Последние новости

17:05
У Києві впродовж трьох днів обмежуватимуть рух кількома мостами і шляхопроводами
16:22
У Ясногородці під час спалювання трави загинув чоловік
14:01
У Києві попрощалися з Патріархом Філаретом
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 940 осіб та гелікоптер, – Генштаб ЗСУ
17:04
Зеленський вшанував пам’ять захисників, які загинули під час оборони та звільнення Мощуна
16:04
У Київському міському ТЦК прокоментували інформацію про побиття колишнього кримського політв’язня
19:45
На Майдані Незалежності у Києві презентували марку “Повертаємо до життя: герої розмінування”
16:44
На Донеччині оператори СБС знищили російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”
19:46
Завтра, 20 березня, через ремонтні роботи обмежуватимуть рух вулицею Виговського в Подільському районі (схема)
18:43
На Бучанщині зі ставка витягнули двох людей, які провалились під лід
14:50
На саміті ЄНП в Брюсселі Кличко закликав європейських політиків продовжувати закупівлю зброї для української армії
08:44
Нічна повітряна атака рф: знешкоджено 109 БпЛА, є влучання 20 безпілотників
19:45
Обмеження руху: у столиці ремонтуватимуть дорогу на Виговського (схема)
18:43
На Фастівщині внаслідок зіткнення авто з деревом загинула людина, ще одна у лікарні
14:25
Верховний Суд підтвердив право ПЦУ на Спасо-Преображенський монастир у селі Княжичі
12:44
Микола Калашник: Київщина системно інвестує у створення сучасних умов для надання високоспеціалізованої меддопомоги дітям
18:43
Командир однієї з бригад Київщини створив власну “ремонтну бригаду” з військовослужбовців
19:46
У Києві розпочали прийом рукописів для видання за кошти міського бюджету у 2026 році
16:45
У Києві за тиждень зафіксували понад 11,7 тисячі випадків грипу та ГРВІ
14:24
У Києві за минулу добу сталося три пожежі в екосистемах (фото)
08:45
НАБУ заявляє про безпідставне затримання співробітника працівниками СБУ
17:05
Київводоканал витратить 1,7 млн гривень на захищені бланки і смарт-картки
14:31
На службу у своїх підрозділах запрошує 100 окрема механізована бригада ЗСУ
09:01
На столичному Голосіївському проспекті змінено рух транспорту через прорив тепломережі
18:05
Число загиблих унаслідок нічного удару рф по Київщині зросло до п’яти осіб
17:05
Пошкоджений росіянами будинок по проспекту Відрадному 28-б за 1,2 млн гривень готують до ремонту
11:32
Першими стали до строю – в Україні відзначають День українського добровольця
09:34
У Броварах біля постраждалої від атаки рф багатоповерхівки розгорнули пункт допомоги мешканцям
13:44
Чиста водичка та гніздові платформи: пелікани Київського зоопарку повернулися до літніх домівок (фото)
11:44
Білецький живий: СБУ завадила росіянам ліквідувати командира Третього армійського корпусу ЗСУ
Больше новостей

“Велике будівництво”: триває капітальний ремонт стадіону “Колос” у Сквирі

Новости Киева
458
0
Стадіон “Колос” імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л. X. Шварцбурга у м. Сквира Київської області було введено в експлуатацію ще у 1953 році, останній раз капітально його ремонтували ще в 1981 році. Тому у 2020 році було прийнято рішення провести капремонт комплексу, щоб місцеві мешканці отримали сучасні умови для занять спортом.

Стадіон “Колос” імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л. X. Шварцбурга у м. Сквира Київської області було введено в експлуатацію ще у 1953 році, останній раз капітально його ремонтували ще в 1981 році. Тому у 2020 році було прийнято рішення провести капремонт комплексу, щоб місцеві мешканці отримали сучасні умови для занять спортом.


Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА). Подписывайтесь на новости “КиевVласть”


“Протягом минулого року зроблено дренажну систему, влаштовано частково основи під бігові доріжки та поле, збудований санвузол з окремою дешевою кімнатою біля футбольного поля. У 2021 році в рамках програми Президента України “Велике будівництво” планується здійснити монтаж трибун, завершити підготовку основи під доріжки та поле, зробити фінішне оздоблення бігових доріжок, влаштувати газон, розмітку та монтаж воріт, благоустроїти територію”, – повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться



Вартість проєкту, за його словами, становить 10,5 млн грн. Обсяг фінансування у 2021 році передбачено у розмірі 5,1 млн грн. Кошти з обласного бюджету – 4,1 млн грн, ще 1,0 млн грн передбачено з міського бюджету.


Наразі будівельна готовність становить 53 %. Об’єкт планується завершити протягом 2021 року.


Читайте: Збудовану в минулому столітті школу на Київщині термомодернізують в рамках “Великого будівництва”


Фото: КОДАКиевVласть
Олексій Вєтров

0 комментариев