Последние новости

07:00
В Киеве ко Дню Независимости намерены отремонтировать Театральную площадь
06:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
04:00
В Киевской области двое детей убежали из дома из-за конфликта с родителями
01:00
В Киеве стартует антитабачная кампания «Бросай курить сейчас»
00:00
Завтра в Киеве потеплеет, ожидается мелкий дождь. Следует следить, сядет ли солнце в облако
21:00
Чехи забивают с середины поля и побеждают шотландцев. Определились лидеры в группе D на Евро-2020 (видео)
20:18
Полиция Киевщины подбила итоги операции “Нерест” (фото)
20:17
Сторонники Порошенко вбросили фейк о еде в ВСУ, чтобы сбить информволну от его связей с Медведчуком, - Наумович
20:00
Вакцинация от COVID-19: Ляшко рассказал, будут ли прививать детей и подростков
19:26
Советник Кличко Алексей Шевчук обвинил депутата Киевского облсовета Игоря Колтунова в нападении на его пресс-секретаря
17:42
В Вишневому за 46 млн гривень побудують інклюзивний дитсадок
17:00
Вакцинация чиновников и поджог магазина. Главное за понедельник
16:00
ВИДЕО Слушай новое: Alina Pash выпустила клип на песню Ocean
15:00
В Киеве на Печерске орудовала шайка домушников (видео)
14:00
На станции «Шулявская» установили второй ряд турникетов: зачем
11:00
ФОТО В Индийском океане хотят построить остров-курорт из мусора
10:00
В Киевской области госчиновники крышевали группировку браконьеров
08:00
В Киеве планируют создать пять полос для общественного транспорта
06:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 14 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 14 июня 2021 года
05:00
В Киеве у наркоторговца изъяли около килограмма амфетамина. Сколько денег получал распространитель за одну закладку (видео)
04:00
ФОТО На Осокорках установили новые дорожные знаки
01:00
В Киеве полицейских учили тушению пожаров
00:00
ФОТО В исторической части Киева разбирают дом с уникальным интерьером
23:00
Первый электрический трамвай в Киеве
22:00
Проспект Гагарина реконструируют: сколько потратят и что изменят
19:00
Завтра в Киеве установится теплая облачная погода, без осадков. Красне утро обещает обильный урожай ржи
17:05
Имя маленького бизона в Киевском зоопарке определили с помощью голосования
16:09
Охрана угрожала пистолетом съемочной группе под домом советника Кличко, - журналист (видео)
16:00
Цукерберг проведет полгода на удаленке, чтобы стать счастливее
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
47
0
Сьогодні, 13 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Сьогодні, 13 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Озерна: Чумацька, Богдана Хмельницького, Виноградна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Шкарівка: Томилівське лісництво вул.Ліснича, Ватутіна
Чистка траси
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Піщана: Замкова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Богуславський
Богуслав: Святогірська, Нагірна, Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Вишнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Богуславський
Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий
Богуслав: Мисайлівська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Гора: Мирний
Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива
Сеньківка: Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Велика Стариця: Жовтнева, Козацька, Заплавна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Займище: Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Дударкiв: Незалежності
Велика Стариця: Юрія Веклича, Поліська, Заплавна
Мала Олександрівка: Космічна
Андріївка: Козацька
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська
Дударкiв: Незалежності
Перегуди: Центральна
Гнідин: Кравченка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Велика Стариця: Стасюка, Козацька, Квіткова, Скіфська, Будівельників, Щаслива
Григорівка: Стасюка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Лебедин: Незалежності, Сулими Івана
Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна
Кучаків: Незалежності, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Петропавлівське: Яблунева, Бортницька, Тополина, Зелена
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бородянський
Загальці: Незалежності
Бородянка: Шевченка
Дружня: Чубаря
Чистка траси
з 8 по 17 год
Бородянський
Мигалки: Героїв України
Бородянка: Леніна, Ветеранів
Нове Залісся: Студентська
Реконструкція
з 9 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Вокзальна
Капітальний ремонт
з 9 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Вокзальна, Привокзальна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Вокзальна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Броварський
Заворичі: Леніна, Кооперативна, Суворова, Радгоспна, Культури, Набережна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова
Реконструкція
з 8 по 18 год
Васильківський
Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Васильків: Першотравневий, Гетьмана Сагайдачного, Сільбудівський, Зої Космодем'янської, Фрунзе, Михайлівська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Діброва: Щастя, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Шкільний, Грушевського, Центральна, Горіховий, Калинівська
Глеваха: Фастівська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Вишгородський
Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського
Литвинівка: Червона Слобода
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Димер: Вербна, Незалежності, Дніпровська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Лісна, Революції, Садова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Димер: Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Вишгородський
Нові Петрівці: Масив "Польовий", Каневська, Івана Кудрі, Польова, Філімонівська, Козацька
Реконструкція
з 9 по 18 год
Володарський
Чепіжинці: Бударіна, Шевченка, Щорса, Миру, Будьоного, Шкільна
Рубченки: Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Володарський
Чепіжинці: Будьоного, Миру, Шкільна, Бударіна, Щорса
Рубченки: Центральна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Згурівський
Войтове: Перемоги, Незалежності, Європейська, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Красилівка: Горка, Центральна, Нова
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Кухарі: Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Хутірська, Я.Мудрого, пров. Хутірський
Реконструкція
з 8 по 19 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Європейська, Садова, Зарічна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Шкільна, Церковна
Буча: Шкільна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Садова
Реконструкція
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Лісники: Центральна, Вітряні Гори, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Ігнатенків, Висока, Стежки
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Ватутіна, Погрібного, Колгоспна, Свердлова, Колгоспний, Ковбин Яр, Тельмана
Гореничі: Леніна
Тарасівка: Шкільна
Лісне: Лісна
Боярка: Сади,28 лінія
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Чапаєва, Ватутіна, Виноградна, Клубна, Кутузова, Високий Замок, Погрібного, Колгоспна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Виноградна, Сонячна, Сонячний, Підлісна, Суворова
Вишневе: Південна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Підлісна, Нова, Ватутіна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Козача, Громової, Ватутіна
Реконструкція
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”
Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева
Дмитрівка: Молодіжна
Хотів: Паширова
Мила: Комарова
Боярка: Хрещатик
Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба
Гнатівка: Заводська
Гатне: Озерна
Гурівщина: Тарасівська
Святопетрівське: Кооперативна
Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Серпнева, Серпневий, 1-го Травня, Каштанова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Каштанова, 1-го Травня, Серпневий
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Макарівський
Плахтянка: Кільменецька, Кавказька, Буковинська, Коцюбинського
Чистка траси
з 8 по 20 год
Макарівський
Вільне: Тернопільська, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Миру, Свободи
Чистка траси
з 8 по 20 год
Макарівський
Андріївка: Перемоги, О.Меля, Шевченка, 1 Травня, Слобода, Жовтнева, Набережна, Нова, Вишнева, Андріївський пров., Петриченка, Молодіжна
Липівка: Покровська, Шевченка, Дружби, Нова, Кримська, Плевака, Київська
Червона Гірка: Шевченка
Макарів: Димитрія Ростовського
Реконструкція
з 9 по 17 год
Макарівський
Грузьке: Авіаційна, Фрунзе, Червоноармійська
Реконструкція
з 10 по 17 год
Миронівський
Грушів: Грушів
Ведмедівка: Центральна
Ємчиха: Садова
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Миронівський
Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Миронівський
Миронівка: Сонячна, Перемоги, Соборності, Бузницького, Гагаріна, Литвиненка, Полуботка, Сухомлинського
Реконструкція
з 13 по 18 год
Обухівський
Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня
Германівка: Гагаріна
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Лермонтова
Деремезна: Приозерна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Обухівський
Гусачівка: Космонавтів, Перемоги, пров. Космонавтів
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Обухівський
Гусачівка: Космонавтів, Перемоги, пров. Космонавтів
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Обухівський
Обухів: Лукавиця ж/м
Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива
Реконструкція
з 9 по 16 год
Обухівський
Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська
Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова
Українка: Будівельників
Мала Вільшанка: Садова
Нещерів: Косіора
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Каштанова, Київська
Старі Безрадичі: Тиханська
Реконструкція
з 10 по 20 год
П.-Хмельницький
Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна
Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна
Переяслав-Хмельницький: Набережна
Соснова: Новомарківська
Чистка траси
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Східна, Новокиївське Шосе, Суворова пров., Авраменка Віктора, Гаяринська, Гаяринський, Індустріальна, Краєвидна, Сухомлинського, Поліська
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Сквирський
Малі Лисовці: Дружби, Ленінська, Валетова, Лісова, Зарічна, Садова, М.Слободського, Богаченка, Шкільна, Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Сквирський
Шамраївка: Центральна, Волоти, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров.
Чистка траси
з 8 по 18 год
Сквирський
Пищики: Миру, Гагаріна
Реконструкція
з 9 по 20 год
Ставищанський
Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Юшків Ріг: Польова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Лук'янівка: Колгоспна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Таращанський
Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Тетіївський
Галайки: Перемоги, Шкільна, Леніна, Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Тетіївський
Дзвеняче: Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий
Технічне обслуговування
з 9 по 18 год
Фастівський
Фастів: Слабинюка, Набережний, Незалежності, Гетьманська, Героїв України
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Фастівський
Мотовилівка: Стельмащука, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Чистка траси
з 8 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев