Последние новости

18:42
У столичных автобусов №102 и троллейбусов №35 появилась новая остановка
15:00
В Киевской области совершено убийство пенсионерки. Подозревается сын потерпевшей
13:00
Киевский полицейский организовал преступную группировку, которая занималась продажей оружия и боеприпасов
09:00
В Киеве и Киевской области от коронавируса скончались 63 пациента за сутки . В стране зафиксирована рекордная суточная смертность с начала пандемии
06:15
Сегодня, 26 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
19:00
Поезд Киев-Варшава и хищения в образовании. Главное за понедельник
16:45
В столичном Гидропарке сгорела деревянная баня на воде (фото, видео)
12:44
Депутат Киевсовета хочет запретить катать детей на лошадях и пони в Парке Партизанской славы
10:46
В столице в Днепр выпустили 2 тонны рыбы (видео)
07:00
В Киевской области убили участника ООС. Суд арестовал подозреваемого
19:00
В Киевской области вооруженный пистолетом грабитель похитил продукты из магазина
14:01
“Укрзализныця” продлила прием заявок на конкурс стюардов Kyiv Boryspil Express до 2 ноября
13:00
В Киеве по улице бродила полуобнаженная женщина (видео)
09:00
Киевские школы могут перейти на дистанционную форму обучения
06:15
Сегодня, 24 октября, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
17:04
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:00
На футбольных матчах в Киеве ограничат количество болельщиков
14:35
Рекламная кампания “Интергал-Буд” признана одним из лучших Digital-проектов
11:00
В Киеве прокуратура расследует хищения в объеме 150 миллионов гривен при строительстве Подольского моста
08:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
21:00
Повышение тарифов и платы за проезд. Главное за пятницу
18:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
17:00
ТМ «Ласунка» представляє новинку осені!
14:38
КОГА перераспределила между общинами деньги на жилье для участников АТО
13:00
В Киеве и Киевской области от коронавируса погибли 75 человек за сутки
08:46
Владимир Бондаренко: Киевсовет требует остановить противоправное изменение столичных границ
19:55
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
16:41
Силовики подозревают чиновников КП “Муниципальная охрана” в хищении 4,6 млн гривен на поставках форменной одежды (фото)
14:44
Киевсовет внес изменения в план деятельности по подготовке проектов регуляторных актов на 2021 год
10:44
Оптимизация школ поможет общинам в случае нехватки образовательной субвенции, - глава Студениковской ТО Лях
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
52
0
Завтра, 21 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Броварському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 21 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Броварському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".


Подписывайтесь на новости “КиевVласть”


Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.


Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова
Богданівка: Айвазовського
Чистка траси
з 8 по 20 год
Баришівський
Морозівка: Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Д. Поповича, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Перемоги, Шевченка, Садова
Чистка траси
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Чупира: Шкільна, 3 відділення, Молодіжна
Озерна: Котельня, Молодіжна, Їдальня, Гуртожиток, Клуб, Контора, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Бикова Гребля: Садова, Набережна, Зелена, Хоздвір
Реконструкція
з 8 по 19 год
Богуславський
Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Гоголів: Кошового, Вербицького, Чубинського, Богуна
Княжичі: Гузара
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров.
Бровари: Глинки
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Калинівка: Тітова, Миру, Шкільна, Антоненко, Гагаріна, Садова, Чернігівська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова
Красилівка: Гагаріна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Княжичі: Ялинкова, Абрикосова
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова
Бровари: Гордієнка Костя
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна
Соболівка: Ватутіна
Літки: Зелений
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру
Рудня: Козацька
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня
Реконструкція
з 8 по 17 год
Броварський
Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська
Калинівка:
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Погреби: Погребський шлях
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Володарський
Хмельницьке: Лісовий, Алмаатинська, Славутська, Польовий, Дружби народів
Лобачів: Лісова
Зрайки: Вулиця невизначена
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Згурівський
Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Іванків: Толочина, Тетерівський узвіз, 1-го Травня, Івана Проскури, Поліська, Заводська, Київський, Гагаріна, Ватутіна, Київська, Зоряний пров., Зоряна, Садова, Староцерковна, Лесі Українки, Жовтнева
Капітальний ремонт
з 9 по 17 год
Іванківський
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна
Капітальний ремонт
з 9 по 17 год
Іванківський
Коленці: Миру, Тетерівський, Гагаріна, Шевченка, Шевченка пров., Толочина Павла, Пролетарський
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Тетерівське: Соборна, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Іванків: Заводська, Івана Проскури, Жовтнева
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Красилівка: Горка, Центральна, Нова
Нові Соколи: Центральна, Лесі Українки
Шевченкове: Ватутіна
Технічне обслуговування
з 8 по 15 год
Ірпінський
Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Коцюбинське: Пономарьова, Доківська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Буча: Києво-Мироцька
Реконструкція
з 8 по 19 год
Ірпінський
Коцюбинське: Меблева
Реконструкція
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Святопетрівське: Промислова, Я.Мудрого, Вишнева, Індустріальна, Героїв Дніпра, Шевченка, Шкільна, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Райдужний, Окружна, Зоряна, Незалежності
Дмитрівка: Травнева
Петропавлівське: Молодіжна
Крюківщина: Лісна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Макарівський
Макарів: Димитрія Ростовського, Піонерська, Шляхетська, Проектна, Гагаріна
Реконструкція
з 10 по 18 год
Миронівський
Владиславка: Центральна, Набережна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Хмельницького Богдана пров., Магдебурзького права, Покровська, Червоноармійців
Переяславське: Горького
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе, Потапенка Ярослава, Мічуріна, 2 Петропавлівський, Самутіної Ганни, Суворова, Петропавлівська, Якубовського, Жданова, Бажана, Лазенка Сергія пров., Гагаріна, Сковороди, Підварський, Металургів, Чернишевського пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Переяславське: Заводська
Мала Каратуль: Центральна, Небесної сотні, Переяславська
Велика Каратуль: Середня
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Пустоварівка: Соборна
Капітальний ремонт
з 9 по 19 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Незалежності, Сумська, Перехідна, Перемоги, Першотравнева, Захисників України
Технічне обслуговування
з 13 по 19 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Незалежності, Сумська, Перехідна, Перемоги, Першотравнева, Захисників України
Технічне обслуговування
з 13 по 19 год
Таращанський
Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров.
Реконструкція
з 9 по 19 год
Таращанський
Тараща: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Корольова, Озерна
Реконструкція
з 9 по 19 год
Таращанський
Северинівка: Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Бовкун: Кобзаря, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Тетіївський
Софіпіль: Садова, Жовтнева, Петрівського
Технічне обслуговування
з 16 по 19 год
Тетіївський
Софіпіль: Садова, Жовтнева, Петрівського
Технічне обслуговування
з 15 по 16 год
Тетіївський
Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова
Технічне обслуговування
з 8 по 15 год
Тетіївський
Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів
Капітальний ремонт
з 8 по 15 год
Тетіївський
Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова
Технічне обслуговування
з 8 по 15 год
Фастівський
Мотовилівка: Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий, Вулиця невизначена, Без назви
Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна
Велика Мотовилівка: Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство
Оленівка: Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко
Борова: Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна
Фастів: Броварський пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Фастівський
Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Нагорна, Тітова, Козацької Слави, В. Винниченка, Пилипа Орлика, Дорожна, Чехова, Чехова пров., Тичини, Лесі Українки, Лисенка, Новікова, Козацької Слави пров., Бондарівська, Червона Зірка, Червоної Зірки пров., Снігурівська
Мала Снітинка: СТ "Зв`язківець", Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Чистка траси
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Маяковського, Заводська, Перемоги, Набережний, Шевченка, Молодіжний, Клубна, О.Олеся, Філатова, Будівельна
Чистка траси
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Зарічанська
Тужилів: Калитянська, Сонячна
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру
Тужилів: Сонячна, Київський, Непорожнівська
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Яготинський
Яготин: Комарова пров., Островського, Полтавська, Поштова, Котляревського
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Кулябівка: Миру
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Яготин: Філатова, Суворова, Радіщева, О.Олеся, Польова, Котляревського, Філатова пров., Згурівська
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Яготин: Вокзальний, Вокзальна, Поштова, Котляревського, Шевченка
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Яготин: Котляревського, Поштова, Вокзальна
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Яготин: Мічуріна, Мічуріна пров., Дарвіна
Реконструкція
з 8 по 20 год
Яготинський
Яготин: Кравченка, Незалежності, Паркова, Студентська, Тесленка, Бондаренка
Реконструкція
з 8 по 20 год


Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.comКиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев