Последние новости

18:00
Завтра в Киеве установится пасмурная погода. Ласточки предскажут продолжительность осени
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:00
Киевлянин приносит вторую медаль для украинской сборной на Олимпийских играх
14:01
Еще трое киевлян умерли от последствий COVID-19
14:00
На трассе Киев-Чоп произошло смертельное ДТП (видео)
13:00
Пакет с крупами спас пожилую киевлянку и собаку от гибели
11:09
В июле сразу три заместителя Кличко получили материальную помощь для решения своих социально-бытовых вопросов
08:03
В минувшую субботу в Украине более 71,5 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:00
В Киеве на Гидропарке иностранец стащил у отдыхающего телефон
05:00
В Киеве приезжий украл велосипед у курьера и отправился в места лишения свободы на четыре года
03:00
В Киеве и Киевской области – более двухсот новых случаев COVID-19
01:00
В Киеве на улице хулиган угрожал прохожим ножом
23:00
В Киеве будут судить местного жителя, который сделал ложное сообщение о минировании общежития
20:00
В Киеве банда грабителей отобрала у киевлянина крупную сумму денег
18:00
Киевлянка принесла сборной Украины первую медаль на Олимпиаде
17:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
14:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
13:00
В Киеве медики вымогали взятки с участников АТО. Сумма взятки доходила до 5 тысяч долларов
10:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
09:00
В Оболонском районе Киева маньяк набросился на женщину (видео)
08:00
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
07:00
В Киевской области работница вуза требовала взятку 1500 долларов за выдачу диплома
04:00
В Гостомеле местный житель пытался убить сожительницу
01:00
В Киеве наркоман выбросился с пятого этажа жилого дома (видео)
22:00
В Киевской области женщина упала в пустой глубокий бассейн
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
19:26
В Киеве изъяли партию героина на миллиард гривен (фото)
19:04
В Киеве почти нет реактивов для определения нового штамма коронавируса “Дельта”
19:00
Диплом за взятку и коммунальная авария. Главное за пятницу
18:42
Доцента кафедры одного из столичных вузов будут судить по делу о развращении девочки-подростка
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
22
0
Завтра, 21 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 21 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Шевченків шлях
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Баришівський
Березань: Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Журавлиний пров., Набережна, Журавлина, Молодіжна, Цегельна, Калиновий, Героїв Крут, Автошосе Київський Шлях, П. Мирного
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Чепеліївка: Новоянівська, Ферма, Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова, Лугова, Червона
Хутір Одноріг: Лесі Українки
Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Шкільна, Ставок
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Чепеліївка: Лугова, Новоянівська, Червона
Хутір Одноріг: Лесі Українки
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Коржівка: Набережна
Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна
Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка
Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Калинова, Мисливська, Садовий, Миру, Заріччя
Хутір Черкас: Набережна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Озерна: Франка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Шкарівка: Гагаріна, Ватутіна, Гагаріна пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Шкарівка: Гагаріна, Вишнева, Курсантська
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Шкарівка: Томилівське лісництво вул.Ліснича, Ватутіна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Шкарівка: Садова, 60 років Перемоги
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Богуславський
Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий
Реконструкція
з 9 по 20 год
Богуславський
Медвин: Олександра Бочарова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка, Набережна, Набережний, Заводський, Шевченка, Хрещатик, Лісова
Технічне обслуговування
з 9 по 20 год
Бориспільський
Гнідин: Урочище Млиново, Млиново
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова
Бориспіль: Лугова, Київський Шлях
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова
Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна
Безуглівка:
Сошникiв: Іванова
Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Бородянський
Мигалки: Шевченка, Героїв України
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Мигалки: Польова, Шевченка, Героїв України, Партизанська
Чистка траси
з 8 по 18 год
Бородянський
Мигалки: Шкільна, Героїв України, Шевченка, Покровська, Польова
Пісківка: Паркова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Бородянський
Мигалки: Вишнева, Покровська, Олександра Тищенка, Шкільна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Мигалки: Героїв України, Молодіжна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Мигалки: Героїв України, Короленка, Лугова
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бородянський
Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров.
Дружня: Привокзальна
Реконструкція
з 9 по 17 год
Броварський
Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова
Бровари: Гордієнка Костя
Реконструкція
з 8 по 17 год
Броварський
Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна
Реконструкція
з 8 по 17 год
Броварський
Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров.
Бровари: Глинки
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Гоголів: Кошового, Вербицького, Чубинського, Богуна
Княжичі: Гузара
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Бровари: Оболонська, Княгині Ольги, Коновальця Євгена, Приймаченко Марії, Молодіжна, Вербна, Озерний
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Васильківський
Лосятин: Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Васильківський
Велика Солтанівка: Кармелюка, Поліська, Дачна, Піщаний, Жовтнева, Лісова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Васильківський
Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Кожухівка: Джерельна, Калинівська, Корнієнка
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Васильківський
Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Васильківський
Лосятин: Урожайна, Весняний, Комарова, Набережна, Травневий, Центральна
Капітальний ремонт
з 13 по 19 год
Вишгородський
Ясногородка: Коцюбинського, Колективна, Митова, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровська, Дніпровський
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Вишгород: Калнишевського, Проммайданчик ГАЕС
Катюжанка: Київська
Капітальний ремонт
з 9 по 18 год
Вишгородський
Вишгород: Калнишевського, Проммайданчик ГАЕС
Катюжанка: Київська
Реконструкція
з 9 по 17 год
Володарський
Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена
Рачки: Суворова
Шевченкове: Миру, Першотравнева
Брідок: Лесі Українки, Франка
Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів
Матвіїха: Чапаєва
Лобачів: Лісова, Набережна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Згурівський
Червоний відділок: Червоний відділок, Урожайна, Яблунева, Вулиця невизначена
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Кухарі: Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Садова, Лесі Українки, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Іванківський
Олива: Кухарська, Лісова
Осовець: Поліська
Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня
Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева
Кухарі: Садова, Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Лесі Українки, Леніна, Раківка, Молодіжна, Кузьменщина
Заруддя: Польова, Миру, Садова, Лісова, Лугова, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Невизначена, Набережна, Нагірна, Набережний
Капітальний ремонт
з 9 по 20 год
Ірпінський
Ірпінь: Ломоносова, Героїв, Варшавська, 6 Лінія
Реконструкція
з 8 по 18 год
Ірпінський
Коцюбинське: Меблева
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Гостомель: Південна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Ірпінський
Горенка: Київська
Боярка: Агрономічна
Реконструкція
з 9 по 17 год
К.-Святошинський
Бобриця: Лісна
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Білогородка: Чайки, Шудрівська, Шевченка
Шевченкове: Чайка
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Білогородка: Зоряна
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Білогородка: Зоряна
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Гореничі: Жукова
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Гореничі: Фермерська
Реконструкція
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська
Юрівка: Набережна, Шевченка
Боярка: Михайла Грушевського
Тарасівка: Ярова
Малютянка: Амосова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп
Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова
Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна
Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська
Тарасівка: Садова
Бузова: Буча Лісова
Горбовичі: Київська
Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова
Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського
Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки
Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна
Хотів: Центральний
Жорнівка: Лісна
Шпитьки: Лугова
Мила: Садова
Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності
Білогородка: Леніна
Бобриця: Лугова
Юрівка: Кооперативна
Петрушки: Яблунева
Ходосівка: Квітнева
Неграші: Активна
Реконструкція
з 10 по 19 год
Кагарлицький
Черняхів: Свободи, Щаслива, Гагаріна
Кагарлик: Гагаріна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи
Реконструкція
з 9 по 21 год
Макарівський
Грузьке: Франка, Ватутіна, Зарічна, Київська, Піонерська, Леніна, Невизначена
Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна, Калініна, Червоноград, Кірова, Львівська, Дрогобицька, Роздільна, Залізнична, Агробудівельна, Бродівська
Бишів: Брусилівська
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Миронівський
Кип'ячка: Кип'ячка
Горобіївка: Горобіївка, Рябоконя, Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Миронівський
Миронівка: Миронівка, Кільцева
Росава: Київська, Кондратовича, Бібліотечна, Квітневий, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна, Новосілка, Зарічна, Миру, Зелений хутір, Лугова
Зеленьки: Шпака, Польова, Лугова, Росавська, Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру, Садова, Братів Морозових, Ветеранів пров., Зелена, Кобзаря
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Обухівський
Верем'я: Ворошилова, Садова, Каштанова, Дубового, Кленова
Обухів: Каштанова, Київська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Верем'я: Дубового, Підгірна, Шевченка, Ворошилова
Трипілля: Шевченка
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Обухівський
Витачів: Окіпська, Воздвиженська, Садова, Нагірна, Комсомольська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Жуківці: Когута, Гагаріна
Копачів: Квітуча
Обухів: Малишка, Київська
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Жуківці: Дружби
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Жуківці: Когута, Зарічна, Садова
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Обухівський
Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська
Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова
Українка: Будівельників
Мала Вільшанка: Садова
Нещерів: Косіора
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Каштанова, Київська
Старі Безрадичі: Тиханська
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Обухівський
Українка: Приозерна
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Обухівський
Копачів: Гагаріна
Шевченкове: Гагаріна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Обухівський
Обухів: Волошкова, Пушкіна, Вільний, Соборна, Панаса Мирного, Козацький шлях, Мічуріна, Лугова, Яровівська
Реконструкція
з 9 по 20 год
П.-Хмельницький
Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Гребля: Шевченка, Миру, Нова
Гайшин: Гайова
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Дем'янці: Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Дем'янці: Центральна, Слави, Механізаторів, Лугова, Механізаторів пров., Широка, Губаря пров., Губаря, Кучеренка пров., Кучеренка, Озерна, Шкільна
Мазінки: Пушкіна
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Дем'янці: Центральна, Механізаторів, Механізаторів пров., Леніна пров., Широка
Стовп'яги: Шкільна
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Харківці: Альтицька, Слави, Польова, Героя, Чапаєва, Леніна
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Дем'янці: Шкільна, Озерна
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Дем'янці: Центральна, Володі Ганзі, Шкільна
Реконструкція
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова, Молодіжна, 1 Травня, Лугова, Білоцерківська, Вулиця невизначена, Польова, Господарство, Набережна, Надрічний, 8 Березня, Садова, Зелена, Вербова, Лесі Українки
Рокитне: Урочище Пісчане
Реконструкція
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Острів: Молодіжна, 1 Травня, Лугова, Білоцерківська, Вулиця невизначена, Польова
Реконструкція
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Житні Гори: Висока, Центральна
Капітальний ремонт
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Савинці: Грубого, 8 Березня
Технічне обслуговування
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова, Молодіжна, 1 Травня, Лугова, Білоцерківська, Вулиця невизначена, Польова, Господарство, Набережна, Надрічний, 8 Березня, Садова, Зелена, Вербова, Лесі Українки
Рокитне: Урочище Пісчане
Реконструкція
з 9 по 20 год
Сквирський
Сквира: Липовецька, Поштовий, Корольова, Соборна, Кривоноса, Успенська
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Сквира: пров. Горького, Богачевського, Незалежності, Гоголя, Гоголя пров., Червона, Каштановий пров., Горького
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Сквира: Незалежності, Колос 1
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Сквира: Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Сквира: Польова, Комарова, Чорновола
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Сквира: Лівобережна, Лівобережний пров., Чорновола
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Сквира: Шевченка, Київська, 8 Березня, Абрикосова
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Сквирський
Великополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Сквирський
Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Сквирський
Руда: Франка
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Сквирський
Пищики: Театральна
Руда: Медична, Польова, Відділок “Руда”
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Сквирський
Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна
Чистка траси
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Слобідська, Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького, Кобзаря, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький, Незалежності, Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька, Калинова, Сонячна, Першотравнева, Леваневського, Громова, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров., П.Осипенко
Антонів: Слобода
Чистка траси
з 8 по 19 год
Ставищанський
Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Таращанський
Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка
Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка
Красюки: Лісова
Тараща: Видна
Лісовичі: Перемоги
Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка
Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка
Красюки: Лісова
Тараща: Видна
Лісовичі: Перемоги
Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Таращанський
Северинівка: Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка
Технічне обслуговування
з 9 по 19 год
Таращанський
Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова
Реконструкція
з 9 по 15 год
Тетіївський
Кашперівка: Пушкіна, Заготівельна, Гагаріна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Тетіївський
Кашперівка: Київська, Панченка, Першотравнева, Богдана Хмельницького, Свято-Троїцька, Радгоспна, Ленінградська, Свободи, Великий шлях, Польова, Калинова, Чехова, Спортивна, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова, Суворова, Механізаторів пров., Вишнева, Мічуріна, Партизанська
Погреби: Ювілейна, Берегова, Братів Левчуків, Партизанська, Жовтнева
Теліжинці: Набережна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Фастівський
Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний
Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова
Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви
Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви
Велика Мотовилівка: Хмельницького
Скригалівка: Квітнева
Реконструкція
з 5 по 16 год
Фастівський
Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.
Софіївка: Яхнянська
Тарасівка: Зелена, Вишнева
Реконструкція
з 8 по 19 год
Фастівський
Кожанка: Скрипака
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Фастівський
Яхни: Центральна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Фастівський
Триліси: Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Корчіївка
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев