Последние новости

10:43
Полицейские станции заработали в Кожанской, Калиновской и Гатненской территориальных общинах (фото)
07:00
Дистанционное обучение и ликвидация рынка. Главное за четверг
18:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
15:00
Бывшего руководителя киевской полиции Андрея Крищенко назначили заместителем Виталия Кличко
12:45
Внедрение европейских принципов работы является одним из основных направлений реформирования таможни - круглый стол
11:00
В Киеве неравнодушный прохожий сдал в полицию человека с гранатой
07:00
В Киеве во время пожара сгорел человек
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:00
В киевском метро иностранец избил женщину и угрожал пистолетом пассажирам
14:50
Кабмин забрал у Аллеи Героев Небесной Сотни и “Музея Революции Достоинства” 34 млн в пользу Института национальной памяти
11:00
В Киевской области расстреляли автомобиль советника Президента Украины. Один человек ранен
08:41
За обследование дождевой канализации Киева столичные коммунальщики собираются заплатить почти полмиллиарда гривен
21:00
Хищения на медицинских закупках и задержание нелегалов. Главное за вторник
18:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
13:00
В Киеве чиновники расхитили 13,6 миллиона гривен на закупках медицинских изделий
11:00
Под Киевом в лесу пользовательница соцсети нашла череп неизвестного существа
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 21 сентября 2021 года
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
16:52
Уже понад 600 закладів освіти на Київщині готові до роботи в “жовтій” зоні епіднебезпеки
10:46
Кличко переназначил Тимура Ткаченко директором Департамента городского благоустройства КГГА
09:00
В Киеве произошло смертельное ДТП. Chevrolet вылетел с трассы на остановку общественно транспорта и сбил насмерть женщину
21:00
В Киеве на стадионе во время матча Премьер-лиги футбольные хулиганы сломали руку болельщику
17:00
В Киеве снесут рынок и построят торгово-развлекательный центр
13:00
На платформі Київстар ТБ з’явилася функція голосування за пару шоу "Танці з зірками"
10:07
Столичное ГУ статистики зафиксировало в прошлом месяце в Киеве дефляцию
08:04
В смертельном ДТП на Киевщине погибли три человека
21:00
В Киеве установится пасмурная погода. До вечера будет идти дождь
15:00
В Киевсовет прошли бы шесть партий, если бы выборы состоялись в ближайшее воскресенье
12:01
Фастівська райрада виділила 11 млн гривень на добудову приймального відділення ЦРЛ, – “ЄС”
08:04
В Украине за сутки вакцинировано более 130 тысяч человек
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
39
0
Завтра, 5 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 5 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Баришівський
Березань: Шевченків шлях, Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Новий, Цегельна, Садова, Польова, Кооперативна, Братів Роговців, Загайного, Журавлиний пров., Волошина пров., Привокзальна, ім. Адама Міцкевича, Набережна, Журавлина, Молодіжна, Київська, Героїв Небесної Сотні, Калиновий, ім. Павла Чубинського, Б.Хмельницького, Незалежний, Героїв АТО, Волошина, Дружби пров., Героїв Крут, Чкалова, Луговий, Базарний, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Гагаріна, Паркова, Жовтневий, Шкільний, Островського, Павлова, Павловський, Залізнична, ЖМ "Садовий", Автошосе Київський Шлях, Садовий, Зарічна, П. Мирного, Партизанський, Медична, Незалежний пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Вільна Тарасівка: Перемоги, Травнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини
Дрозди: Хоздвір
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Потіївка: Миру, Надрічна, Житня
Реконструкція
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Вільна Тарасівка: Шевченка, Дружби, Травнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір
Чистка траси
з 8 по 18 год
Богуславський
Біївці: Миколаївська
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Богуславський
Дібрівка: Зарічна, Центральна, Подолянська, Горянська
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Бориспільський
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна
Воронькiв: Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Бориспільський
Сулимівка: Першотравнева, Петра Зеленського, Незалежності, Паркова, І.Сулими
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Сеньківка: Миру, Садова, Лютнева, Калинова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна
Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький
Мартусівка: Мойсеєва
Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба
Головурiв: Гарфункіна
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова
Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка
Петропавлівське: Тополина
Гнідин: Приозерна
Сошникiв: Ліченка
Сеньківка: Польова
Вишеньки: Лугова
Жовтневе: Приозерна
Капітальний ремонт
з 10 по 20 год
Бородянський
Бородянка: Дружнянський, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська
Блиставиця: Нова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Бородянський
Бородянка: Заводська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Бородянка: Заводська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Бородянка: Гагаріна, Індустріальна, Сільськогосподарська, Приозерна, Абрикосова, Хутірська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Бородянка: Паркова, Індустріальна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Бородянський
Дружня: Леніна, Радянська, Бондаревського
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Язвинка: Лісова
Чистка траси
з 8 по 17 год
Бородянський
Мирча: Шевченка, Центральна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Броварський
Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня
Реконструкція
з 8 по 17 год
Броварський
Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Броварський
Рудня: Л. Українки
Требухів: Б.Хмельницького, Миру, Гоголівська, Будівельників, Пушкіна, Дружби, П'ятниці, Чкалова, Жовтнева, Свердлова, Щорса, Червоноармійська, Матросова, Матросова пров., Поповича, Паркова, СТ "Переможець", Перемоги, Суворова, Квітнева, Горького пров., Корольова, Горького, Суворова пров., Польовий, Польова, Котовського, Котовського пров., Довженка, Пасічна, Світанкова, Лугова, Кутузова, Луговий, Ватутіна пров., О.Холод, І. Ковбасинського, Комінтерна, Коцюбинського, Єсеніна, Вербна, Зіркова, Гоголя
Княжичі: Героїв Крут
Бровари: Броварської сотні, Болбочана Петра пров., Орлика Пилипа
ПереможецьТребухів: Перемоги, Ю.Бабіча, Заозерна
Гоголів: СТ "Прогрес", Київська, Вулиця невизначена
Технічне обслуговування
з 9 по 12 год
Васильківський
Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Васильківський
Калинівка: Центральна, Новий, Спортивна
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Васильківський
Кожухівка: СТ "Калинівське", Приозерна 2, Приозерна 3, Приозерна 1, Вокзальна, Калинова, Центральна 1, Озерна, Польова, Лугова, Лісова, Залізнична
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Васильківський
Калинівка: Залізнична
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Васильківський
Калинівка: Центральна, Новий, Спортивна
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Комарова, Соснова, Кошового, Барвінкова, Єсеніна
Реконструкція
з 10 по 18 год
Вишгородський
Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська
Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий
Толокунь: Лісна
Рови: Шевченка
Синяк: Депутатська
Реконструкція
з 8 по 20 год
Вишгородський
Нові Петрівці: Лермонтова, 50 років Жовтня, Пушкіна, Лермонтова-Новопрорізна, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Литвинівка: Лесі Українки, Полянського
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Литвинівка: Тараса Шевченка, Лесі Українки
Лісовичі: 40 років Перемоги
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Литвинівка: Тараса Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська
Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська
Воропаїв: Лугова
Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького
Вишгород: Шолуденка
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Володарський
Косівка: 30 років Перемоги, Молодіжна, Корінчука
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Згурівський
Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська
Черевки: Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Ірпінський
Ворзель: Тюльпанова, Курортна, Захисників України
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Коцюбинське: Артема, Червоноармійська, 8 Березня, Фрунзе, Жовтнева, Артема пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Буча: Грибоєдова, Києво-Мироцька, Тургенєва, Тургенєва пров., Пушкінська, Революції, Миколи Гамалія, Шевченка
Капітальний ремонт
з 10 по 14 год
Ірпінський
Буча: Грибоєдова, Києво-Мироцька, Тургенєва, Тургенєва пров., Пушкінська, Революції, Миколи Гамалія, Шевченка
Технічне обслуговування
з 10 по 14 год
К.-Святошинський
Нове: Центральна, Тополина, Виноградна, Абрикосова, Л.Курбаса
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Юрівка: Шевченка
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Нове: Сагайдачного, Боярська
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Боярка: СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8
Нове: Сагайдачного
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Мирославська
Нове: Дружби Народів, Л.Курбаса
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Хотів: Ветеринарний пров.
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Хотів: Набережна, Вигінська
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Толстого, Микільська, Волошкова, Дачна, Дімітрова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2
Гореничі: Нова
Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна
Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів
Крюківщина: Дружби
Святопетрівське: Янтарна
Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"
Неграші: Садова
Тарасівка: Островського
Княжичі: Жовтнева
Боярка: Шевченка
Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса
Шпитьки: Шевченка
Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева
Любимівка: Польова
Шевченкове: Санаторна
Реконструкція
з 10 по 19 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Кільцева, О.Стовби, Озерна, Київська, Ярова, Стовби Олександра пров.
Реконструкція
з 10 по 17 год
К.-Святошинський
Білогородка: Пирогова, Чехова, К.Маркса, Леніна, Зелена, Шкільна, Щорса
Бобриця: Шкільна
Капітальний ремонт
з 10 по 17 год
Кагарлицький
Переселення: Гагаріна, Гагаріна пров.
Реконструкція
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Каштанова, 1-го Травня, Серпневий
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Довженка, Бащенка, Каштанова, Нектарна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Мирівка: Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Макарівський
Почепин: Почепин
Мар'янівка: Червоноград
Наливайківка: Лісова, Центральна, Шевченка, Жовтнева, Комсомольська, Молодіжна, КТП в полі
Зурівка: Дачна, Зуровка, Горького
Макарів: Садова, Шевченка, Довженка Олександра
Ніжиловичі: Першотравнева, Підсухи, Петровського, Забуянська, Новодністровська, Чернівецька
Мотижин: Топольова
Липівка: Дружби
Пашківка: Центральна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Макарівський
Кодра: Миру, Лісова, Садова, Миру пров., Садовий пров.
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Макарівський
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Реконструкція
з 10 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Маслівка, Незалежності, Садова, Борисенка Петра, Шевченка
Козин: Зарічна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Незалежності, Польова
Козин: Зарічна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Маслівка, Незалежності, Богдана Хмельницького, Шкільна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Маслівка, Шевченка, Борисенка Петра
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Борисенка Петра, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Маслівка, Кооперативна, Лобаса, Захарченка, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Борисенка Петра
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Миронівський
Зеленьки: Шпака
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Миронівський
Зеленьки: Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Миронівський
Кип'ячка: Кип'ячка
Горобіївка: Горобіївка, Рябоконя, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Обухівський
Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська
Нещерів: Садова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Боровкова, Жорновки, Лісова
Романків: Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Київська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Обухів: Волошкова
Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана
Романків: Лісова, Соснова, Розкішна
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Боровкова, Ж/м "Луч", Васильківська, Лугова, СТ "Берізка", Столичне шосе
Мала Вільшанка: Садова
Козин: Конча-Озерна
Обухів: Яблуневий м-р
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена
Копачів: Дачний
Реконструкція
з 9 по 20 год
Обухівський
Великі Дмитровичі: Підгірна
Нові Безрадичі: Піщана, Підгірна, Садова, Капустяна, Кооп. “Авгур”, Комсомольська, Березова
Козин: Кошового, Київська, Жовтневої Революції, Лісова, Шевченка, Лесі Українки, Затишна, Чиженко, Партизанська, Щорса, Кожедуба, Садова, Нова, Старокиївська, Озерна, Обухівське шосе, Солов'яненка, Столичне Шосе, Лугова, Придорожна, Шевченка пров., пров. Київський, Лісна
Нещерів: СТ “Стугна”, Садова
Обухів: Чумацький шлях, Каштанова, Малишка, Б.Хмельницького
Підгірці: Васильківська
Романків: Дубовий гай
Українка: просп. Дніпровський
Реконструкція
з 9 по 12 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Хмельницького Богдана пров., Магдебурзького права, Покровська, Червоноармійців
Переяславське: Горького
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Пристроми: Броварська, Діброва, Миколаївська, Шевченка
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна
Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий
Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни
Гайшин: Гайова
Реконструкція
з 9 по 15 год
Рокитнянський
Житні Гори: Висока, Центральна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Сквирський
Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Ставищанський
Іванівка: Івана Мазепи
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Ставищанський
Винарівка: Ювілейна, Світанкова, Вишнева, Садова, Миру, Лісова, М. Грушевського, Юності, Надрічний, Незалежності, Молодіжна, Хутір Парня, Берегова, Зоряна, Кулаківського, Лесі Українки
Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева
Технічне обслуговування
з 9 по 15 год
Таращанський
Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.
Реконструкція
з 8 по 19 год
Таращанський
Лука: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Дубівка: Фізкультурна, Шкільна, Яблунева, Шевченка, Космонавтів, Вишнева, Набережна
Реконструкція
з 8 по 19 год
Таращанський
Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний
Чистка траси
з 8 по 19 год
Таращанський
Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Круті Горби: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги
Капітальний ремонт
з 9 по 20 год
Фастівський
Мотовилівка: Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий, Вулиця невизначена, Без назви
Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна
Велика Мотовилівка: Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство
Оленівка: Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко
Борова: Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна
Фастів: Броварський пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Київська, Заводська, Островського, Сковороди, Комарова пров., Сковороди пров., Комарова, Пушкіна, Вокзальна, Чернишевського
Чистка траси
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Незалежності, Дмитрівська, СТ "Супій", Некрасова, Некрасова пров., Глінки пров., Макаренка, Вороного пров., М.Рильського, Тургенєва, Піонерська, Ніни Алексєєвої пров.
Райківщина: Садове товариство “Супій”
Чистка траси
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 4 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев