Центральна
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Соборна
Капітальний ремонт
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Соборна
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров.
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Реконструкція
з 9 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Реконструкція
з 9 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Реконструкція
з 9 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев