Последние новости

14:45
Руководителя столичного предприятия подозревают в незаконном хранении и использовании радиоактивных материалов
10:45
Кличко просят обеспечить доступ киевлян к переходу возле метро “Осокорки”, заблокированного строительством ТРЦ
08:45
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 75 тысяч человек
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
16:45
В Киеве определили клинику по проверке водителей на алкоголь
14:46
В прошлом году в Киеве появилось 9 новых площадок для выгула и дрессировки животных (адреса, фото)
10:41
Оборонное ведомство и Госгеокадастр совместно наведут порядок с землями Минобороны
08:46
В Госспецсвязи сообщили новые факты о недавней кибератаке на правительственные сайты
20:07
Депутат Трубицын отчитался о результатах борьбы с незаконной торговлей и о том, как обстоят дела с благоустройством Киева
18:45
У задержанного в Киеве наркоторговца изъяли “посылки” с психотропными грибами и каннабисом на 150 тысяч гривен
14:41
На столичной Русановке погиб 1,5-летний мальчик в результате падения из окна многоэтажки
10:45
В Киеве правоохранители проверяют сообщение о “минировании” полсотни столичных школ
08:43
Киевлян и жителей области предупреждают о сильных порывах ветра сегодня, 18 января
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
14:43
В декабре столичные многоэтажки потребили на 16% больше тепла, чем в ноябре
10:43
Полиция открыла дело по факту обезглавливания статуи украинки при въезде в Ирпень
06:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 января 2022 года
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
10:01
В Василькове на Киевщине после аварии возобновили электроснабжение почти всех домов
06:15
Сегодня, 16 января, ярмарки пройдут в трех районах Киева (адреса)
19:08
Васильков остался без света, воды, тепла и связи
16:08
Киевлянам вернули за некачественно оказанные ЖКУ более 47 млн гривен
10:04
Более 90 тысяч человек вакцинировано за сутки в Украине от коронавируса
06:15
Сегодня, 15 января, ярмарки пройдут в двух районах Киева (адреса)
18:45
Финансирование общественных приемных депутатов Киевсовета не осуществляется в полном объеме, - Вадим Сторожук
16:45
Суд признал законным решение Киевского горсовета о запрете строительства в парке “Протасов Яр”
12:40
На Київщині рятувальники дістали з автомобіля заблокованого в результаті ДТП “Діда Мороза” (фото)
08:44
Министр обороны Алексей Резников обсудил с министром обороны США Ллойдом Остином наращивание Россией военных сил
18:43
В КГГА похвастались новой униформой столичных инспекторов благоустройства
14:59
Масштабная схема по распилу бюджета Киева. ГБР задержало партнера Кулебы Бойправа, – СМИ
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
66
0
Завтра, 10 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 10 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Героїв Небесної Сотні, Київська, Залізничний, Чайковського пров., Привокзальна, Чайковського, ім. Григорія Сковороди, Набережна, Михайлівська, ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях, Білоглинна, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева, Некрасова, Горького, Фермерський, Мічуріна, 1-го Травня, Першотравневий, Торфяна, 1-го Травня пров., Лісова, Переяслівська, Коцюбинського пров., Романівський, Кузнецова пров., Поліська, Солов'їний, Кузнецова, Короленка, Каштановий, Озеряний, Питомний, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Миру пров., Філатова, Франка, Комарова, Гагаріна, Зенітний, Енергетиків
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Баришівський
Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська, Першотравнева, Паркова, Шкільна, Молодіжна, Центральна, Вулиця невизначена, Лісовий, Вишнева, Воровського, Гайова
Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний, Березанська, Набережна, Бовищанська, Бузкова, Свободи, Українська, Франка, Лубянська, Гагаріна, Вербна, Козацька, Гайовий пров., Ватутіна
Бакумівка: Лісова, Червоноармійська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Корніївка: Діброва, Незалежності, Польова, Набережна, Харківська, Лубянська, Будівельників, Набережний, Бовищанська, Франка, Героїв Чорнобиля, Прорізна, Лесі Українки, Омельченко, Лісна, Молодіжна, Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Таращанська
Усунення дефекту
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Сухий яр, Київська, Леваневського, "СК ""Крупзавод""", "СК ""Взуттєвик""", СТ “Енергетик”, "СК ""Зелений Яр""", "СК ""Архітектор""", "СК ""Салют""", "СК ""Рассвєт""", "СК ""Сухий яр""", "СК ""Радуга""", Садовий кооператив, СТ “Світанок”, Глиняна, Радіщева пров., Василя Симоненка, Сухоярський пров., Сухоярська
Усунення дефекту
з 6 по 18 год
Білоцерківський
Мазепинці: Кільцева, Замкова, Івана Мазепи, Ярова
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Біла Церква: Героїв Небесної Сотні, Ярослава Мудрого, М'ясна, Івана Виговського, Гоголя, Івана Сошенка, Гр.Ковбасюка, Гетьманська, Северина Наливайка
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Поправка: Зарічна, СТ
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Узин: Річна, Гагаріна, Левада, Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна
Чупира: Садова, Шевченка
Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру
Тарасівка: Гайок, Дружби
Оперативні перемикання
з 9 по 23 год
Білоцерківський
Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя
Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік
Оперативні перемикання
з 9 по 23 год
Богуславський
Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Богуславський
Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Богуславський
Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Гагаріна, Миру, Кийлівський, Слобідська, Парковий, М. Карпенка, Паркова, Слобідський, Молодіжна, Українська, Зарічна, Центральна, Горова, Першотравнева, Кийлівська, Ясна, Миру пров., Вишнева, Народна, Кільцева, Гагаріна пров., Бориса Мамайсура, Дніпровська, Мамайсура, Польова, Нова
Жереб`ятин: Центральна
Процiв: Шевченка
Велика Олександрiвка: Матросова, Гагаріна
Дударкiв: Щорса пров.
Бориспіль: Завокзальна
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Бориспільський
Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська
Бориспіль: Київський Шлях
Займище: Горького
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.
Вишеньки: Садова, Шевченка
Петропавлівське: Центральна
Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава
Гора: Молодіжна
Велика Олександрiвка: Кочнєва
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна
Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький
Мартусівка: Мойсеєва
Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба
Головурiв: Гарфункіна
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова
Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка
Петропавлівське: Тополина
Гнідин: Приозерна
Сошникiв: Ліченка
Сеньківка: Польова
Вишеньки: Лугова
Жовтневе: Приозерна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Глибоке: Мічуріна, Калинова, Леніна, Паркова, Центральна, Ватутіна, Суворова, Калиновий пров., Ясенева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Воронькiв: Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Чубинське: Київська, Садово-Дачна, Погребняка, Дачна, СТ “МВС України”, Садова, Яблунева, Блізниченка, СТ “Агро”, Бориспільська, Лінія, Л.Шевцовой, Хаврука, Виноградна, Артема, Вербицького, Костенка, Виставкова
Сошникiв: Іванова
Мала Олександрівка: Горіхова, Гагаріна, Київська, Окружна, Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Лісова, Мічуріна, Степова, Будівельників, Костенка, Франка, Ліни Костенко, Весняна, Перемоги, Польова, Курчатова, Комарова, Корольова, Щаслива, Райдужна, Мальовнича, Малинова, Лазурна
Велика Олександрiвка: Кільцева, Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва, Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Чубинського, Бориспільська, Озерна, Тиха, Сухомлинського, Європейська, Чкалова, Авдеєва, Броварська, Перспективна, Грушевського, Каштанова, Сонячна, масив Ферма, Войтюка
Бориспіль: Київський Шлях, Сірова пров.
Безуглівка: 2 Степова, Щаслива, Веселковий пров., Березова, Курчатова, Тюльпанова, Корольова, Набережна, Гагаріна
Кiрове: Пащенкових
Лебедин: Сулими Івана
Процiв: Івана Кудрі
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Бородянський
Дружня: Чубаря, Петровського
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Ігнатова, В.Чорновола, Чорновола
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Красилівка: Гагаріна, Лесі Українки, Троїцька, Козацька, Шкільна, Горошкова
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Броварський
Бровари: Центральної Ради, Івана Пулюя, Героїв УПА, Фонтене-су-Буа, Короленка, Панаса Мирного, Савченка Володимира, М.Лагунової, Чернігівська, Короленка пров., Вулиця невизначена
Усунення дефекту
з 8 по 12 год
Броварський
Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Броварський
Бобрик: Соборності, Франка, Шевченка, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова, Козацька
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Калинівка: Жовтнева, Чернігівська, Лісова, Миру, Травнева, Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Гоголів: Шевченка, Некрасова, Калюка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Богданівка: Лісова, Богдана Хмельницького
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Кожухівка: Першотравнева, Кільцева, Садова, Джерельна, Газова, Валентина Загороднього, Калинівська, Вишнева
Данилівка: Центральна
Технічне переоснащення
з 8 по 12 год
Васильківський
Мархалівка: Леніна, Калініна, Гагаріна, Освіти, Шкільна, Київська, Лісова, Нова
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Васильківський
Гвоздів: 1 Травня, Жовтнева, Шевченка, 1 Травня пров.
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Васильківський
Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Васильківський
Іванковичі: Табачний, Леніна, Шкільна, Зарічна, Кавказька, Щорса пров., Білоруський, Захисників Вітчизни
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Васильківський
Гвоздів: Київська, Леніна, Гоголя
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Васильківський
Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса
Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова
Глеваха: Комсомольська
Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений
Березанщина: Київська, Яблунева
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Васильківський
Здорівка: Ватутіна
Васильків: Чорновола В.
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Васильківський
Крячки: Центральна, Енергетиків, Матросова, Авіаторів, Кривова, Сосновий, Народна, Прорізна, Межова, Центральний, Святкова, Кленова, Паркова, Верхня, Березанська
Глеваха: Південна
Васильків: Декабристів, Радянська, Маяковського, Миколи Бурки пров., Космонавтів, Волошковий пров., Волошкова, Польова, Маяковського пров., Пилипа Орлика, Комарова пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки, Тракторна
Березанщина: Народна, Щаслива, Радгоспна, Кривова, Ковшевацького, Лісова, Київська, Сонячна, Бузкова, Миру, Озерний пров., Трипільська, Набережна, Пархоменка, Львівський, Львівська, Весняна, Науки, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров.
Путрівка: Вулиця невизначена, Траса Київ-Одеса, Софіївська, Польова, Ковшевацького, Путрівська, Підлісний, Бульварний
Кобці: Злагоди, Лісова, Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний
Калинівка: Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Васильківський
Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна
Здорівка: Одеський Шлях
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Васильківський
Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Глеваха: Вокзальна, Київська, Ботанічна, Весняна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова
Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий
Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова
Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна
Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна
Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька
Застугна: Грушевського, Кар'єрна
Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"
Васильків: Донбасівський
Барахти: СТ "Прип'ять"
Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська
Глеваха: траса Київ-Одеса
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Іванковичі: СТ "КМК-1"
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Іванковичі: Захисників Вітчизни, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Вишнева, Автомобілістів, Круглицька, Колгоспний
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Іванковичі: Травнева, М.Цвєтаєвої, Південна, Осіння, Квіткова
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Іванковичі: Садова, Радянський, Польова
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Мархалівка: Східна, Лесі Українки, Лісова, Незалежності, Блакитна, Западинська, Мархалівська
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Іванковичі: Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Мархалівка: Приозерна, Озерна, Яблунева, Поле
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Рославичі: Дачна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Іванковичі: Вишнева, Ягідна, Захисників Вітчизни, Березова
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
Васильківський
Залізне: Народна, Васильківська, Набережна, Миру, Народний, Польовий, Мічуріна, СТ "ім. Семеренка", Незалежності, Івана Франка, Горовий, СТ "Статистик", Вишнева, Садова, Кошового, Комарова, Подільська, СТ "Васильок", СТ "Ремдеталь", СТ "Сонячний-2"
Дерев'янки: Озерна, Дерев'янка, Кармелюка, Депутатська, Кооперативна, Коцюбинського, СТ "Берізка"
Борисів: Козацька, Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий, Клименка
Мала Бугаївка: СТ "Здоров'я", Мальовнича, Березовий, СТ "Мала Бугаївка", СТ "Мрія", Озерна, Поле
Крушинка: Річна, 40 років Перемоги, Польовий, Польова, Поле
Велика Бугаївка: Незалежності
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Вишгородський
Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Синяк: Леніна, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Київська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вороньківка: Кудрявцева, Лесі Українки, Чапаєва
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна
Старі Петрівці: Леніна, Польова
Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"
Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо
Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи
Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка
Лебедівка:
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Володарський
Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Володарський
Біліївка: Садова, Лесі Українки, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна, Коцюбинського
Петрашівка: Шевченка, Радянська, Польова, Зарічна, Річна, Надрічна, Огородній
Гайворон: Шкільна, Загребельна, Цегельна, Шевченка, Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова, Селищанська, Огородній пров., Нагірна, Кооперативна, Колгоспна, Молодіжна
Володарка: Кооперативна
Пархомівка: Свято – Покровська
Рогізна: Кірова, Леніна
Усунення дефекту
з 8 по 15 год
Володарський
Володарка: Миру, Ярослава Мудрого, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Згурівський
Красне: Пушкіна, Леніна, Семенова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Іванків: Толочина, Ватутіна, Івана Проскури, Київська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Розважів: Іванківська, Лісова, Підгірна, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Ярова, Вишнева, Червоноармійський, Свято-Покровська, Ватутіна, Франка, Вереснева, Кімерська, Кобзаря, Черняхівська, Пушкіна, Рекунова, Гагаріна, Лугова, Новозаводська, Чкалова, Ярослава Мудрого, Молодіжна, Зарічна, Некрасова, Озерна, Ювілейна, Дніпровська, Приозерна, Зоряна, Миру, Лісова, Мирна, Богдана Хмельницького, Ювілейний, Сонячний, пров. Мальовничий, Вишневий, Коцюбинського, Шевченка
Ірпінь: Підгірна, Піонерська, 1 Північний Тупик, Ватутіна, Українська, Гагаріна, Соборна
Мощун: Франка
Буча: Л. Симиренка, Козацька, В. Марченко, Котляревського, Івана Котляревського, пров. В. Марченка, Д.Багалія, Гулака-Артемовського, Революції, Василя Липківського
Вишневе: Європейська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ірпінський
Ірпінь: Чапаєва, Варшавська, Северинівська, Дзержинського, Покровська, Полтавська, 8 Березня, Ломоносова, Гостомельське Шосе, Котляревського, 9 Лінія, 10 Лінія, 11 Лінія, Річний пров., Лугова, Соборна
Буча: Жовтнева, Івана Кожедуба
Гостомель: Бучанське Шосе, Чкалова, Центральна, Свято-Покровська, Сонячний, пров. Мальовничий, Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Шевченка, Шевеля, Кучанська, Пушкіна, Заводська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Васильківська, Лисенка, Соснова, Франка, Кар'єрна
Стоянка: Тичини
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева
Стоянка: Польова
Віта-Поштова: Миру, Грушевського, Вишнева, Гоголя, Б.Хмельницького
Забір'я: Грушевського
Капітанівка: СТ "Берізка-2"
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова
Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8
Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева
Стоянка: Польова, Тичини
Забір'я: Грушевського
Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова
Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська
Новосілки: Єрмоленко
Кременище: 50 років Перемоги
Капітанівка: СТ "Берізка-2"
Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська
Петропавлівська Борщагівка: Вишнева
Бобриця: Лісна
Хотів: Енергетиків
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, І.Вентова, Вентова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Кагарлицький
Черняхів: Трипільська, Яблунева, Запорізька
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Тернівка: Перемоги, Космонавтів, Чкалова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Панікарча: Польова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Рожів: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Осиково: Горького, Київська, Чапаєва
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Макарів: Заводська, Абрикосова, Шкільний, Заводський, Ярослава Мудрого
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Миронівський
Козин: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Шандра: Шандра, Євпаторійська, Вишнева, Сімферопольська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Миронівський
Шандра: Шандра, Сімферопольська, Севастопольська, Вишнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Миронівський
Зеленьки: Садова, Центральна, Коцюбинського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Красна Слобідка: Чубаріна, Першотравнева, Гагаріна, Садова, Якуніна, Шевченка, Кабанця, Незалежності, Пушкіна, Польова, Леніна
Козин: Старокиївська, Іржавська
Мала Вільшанка: Садова
Григорівка: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська
Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена
Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська
Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”
Семенівка: Грушевського
Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська
Малі Дмитровичі: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”
Матяшівка: Польова
Перше Травня: М.Рильського
Верем'я: Дубового
Великі Дмитровичі: Польова
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Київ: Старообухівська
Григорівка: Героїв Майдану
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова
Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.
Копачів: Горького
Обухів: Київська
Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена
Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
Українка: Зв'язку
Григорівка: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Паращина: Садова
Рославичі: Поле
Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Обухівський
Козин: Солов'яненка
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 20 год
Обухівський
Козин: Конча-Заспа
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Солов'яненка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Очеретний, Козацька, Лугова, Підворецька, Іржавська, Луговий пров.
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Солов'яненка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка
Щербанівка: Польова, Шевченка
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 16 год
П.-Хмельницький
Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна
Мазінки: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Шарки: Перемоги, Миру, Молодіжна, Надрічний, Набережна, 8 Березня, Господарство
Любка: Жовтнева
Ольшаниця: Рокитнянська, Чоповського, Чоповського пров., Миронівська, Господарство, Кривенка, Горянська, Молодіжна, Грушевського, Жовтнева, Польова, Червоноармійська, Центральна, Бучацького, Богдана Хмельницького
Бакумівка: Господарство
Оперативні перемикання
з 8 по 23 год
Рокитнянський
Ольшаниця: Центральна, Луговий пров., Рогозянська, Піщана, Господарство, Рокитнянська, Шкільна, Вулиця невизначена, Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Привокзальна, Лісова, Гайова, Ліс, Нова Лісова, Піонерська, Чоповського, Жовтнева
Бушеве: Піщана
Оперативні перемикання
з 8 по 23 год
Рокитнянський
Синява: Лісова, Жовтнева, Зелена, Страусоферма, Шевченка, Шевченка пров.
Бушеве: Лугова, Партизанська, Гранітна, Заросянська, Центральна, Миру, Лісова, Ліс, Польовий, Заріччя, Зарічна, Господарство, Кільцевий, Шевченка
Ольшаниця: Піщана, Рогозянська
Оперативні перемикання
з 8 по 23 год
Рокитнянський
Телешівка: Молодіжна, Шевченка, Молодіжний
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Острів: Я. Мудрого, Білоцерківська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Руда: Заводська, Будівельна, Франка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Сквирський
Таборів: Балишова
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Ставищанський
Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Ясенівка: Молодіжна, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Софіївська, Б.Хмельницького, Барвінковий пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Тетіївський
Росішки: Перемоги, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Фастівський
Велика Снітинка: Трудова, Джерельна, 1-го Травня, Центральна, Молодіжна, Пушкіна, Лермонтова, Шевченка, Леніна, Гончарна, Покровська, Ковпака, Шкільна, Дачна, Гагаріна, Гагаріна пров., Ярова, 2 Шевченка пров., Шкільний пров., Січова
Клехівка:
Паляниченці: Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Бортники: Набережна, Південна, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Господарство
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Мотовилівка: Франка, Українська, Набережна, Світла
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Дідовщанська, Житомирська
Веприк: Соборна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Фастівський
Фастів: Бишівська
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Радянська, Без назви
Вильча: Невизначена
Вільча: Лісна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Яготинський
Фарбоване: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 9 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев