Последние новости

09:00
В Украине появится сервис бронирования домиков на природе
07:00
В Киеве ко Дню Независимости намерены отремонтировать Театральную площадь
06:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
04:00
В Киевской области двое детей убежали из дома из-за конфликта с родителями
01:00
В Киеве стартует антитабачная кампания «Бросай курить сейчас»
00:00
Завтра в Киеве потеплеет, ожидается мелкий дождь. Следует следить, сядет ли солнце в облако
21:00
Чехи забивают с середины поля и побеждают шотландцев. Определились лидеры в группе D на Евро-2020 (видео)
20:18
Полиция Киевщины подбила итоги операции “Нерест” (фото)
20:17
Сторонники Порошенко вбросили фейк о еде в ВСУ, чтобы сбить информволну от его связей с Медведчуком, - Наумович
20:00
Вакцинация от COVID-19: Ляшко рассказал, будут ли прививать детей и подростков
19:26
Советник Кличко Алексей Шевчук обвинил депутата Киевского облсовета Игоря Колтунова в нападении на его пресс-секретаря
17:42
В Вишневому за 46 млн гривень побудують інклюзивний дитсадок
17:00
Вакцинация чиновников и поджог магазина. Главное за понедельник
16:00
ВИДЕО Слушай новое: Alina Pash выпустила клип на песню Ocean
15:00
В Киеве на Печерске орудовала шайка домушников (видео)
14:00
На станции «Шулявская» установили второй ряд турникетов: зачем
11:00
ФОТО В Индийском океане хотят построить остров-курорт из мусора
10:00
В Киевской области госчиновники крышевали группировку браконьеров
08:00
В Киеве планируют создать пять полос для общественного транспорта
06:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 14 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 14 июня 2021 года
05:00
В Киеве у наркоторговца изъяли около килограмма амфетамина. Сколько денег получал распространитель за одну закладку (видео)
04:00
ФОТО На Осокорках установили новые дорожные знаки
01:00
В Киеве полицейских учили тушению пожаров
00:00
ФОТО В исторической части Киева разбирают дом с уникальным интерьером
23:00
Первый электрический трамвай в Киеве
22:00
Проспект Гагарина реконструируют: сколько потратят и что изменят
19:00
Завтра в Киеве установится теплая облачная погода, без осадков. Красне утро обещает обильный урожай ржи
17:05
Имя маленького бизона в Киевском зоопарке определили с помощью голосования
16:09
Охрана угрожала пистолетом съемочной группе под домом советника Кличко, - журналист (видео)
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева / Объявления
72
0
Сьогодні, 27 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Сьогодні, 27 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Білоцерківський
Узин: Гагаріна, Левада
Чистка траси
з 8 по 19 год
Богуславський
Богуслав: Польовий, Маяковського, 8 Березня, Шкільний, Вишнева, Будівельна, Богуна, 4 Гаражна, Липнева, Шевченка, Святогірська, Берегова, Пушкіна, Корсуньська, Гагаріна, А. Галика, Коцюбинського, 1 Гаражна, Стадіонна, Шевченка пров., СК "Т.Шевченка", Громадянська, Я.Мудрого, Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Андрія Зозулі, Шкільна, Шолом-Алейхема, Трудова, Любові, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Робоча, Поштовий, Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна, Нагірна, Глухий Яр, Свердлова пров., Корсунський, Журавлина, Ковалів пров., Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Квіткова, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Корольова пров., Корольова, Пушкіна пров., Лермонтова, Лермонтова пров., Зразкова, Ручейна, Нова, Виноградна, Зелена, Весняна, Річний, Набережна, Зоряна, Виноградний, Росьова, Мисайлівська, Вишневий, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Ярова, Польова, Південна, Липневий, Окружна, Озерна, Приринкова площа, Франка, Толстого, Вулиця невизначена, Миколаївська, Галика, Училищна, Острів
Хохітва: Марка Вовчка, Польова, Садова, Поштова, Стадіонна, Польовий, Шевченка, Шкільна, Росьова, Лісова, Лісовий, Нагірний, Нагірна, Леніна пров., Лесі Українки, Зарічна, Яблунева, Набережна, Молодіжна, Садовий, Соснова, Шкільний, Вулиця невизначена, Н. Левицького
Дешки: Росьова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Богуславський
Іванівка: Васильківська, Шевченка, пров. Вишневий, Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Головатого, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка
Капітальний ремонт
з 8 по 23 год
Бориспільський
Ревне: Бригадна, Шкільна, Квартальна, Українська, Радгоспний
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Ревне: Польова, Шкільна, Медова
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова
Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна
Безуглівка:
Сошникiв: Іванова
Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького
Капітальний ремонт
з 9 по 18 год
Бориспільський
Чубинське: Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Виставкова
Мала Олександрівка: Київська
Капітальний ремонт
з 9 по 19 год
Бородянський
Шибене: Перша Зарічна, Заводська
Реконструкція
з 9 по 17 год
Броварський
Плоске: Леніна, Будівельників, Київська, Ватутіна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Броварський
Плоске: Молодіжна, Лугова
Реконструкція
з 8 по 19 год
Броварський
Велика Димерка: Польова, Соборна, Леніна пров.
Богданівка: Богдана Хмельницького, Парникова, Освітянська, Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Глеваха: Хвої, Боярська, Нова, Синельників, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Вокзальна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Васильківський
Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Васильківський
Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука
Реконструкція
з 10 по 16 год
Вишгородський
Хотянівка: Київська, Деснянська, Деснянський, Садова, Вишнева
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Вишгородський
Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського
Литвинівка: Червона Слобода
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Вишгородський
Сухолуччя: Травнева, Вулиця невизначена, Миру, Гагаріна, Лісова, Колесніка, Старика, Жовтнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Сухолуччя: Миру, Мічуріна, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Сухолуччя: Мічуріна, Миру, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Лютіж: Ватутіна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Вишгородський
Нові Петрівці: Масив "Польовий", Каневська, Івана Кудрі, Польова, Філімонівська, Козацька
Капітальний ремонт
з 9 по 18 год
Іванківський
Зорин: Шляхова, Польова, Садова, Лугова, Ударна, Чорнобильська
Горностайпіль: Чорнобильська, Миру
Чистка траси
з 8 по 20 год
Іванківський
Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева
Чистка траси
з 8 по 20 год
Іванківський
Обуховичі: 60 Років СРСР, Шляхова, Агрономічна, Шкільна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Жміївка: Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Варівськ: Власенка, Центральна, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка, Гагаріна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Ірпінський
Ворзель: Захисників України, Медова, Яблунська, Чайковського, Чайковського пров., Жданова, Гвардійська
Реконструкція
з 8 по 17 год
Ірпінський
Ворзель: Композиторів, Білостоцька, Курортна, Тюльпанова, Свободи просп., Крилова, Соснова
Реконструкція
з 8 по 17 год
Ірпінський
Коцюбинське: Меблева, Островського, Горького, Чапаєва
Мироцьке: Калініна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Гостомель: Пушкіна, Рекунова, Свято-Покровська, Вишнева, Лугова, Франка, Ювілейна, Озерна, Миру, Лісова, Ватутіна, Гагаріна, Ярова, Дніпровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка, Новозаводська, Вереснева, Чкалова, Ярослава Мудрого, Молодіжна, Кімерська, Мирна, Некрасова, Приозерна, Ювілейний, Зарічна, Зоряна, Богдана Хмельницького, Черняхівська, Червоноармійський, Сонячний, пров. Мальовничий, Вишневий
Ірпінь: Ватутіна, Українська, Гагаріна, 1 Північний Тупик, Підгірна, Соборна, Піонерська
Мощун: Франка
Буча: Котляревського, Гулака-Артемовського, Революції, Д.Багалія, Л. Симиренка, Козацька, В. Марченко, Василя Липківського, Івана Котляревського, пров. В. Марченка
Вишневе: Європейська
Реконструкція
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Зоряна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Поляна, Жовтнева
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Леніна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Виноградна, Миколаївська
Шевченкове: Виноградна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Леніна, Підвальна, Володимирська
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Слав'янська, Жовтнева, Весняна, Теплична, Озерна, Слов'янська, Левадна, Свердлова
Хотів: Промислова
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Ранкова, Виноградна, Миколаївська, Волошкова
Віта-Поштова: Васильківська
Шевченкове: Виноградна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Теплична, Київська, Левадна, Весняна, Нова, Ставкова, Князя Володимира, Жовтнева, Свердлова
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Гатне: Садова, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Жулянська, Гагаріна, Володимирська, Ватутіна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Гатне: Озерна, Садова, Покровська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Білогородка: Зоряна, Лисенка, Полунична, Садова, Проліскова, Кірова, З.Космодем'янської, Травнева, Новоселиця, Запорізька, Молодіжна, Тарасівська, Райдужна, Будівельна, Богатирська, Чарівна, Гетьманська, Грушева, Депутатська, Затишна
Петропавлівська Борщагівка: Щорса
Любимівка: Польова
Софіївська Борщагівка: Пушкіна
Реконструкція
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова
Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8
Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева
Стоянка: Польова, Тичини
Забір'я: Грушевського
Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова
Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська
Новосілки: Єрмоленко
Кременище: 50 років Перемоги
Капітанівка: СТ "Берізка-2"
Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська
Петропавлівська Борщагівка: Вишнева
Бобриця: Лісна
Хотів: Енергетиків
Реконструкція
з 10 по 17 год
Макарівський
Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова
Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна
Весела Слобода: Комсомольська
Реконструкція
з 9 по 17 год
Миронівський
Карапиші: Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Миронівський
Шандра: Трохименка, Фермерська, Лугова
Салів: Центральна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Рокитне: Вокзальна, Енергетиків, Огородня
Реконструкція
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Рокитне: Вокзальна, Енергетиків, Огородня
Реконструкція
з 13 по 18 год
Сквирський
Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар
Шамраївка: Волоти
Капітальний ремонт
з 9 по 20 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська
Технічне обслуговування
з 8 по 15 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська
Капітальний ремонт
з 13 по 19 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська
Технічне обслуговування
з 13 по 19 год
Таращанський
Кирдани: Лугова, Набережна, Лісова, Пролетарська, Колгоспна, Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Юшків Ріг: Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Тетіївський
Степове: Будьоного
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Зарічна, Залізничників пров., Лугова, Панченка пров., Володимирська, Герцена, Садова, Центральна
Кашперівка: Богдана Хмельницького
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна, Матросова, Івана Стогнійчука, Кагарлуцького пров., Залізничників пров., Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри, Суворова, Суворова пров., Дачне селище, Сухомлинського пров., Добровольського пров., Метулинського пров., Нова, Різдвяна, Незалежності пров., Щиголя пров.
Капітальний ремонт
з 9 по 18 год
Фастівський
Волиця: Тесленка, Косовських, Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Фастівський
Кожанка: Шкільна, Зубарська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Фастівський
Кожанка: Шевченка, Кільцевий, Лугова, Луговий, Шевченка пров., Миру пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська, Без назви
Реконструкція
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська
Реконструкція
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська, Без назви
Реконструкція
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська, Без назви, Шкільна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Реконструкція
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Черемошна: Набережна
Чорнобиль: Радянська
Реконструкція
з 8 по 19 год
Яготинський
Насташка: Жовтнева
Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна
Засупоївка: Молодіжна
Чистка траси
з 8 по 20 год
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться 
Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев