Последние новости

16:04
В Киеве BMW более чем в три раза превысил разрешенную максимальную скорость
10:03
В Киеве завтра, 29 ноября, огласят день скорби и памяти Александра Омельченко
08:02
В минувшую субботу почти 140 тысяч украинцев вакцинировались против COVID-19
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
12:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
08:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:42
У Броварському районі Київщини закладу позашкільної освіти повернуто приміщення площею майже 200 квадратних метрів
12:55
Кабмин планирует передать общинам мелкокалиберные патроны
10:56
В Киевсовете официально решили, что Александр Попов не называл Андрея Витренко “дебилом”
06:15
Сегодня, 26 ноября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
16:44
До кінця року вчителі Київщини отримають 3 395 ноутбуків
10:45
Столичные коммунальщики начали устанавливать габаритные ворота на въездах в Киев
06:15
Сегодня, 25 ноября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:48
Постковидный синдром могут иметь 5-7% перенесших COVID, - медэксперты
12:47
В Вышгороде на Киевщине обрыв кабеля привел к отключению электричества и воды в городе
08:47
Вишгородська райрада передала громаді важливе комунальне майно
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:53
У селі Велика Каратуль на Київщині в рамках президентської програми оновлюють вулиці
12:45
Заместитель Кличко Густелев увольняется по собственному желанию
08:42
Нардеп Федиенко просит Кличко объяснить почему ветераны АТО/ООС не могут в Киеве бесплатно парковаться
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
18:46
За вихідні від коронавірусу вакцинувалися понад 16 тисяч мешканців Київщини
12:53
В многоэтажке на столичном проспекте Победы загорелись щитовые на десяти этажах (фото)
08:46
В одном из ТЦ в Дарницком районе столицы сегодня заработает пункт вакцинации
19:07
Под Офисом президента произошли стычки между митингующими и силовиками (фото, видео)
19:00
Киев может скоро перейти в "оранжевую" зону
16:03
День достоинства и свободы: киевляне почтили память Героев Небесной сотни (фото)
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
36
0
Завтра, 22 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 22 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Осипенка, Глиняна
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Івана Кожедуба
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна
Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна
Вербова: Волі, Центральна, Перемоги
Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру
Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Богуславський
Медвин: Соборна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Гута: Шевченка, Вишнева, Комсомольська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Медвин: Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Бране Поле: Центральна, Київська, Вишнева, Тараса Шевченка, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Квітнева, 30 років Перемоги, Ярова, Віталія Підлубного, Царина, Молодіжна, Миру
Дібрівка: Зарічна, Центральна, Подолянська, Горянська
Медвин: Лісова, Зосимівка, Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка, Богуславська, Олександра Василенка, 2 Олександра Василенка пров., Гірчаків, Капецівка, 1 Олександра Василенка пров.
Богуслав: Франка, Будівельна, Миколаївська
Закутенці: Марка Вовчка, Сошенка, Травнева
Софійка: Софіївська, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Гута: Шевченка, Вишнева, Комсомольська
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський
Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова
Щасливе: Фестивальний
Нестерівка: Комінтерна
Петропавлівське: Малинова
Вишеньки: Садова
Ревне: Бориспільська
Бориспіль: Сагайдачного
Головурiв: Вишнева
Горобіївка: Дружби
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя
Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська
Городище: Лугова
Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу
Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Любарцi: Центральна, Сонячна, Медова, Волошкова, Дружби пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Дударкiв: Незалежності
Велика Стариця: Юрія Веклича, Поліська, Заплавна
Мала Олександрівка: Космічна
Андріївка: Козацька
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Володимира Момота, Євгена Коновальця, Старокиївська, Ватутіна, Військове містечко
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Бориспільський
Кийлiв: Дачі Дніпра
Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Гоголя, Котляревського, Бежівка, Володимира Момота, Євгена Коновальця, Київський Шлях, Кошового, Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Бородянський
Немішаєве: Богдана Хмельницького
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Бородянський
Поташня: Поташня, Лісова
Бондарня: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Рудня: Київська, Козацька
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 17 год
Броварський
Рудня: Київська, Козацька
Бровари: Онікієнка Олега
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 17 год
Броварський
Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Калита: Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки, -
Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий
Рудня: Козацька
Красилівка: Павла Тичини
Гоголів: Чернишевського
Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева, Молодіжна, Радна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Гоголів: Ватутіна, Замкова, Преображенська, Ватутіна пров., Кільцева, Франка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров.
Бровари: Глинки
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Бровари: Гельсінської групи, Броварської сотні, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров., Покровська, Прилуцька, Конощенка, Мейса Джеймса, Олійника, Приймаченко Марії, Б.Хмельницького, Будівельників, Зелена, Мазепи, Авіаційна, Богуна, Левадівська
Ремонтні роботи
з 10 по 17 год
Васильківський
Барахти: Волошкова, Поле
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Васильків: Грушевського, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Покровська, Зелена, Вишнева, Центральна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Васильківська, Садова, Васильківський
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Пушкіна, Зарічна, Пушкіна пров., Лісна, Центральна, Мотовилівська
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Центральна, Гоголя пров., Чехова пров., Чехова
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Зелений Бір: Освіти, Сонячна, Молодіжна, Тараса Шевченка, Садова, Садовий, Миру, Озерна, Л.Українки, Зоряна, Виноградна, Пшеничний, Центральна, Глевахівська
Липовий Скиток: Бобрицька
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Покровська, Зелена, Вишнева, Центральна
Технічне переоснащення
з 10 по 20 год
Вишгородський
Хотянівка: Масив "Дніпро-1", СТ "Лагуна", СТ "Бобер", СТ "Олена"
Вишгород: Парусна
Червоне: Пролетарська
Лебедівка:
Осещина: СТ "Дніпро-8"
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Володарський
Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий
Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська
Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги
Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Згурівський
Усівка: Українська, Чкалова, Молодіжна, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Медвин: Лісова
Станішівка: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Толстого пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Старояблунська, Дмитра Вишневецького, Гамалія
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Тарасівська, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Тарасівський, Дмитра Вишневецького, Дмитра Вишневецького пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Я.Мудрого, Інститутська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Комсомольська, Нове шосе, Енергетиків, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: Тургенівська
Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Учительський, Миру, Лугова, Південна, Садовий, Учительська, Садова, Волгоградський, Січових Стрільців пров., Січових Стрільців, Заводська
Ірпінь: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Бучанське Шосе
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Набережна, Комарова, Максима Ридзанича, Радянська, І. Франка, Максима Ридзанича пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Героїв України, Південна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Південна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Склозаводська, Стадіонна, Кірова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Винахідників, Малькова, Дачна, Новаторів, 4 Лінія, Калинова, 5 Лінія, Воїнів Інтернаціоналістів, Чкалова
Ірпінь: Дачна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Чайки: Г. Сковороди
Петропавлівська Борщагівка: Грушевського
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Щаслива
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Дмитрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Мічуріна, Нова, Садова, Молодіжна, Польова, Озерна, Трояндова, Дмитрівка-2
Тарасівка: Островського
Мила: Шевченківський пров., Комарова
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Шпитьки: Фрунзе, Джерельна, Ватутіна, Гоголя, Котовського пров., Садова, Леніна, Смолянська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Вишневе: Освіти, Південна, Святоюрівська
Крюківщина: Балукова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Сади,10 лінія, Магістральна, Молодіжна, Дніпровська, Лінійна, Світлогорська, Сади,12,13,14 лінія, Зеленогірська, Заводска, Дачна, Сєдова, Індустріальна, Газова, Полярна, Лінія 23, СТ "Трудівник", лінія 11, СТ “Тюльпан”, СТ "Більшовик 2", лінія11, Сади, 16 лінія, Білогородська, Віталія Королюка, Кавказька, Отамана Орлика, Сади,11лінія
Тарасівка: Садова
Святопетрівське: Незалежності
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 13 год
К.-Святошинський
Лісники: Центральна, Вітряні Гори, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина
Софіївська Борщагівка: Ярошівська
Гатне: Ягідний
Мила: Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Вишневе: Південна, Освіти, Святоюрівська, Святошинська, Європейська, Лесі Українки, Червоноармійська
Софіївська Борщагівка: Фермерська, Соборна, Святошинська, І.Франка, Боголюбова, Лесі Українки, Амосова, Миру, Сагайдачного, Житня, Райдужна, Гетьманська, Кошова, Леніна, Братська, Толстого, Чорновола
Крюківщина: Балукова, Відродження, Київська
Чабани: Машинобудівників, Одеське Шосе, Невизначена
Петропавлівська Борщагівка: Жовтнева
Нове: Залізнична
Віта-Поштова: Незалежності
Гатне: Інститутська
Ходосівка: Старокиївська, Володимирський, Володимирська, Благодатна, СТ “Гідротехнік”, вул. Ярова
Новосілки: Академічна
Боярка: Сосновий
Шевченкове: Березова, Всеславська, Святославська, Лікарська, Освітянська, Княгині Ольги, Санаторна
Святопетрівське: Кооперативна
Хотів: Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Кагарлицький
Горохуватка: Центральна, Дмитрівська, Київська, Південна, В. Чехівського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Халча: Б.Хмельницького, ім. Романа Наумовича Куща, Шкільна, Миру, Будівельників
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Соснівка: Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Пшенична, Анатолія Сніжка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Пролетарська, Червоноармійська, Піонерська, Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Зарічна, Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Леніна, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Авіаційна, Фрунзе, Червоноармійська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Червоноармійська, Франка, Івано Франківська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Грузьке: Пролетарська, Червоноармійська, Піонерська, Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Грузьке: Зарічна, Ватутіна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Грузьке: Леніна, Молодіжна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Грузьке: Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Грузьке: Авіаційна, Фрунзе, Червоноармійська
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Грузьке: Червоноармійська, Франка, Івано Франківська
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Миронівський
Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Миронівський
Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша
Польок: Революції
Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова
Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”
Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний
Капустяна: Капустяна
Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка
Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м
Тарасівка: Шевченка, Пушкіна
Підгірці: Польова
Степок: Корольова
Березове: Березова
Малі Дмитровичі: Вишнева
Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"
Козин: Рудики, Нова
Мала Вільшанка: Садова
Ленди: Сонячна
Трипілля: Суворова
Романків: Лісова
Витачів: Нагірна
Копачів: Дачний
Перше Травня: П. Гудима
Перегонівка: Гержана
Щербанівка: Шевченка
Паращина: Садова
Германівка: 30 років Перемоги
Українка: ---
Технічне переоснащення
з 6 по 19 год
Обухівський
Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша
Польок: Революції
Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова
Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”
Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний
Капустяна: Капустяна
Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка
Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м
Тарасівка: Шевченка, Пушкіна
Підгірці: Польова
Степок: Корольова
Березове: Березова
Малі Дмитровичі: Вишнева
Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"
Козин: Рудики, Нова
Мала Вільшанка: Садова
Ленди: Сонячна
Трипілля: Суворова
Романків: Лісова
Витачів: Нагірна
Копачів: Дачний
Перше Травня: П. Гудима
Перегонівка: Гержана
Щербанівка: Шевченка
Паращина: Садова
Германівка: 30 років Перемоги
Українка: ---
Технічне переоснащення
з 6 по 19 год
Обухівський
Нові Безрадичі: Тиханська
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Обухівський
Пінчуки: Радянська
Гвоздів: СТ "Сонячний"
Оперативні перемикання
з 8 по 19 год
Обухівський
Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська
Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова
Романків: Лісова, Соснова, Розкішна
Мала Вільшанка: Садова
Козин: Конча-Озерна
Нещерів: Садова
Витачів: Нагірна
Семенівка: Грушевського
Українка: Соснова
Перегонівка: Хуторна
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий
Обухів: Васильківська
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
Обухівський
Матяшівка: Коноша
Красна Слобідка: Приозерна
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
П.-Хмельницький
Пологи-Яненки: Сонячна, Миру, Громовська, Ровесників
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Пологи-Яненки: Сонячна, Миру, Громовська, Ровесників
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Рокитнянський
Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Шарки: Соборності, Перемоги
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Першотравневе: Садова, Вишнева, Леніна, Берегова, Господарство
Шарки: Господарство
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Луб'янка: Вишнева, Шевченка, Садова, Центральна
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська
Кам'яна Гребля: 8 Березня
Самгородок: Шевченка
Шамраївка: Центральна
Великополовецьке: Стадіонна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Сквирський
Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Горобіївка: Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв'язку, Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Сквирський
Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Ставищанський
Любча: Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Ставищанський
Брилівка: Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Брилівка: Вишнева, Петрівська, Першотравнева
Василиха: Шкільний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Крива: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова
Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська
Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова
Бовкун: Січнева, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна
Усунення дефекту
з 9 по 18 год
Тетіївський
Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська, Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова, Перемоги
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Тетіївський
П'ятигори: Базарна, Гагаріна, Садова, Нова, Київська, Квітнева, Паркова, Лугова, Кулішева, Матросова, Сікорського, Зарічна, Шкільна, Дачна, Мічуріна, Затишна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна, Яблунева, Ватутіна, Миру пров., Миру, Берегова, Поштова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Фастівський
Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 8 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 8 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Ливарна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Яготинський
Яготин: Незалежності, Каштанова Алея
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 21 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев