Последние новости

19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 1 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
16:46
У школи Київщини відправили чергову партію комп’ютерів, - “За Майбутнє”
14:58
Шевченковский суд столицы отправил в тюрьму боевика “ДНР”, который убивал раненых бойцов ЗСУ
10:41
Нардепы потребовали от Кабмина создать Государственную службу по делам детей
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 30 ноября 2021 года
18:52
При разработке Законопроекта №5655 важно учитывать рекомендации всех стейкхолдеров рынка, - Зубик
14:44
Сотрудникам Департамента комсобственности КГГА поручено немедленно информировать начальство о “наездах” правоохранителей
10:45
За неделю столичные пожарные ликвидировали 92 пожара
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 29 ноября 2021 года
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 29 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:04
В Киеве BMW более чем в три раза превысил разрешенную максимальную скорость
10:03
В Киеве завтра, 29 ноября, огласят день скорби и памяти Александра Омельченко
08:02
В минувшую субботу почти 140 тысяч украинцев вакцинировались против COVID-19
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
12:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
08:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:42
У Броварському районі Київщини закладу позашкільної освіти повернуто приміщення площею майже 200 квадратних метрів
12:55
Кабмин планирует передать общинам мелкокалиберные патроны
10:56
В Киевсовете официально решили, что Александр Попов не называл Андрея Витренко “дебилом”
06:15
Сегодня, 26 ноября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
16:44
До кінця року вчителі Київщини отримають 3 395 ноутбуків
10:45
Столичные коммунальщики начали устанавливать габаритные ворота на въездах в Киев
06:15
Сегодня, 25 ноября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:48
Постковидный синдром могут иметь 5-7% перенесших COVID, - медэксперты
12:47
В Вышгороде на Киевщине обрыв кабеля привел к отключению электричества и воды в городе
08:47
Вишгородська райрада передала громаді важливе комунальне майно
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
49
0
Завтра, 1 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 1 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Білоцерківський
Біла Церква: Івана Кожедуба, Глиняна, Рибна, Героїв Крут
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Кагарлицький
Мирівка: Миру, Народна, Вишнева, Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Іванківський
Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Іванківський
Коленці: Миру, Тетерівський, Гагаріна, Шевченка, Шевченка пров., Толочина Павла, Пролетарський
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Термахівка: Поліська, Колгоспна, Жовтнева, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Вишневе: Київська
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Вишгородський
Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська
Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий
Толокунь: Лісна
Рови: Шевченка
Синяк: Депутатська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Володарський
Березна: Лісова, Академіка А.П. Комара
Біліївка: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бородянський
Озера: Шевченка, Михайлівська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Блиставиця: Соборна, Полянського, Ярослава Мудрого, Єдності, Молодіжна, Поліська, Садова, Грушевського, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Северинівка: Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Вишгородський
Гаврилівка: Михайленка, Садова
Нижча Дубечня: Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна
Велика Березянка: Великоберезянська
Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Вишгородський
Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська
Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий
Толокунь: Лісна
Рови: Шевченка
Синяк: Депутатська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Плоске: Садова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Таращанський
Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Богуславський
Ісайки: Крута Гора
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 20 год
Макарівський
Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Макарівський
Макарів: Ярослава Мудрого, Дорожна, Садова, Ватутіна, Шкільний, Проектна
Ясногородка: Підлісна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Ставищанський
Винарівка: Левадна, Шевченка, Ватутіна, Кулаківського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ставищанський
Іванівка: Валентини Білорус
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Ставищанський
Іванівка: Валентини Білорус
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Ставищанський
Іванівка: Убариська, Дачна, Сім'ї Клименків, Набережна, Молодіжна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Бориспільський
Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.
Процiв: Дружби
Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна
Бориспіль: Котляревського
Кийлiв: Набережна, Дніпровська
Київ: Михайла Коцюбинського
Старе: Заводська
Щасливе: Садова
Мартусівка: Бориспільська
Дударкiв: Бориспільська
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Баришівський
Ярешки: Дружби, Луговий
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Пилипче: Берегова, Миру, Клубний, Затишна, пров. Озерний, Козацька
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Рокитне: Вокзальна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Кожанське шосе
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Рокитне: Урочище Пісчане, База відпочинку
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Степове: Шевченка, Зарічна, Жовтнева, Чапаєва, Площа Слави
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Якубовського, Промзона "Завокзалля", Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Рокитне: Лісна, Шкільний, Вокзальна, Шкільна, Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Велика Снітинка: Некрасова, С.Палія, Центральна, Ярова, Центральний пров., Медова, Січова, Покровська
Фастів: Великоснітинська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Тайниця: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Рокитне: Заводська, 9 Січня, Визволення, Пісчана, Миколаєва
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Володарський
Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова
Рачки: Леніна
Володарка: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Рожівка: Піщана, Лесі Українки, Ватутіна, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Голубівка, Маяковського, Михайлівська, Шевченка, Дружби, Київський Шлях, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Головатого, Незалежності, Сковороди, Бориса Гмирі, Будівельна, Лютнева
Глибоке: 2-га О. Курбаса
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Рокитне: Пісчана, Лісовий, Цегельна, Круговий
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Джерельна
Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький
Мартусівка: Мойсеєва
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Рожівка: Лісова, Піщана, Ватутіна, Лесі Українки, Тичини
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Володарський
Березна: Загороднього
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Володарський
Городище-Пустоварівське: Кармелюка
Березна: Гагаріна, Загороднього, Лісова, Польова, Академіка А.П. Комара
Володарка: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська
Нещерів: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Семенівка: Гоголя, Макаренка
Обухів: Промислова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Германівка: Братів Пономарьових, Коваленка
Обухів: Київська
Нові Безрадичі: Набережна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Германівка: Дніпровської Чайки, Невідомих Партизанів, Виговського, Олени Ковальчук, Б.Хмельницького
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Германівка: Коваленка, Прирічкова, Виговського, 30 років Перемоги, Перемоги
Семенівка: Прирічкова
Обухів: Васильківська
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Перегонівка: Механізаторів, Воїнів, Хуторна, Шевченка
Нові Безрадичі:
Обухів: Малишка
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Сквирський
Кривошиїнці: Сквирська, Шевченка, Космонавтів
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Обухівський
Трипілля: Дружби, Миру, Шевченка
Обухів: Київська
Халеп'я: Вознесенська
Козин: Старокиївська
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Гатне: Київська, Зоряна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Миронівський
Маслівка: Борисенка Петра
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня
Васильків: В/М 11
Велика Бугаївка: Шевченка
Дзвінкове: Південна
Мархалівка: Поле
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Глеваха: Котляревського, Садова, Чернишевського, Сонячна, Зоряна, Постишева, Карла Маркса, Пушкінська, Богдана Хмельницького, Миру, Гоголя, СТ "Олімп", Ботанічна, Вокзальна, Посольська, Київська, Шевченка, СТ "Радуга", Мономахівська, Кармелюка, Степова, Дундича, Прорізна, Садовського, Парковий, Паркова, Тупікова, СКОВОРОДИ, Успенський, Зарічна, Нижня, Ярославська, Соборна, Олегівська, Гетьманська, Ромашків, Малютянська, Академіка Вавілова, Академіка Моргуна, Академіка Патона, Лесі Українки, Стефаника, Марка Шляхового, Лугова, Миру пров., Озерна, Квіткова, Виноградна, Саксаганського, Кирилівська, Галицька, Академічна, Любавинська, Мефодіївська
Нова Глеваха (не використовувати): Гулака-Артемовського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"
Дзвінкове: Запорізька
Данилівка: СТ "Наука"
Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Богуслав: Польовий, Маяковського, Липнева, А. Галика, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Південна, Липневий, Галика
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Любомирівка: Київська, Шевченка, Садова, Дружби, Запоріжська, Студентська, Миру, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Дубівка: Благовіщенська, Богуславська, Богуславський, Благовіщенський
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Тараща: Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Траса Київ-Харків
Богданівка: Луначарського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Телешівка: Шевченка, Запорізька, Широка
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Білоцерківський
Біла Церква: Михайла Грушевського, Ярослава Мудрого
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Бориспіль: Голубівка, Головатого
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Комарівська, Рибальська, Ювілейна, Морська, Андрушівська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Лесі Українки, Лесі Українки пров., Іващенка Олега, Чернишевського, Чернишевського пров., Шкільна, Ломана, Мірошніченка, Грушевського Михайла, Потапенка Ярослава, Польова, Польовий, Генерала Іваневського пров., Іваневського генерала, Чехова пров., Грушевського
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Соснівка: Набережна, Пухівська, Поліська, Миру
Сомкова Долина: Поліська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Ржищів: Панорамна, Василя Тищенка, Запорізька, Джерельна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Гнідин: Пасічна, Вишнева, Юрія Вербицького, Урочище Пасічна, Українська, Онищенка, Механізаторів, Нова, Урочище Млиново, Український, Шевченка пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Ірпінський
Ірпінь: 2 Північний Тупік, Північна, Соборна, Степанівська
Буча: Склозаводська, Кірова, Заньковецької, Яблунський пров., Героїв Майдану пров., Яблунська, Калініна пров., Богдана Ступки, Будівельна, Будівельний Тупик, Стадіонна, Суворова, Шкільна, Учительський, Учительська, Заводська, Антонія Михайловського
Гостомель: Кірова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: Северинівська, Квіткова, Стельмаха, Котляревського, Дзержинського, Натана Рибака, Гончара, Б.Хмельницького, Капітана Зайцева, Ленінградська, Героїв, О.Кошового, Варшавська, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Лесі Українки, Полтавська, Сагайдачного, Нахімова пров., Яблуневий пров., Героїв пров., Львівська, Калініна, Пісочна, Привокзальна, 2 Лінія, Воїнів Інтернаціоналістів, 74 Cтрілкової Дивізії, Пролетарська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Мінеральна, Авіаконструктора Антонова, Зелена, Центральна, Річний пров., Жовтнева, Радянська, Лугова, 10 Лінія, 9 Лінія, Покровська
Ворзель: Горького
Буча: Полтавська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Рокитнянський
Рокитне: Остапа Вишні, Панаса Мирного, Цукровиків, Дружби
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Макарівський
Наливайківка: Жовтнева, Центральна
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Наливайківка: Шевченка, Лісова, Молодіжна
Мотижин: Топольова
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Наливайківка: Жовтнева, Центральна, Лісова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Ніжиловичі: Забуянська
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова
Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Вишгородський
Димер: Вишнева, Дніпровська, Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Пашкова, В. Сухомлинського, Вербна, Гоголя, Покровська, Вулиця невизначена
Гаврилівка: Лісна, Вулиця невизначена
Козаровичі: Лесі Українки, Київська, Польова, Гостєва, Благодатний, Незалежності, Соборна
Жукин: Шевченка
Глібівка: Польова
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Вишгородський
Димер: Гоголя, Народна
Катюжанка: Заводська
Литвинівка: Лесі Українки, Тараса Шевченка
Нові Петрівці: Леніна
Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного
Старі Петрівці: Грушевського
Лісовичі: 40 років Перемоги
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Васильківський
Кодаки: Котовського, Щорса, Нечуй-Левицького, Барахтянська, Мічуріна, Панаса Мирного, Грабовського, Корнійчука, Райдужна, Високогірна, Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Кодаки: Соборна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Кодаки: Озерна, Лесі Українки, Шевченка, Кірова, Кармелюка, Садова
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Шевченківка: Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Ірпінський
Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Васильківський
Тростинка: Молодіжна, Миру, Богдана Хмельницького, Шевченка, Кірова
Плесецьке: Варовицька
Ковалівка: Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Таращанський
Северинівка: Центральна, Костини
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Миронівський
Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Миронівський
Козин: Козин, Зарічна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Миронівський
Пустовіти: Терешківка, Пустовіти, Терешківський узвіз
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Миронівський
Олександрівка: Центральна, Садова, Синявського
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Миронівський
Карапиші: Кривошеї, Перемоги
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Макарівський
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Макарівський
Мостище: Озерна, Леніна, Соснова
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Піщана, Васильківська, Київська, Польова, Жорновки, Гагаріна, Дубова
Перегонівка: Хуторна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Ярова
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Соборна, Оксамитова, Лісова, Софіївська, Січова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Райдужна, Оксамитовий пров., Велика Кільцева, Щаслива
Хотів: Богомольця
Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська
Тарасівка: Високовольтна
Вишневе: В.Чорновола
Данилівка: В/Ч А-2860
Святопетрівське: Пошта, до вимоги, Шевченка, Б.Хмельницького, бульв. Шевченка
Гатне: Я.Мудрого, Володимирська
Технічне переоснащення
з 10 по 19 год
Яготинський
Лемешівка: Центральна
Технічне переоснащення
з 11 по 15 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 30 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев