Последние новости

16:04
В Киеве BMW более чем в три раза превысил разрешенную максимальную скорость
10:03
В Киеве завтра, 29 ноября, огласят день скорби и памяти Александра Омельченко
08:02
В минувшую субботу почти 140 тысяч украинцев вакцинировались против COVID-19
17:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
12:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
08:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:42
У Броварському районі Київщини закладу позашкільної освіти повернуто приміщення площею майже 200 квадратних метрів
12:55
Кабмин планирует передать общинам мелкокалиберные патроны
10:56
В Киевсовете официально решили, что Александр Попов не называл Андрея Витренко “дебилом”
06:15
Сегодня, 26 ноября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
16:44
До кінця року вчителі Київщини отримають 3 395 ноутбуків
10:45
Столичные коммунальщики начали устанавливать габаритные ворота на въездах в Киев
06:15
Сегодня, 25 ноября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:48
Постковидный синдром могут иметь 5-7% перенесших COVID, - медэксперты
12:47
В Вышгороде на Киевщине обрыв кабеля привел к отключению электричества и воды в городе
08:47
Вишгородська райрада передала громаді важливе комунальне майно
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
16:53
У селі Велика Каратуль на Київщині в рамках президентської програми оновлюють вулиці
12:45
Заместитель Кличко Густелев увольняется по собственному желанию
08:42
Нардеп Федиенко просит Кличко объяснить почему ветераны АТО/ООС не могут в Киеве бесплатно парковаться
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
18:46
За вихідні від коронавірусу вакцинувалися понад 16 тисяч мешканців Київщини
12:53
В многоэтажке на столичном проспекте Победы загорелись щитовые на десяти этажах (фото)
08:46
В одном из ТЦ в Дарницком районе столицы сегодня заработает пункт вакцинации
19:07
Под Офисом президента произошли стычки между митингующими и силовиками (фото, видео)
19:00
Киев может скоро перейти в "оранжевую" зону
16:03
День достоинства и свободы: киевляне почтили память Героев Небесной сотни (фото)
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
389
0
Завтра, 25 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 25 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру
Баришівка: Центральна
Лук’янiвка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова
Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Селичівка: Зарічна, Незалежності, Возз'єднання, Миру, Київська, Першотравневий, Маяковського, Стадіонний, Берегова, Чехова, Паркова, Гоголя, Шевченка, Гагаріна, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Баришівка: Червона, Богдана Хмельницького, Гагаріна, Привокзальна, Мічуріна, Червоний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Баришівка: Червона, Шевченка, Привокзальна, Червоний, Суворова, Затишна, Князя Володимира, Центральна, Богдана Хмельницького
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Шкарівка: Гетьманська
Біла Церква: Таращанська, Тімірязєва
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Будівельників пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Тарасівка: Шкільна, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Привокзальна, Ярослава Мудрого
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Селищний, Сквирське Шосе, Олени Теліги, Київська, Василя Симоненка, Кобзаря, Михайла Дорошенка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій
Ремонтні роботи
з 9 по 16 год
Богуславський
Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Москаленки: Шелестуха, Чапаєва
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Українська, Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Старе: Загатка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Дударкiв: Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Московська, Гайдара пров., Лісова, Лугова
Любарцi: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Дударкiв: Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Броварська, Панаса Мирного, Київський Шлях, Головатого, Маяковського, Запорізька
Кийлiв: Дачі Дніпра, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Галицька, Паторжинського, Приозерна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Бориспіль: 1-го Травня пров., Київський Шлях, Першотравнева, Лобановського, Шевченка, Першотравневий, Кооперативний, Банківська, Стадіонна
Дударкiв: Щорса пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Полтавська, Чернігівська, Черкаська, Авіаторів, Лесі Українки
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Озера: Шевченка, Михайлівська
Технічне переоснащення
з 8 по 16 год
Броварський
Зазим'є: Нова, Лісова, "ТОВ ""Обрій""", ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Мельника, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Щорса, Садова, Широка, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Будівельників, Київський, Яблунева, Липнева, Новий, -, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова, Вільхова, Тополиний пров.
Красилівка: Привітна
Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Київська, Мічуріна, Польова, Завбірська
Пухівка: Радгоспна, -, Деснянська, Захватівська, Леніна, Леніна пров., Центральна, Щорса, Шевченка, Лісовий, Промислова, "СТ ""Вега"", вул Вегівська"
Семиполки: Шевченка
Калита: Малинова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Броварський
Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Броварський
Бровари: Незалежності, Бульвар Незалежності, Гагаріна, Героїв УПА, Блока
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Гоголів: Ватутіна, Замкова, Преображенська, Ватутіна пров., Кільцева, Франка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Бровари: М.Лагунової, Рокосовського, Львівська, Блока, Короленка, Героїв УПА, Центральної Ради
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Рожни: Свободи, Зелена, Лісова, Піщана
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Броварський
Бровари: Запорозької Січі, Франка, Благодатна, Богомольця академіка, Гайдамацька, Зеленського Євгенія, І.Сірка, Катерини Білокур пров., Київська, Орлика Пилипа
Калита: Коцюбинського
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Васильківський
Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна
Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"
Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна
Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна
Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська
Варовичі: Нова
Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна
Скрипки: Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Васильків: Княжа
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мар'янівка: Глубочиця, Васильківська, Червоноармійська
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Порадівка: Щорса, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Весняна
Руликів: Космонавтів
Варовичі: Нова
Мала Солтанівка: Південна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Порадівка: Жукова, Запорізька, Чкалова
Васильків: Володимирська
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Миколаївська, Гагаріна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Ксаверівка: Радянська, Київська, Гагаріна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мар'янівка: Декабристів, Шевченка, Шкільна, Новоселів, Красікова, Гагаріна, Комсомольська
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мар'янівка: Молодіжна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Велика Солтанівка: Жовтнева, Леніна
Васильків: Покровська
Порадівка: Радгоспна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мар'янівка: Воровського, Жовтнева, Фастівська, Гончарова
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мала Солтанівка: СТ "Будівельник -2", Лугова, Сонячна, Вишнева
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Вишгородський
Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вахівка: Шевченка, Леніна, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
Пилява: Лісова
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Володарський
Рубченки: Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка
Чепіжинці: Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Володарський
Завадівка: Квітнева, Піонерська, Радянська, Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Володарський
Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру, Ярослава Мудрого, Козацький, Лівобережна, Шевченка, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Кооперативна, Парковий
Завадівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Володарський
Рубченки: Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка
Чепіжинці: Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Аркадіївка: Леніна, Миру, Польова, Незалежності, Кременчуцька, Першотравнева, Полтавська, Набережна, Молодіжна, Комсомольська, Гагаріна, Шевченка, Українська, Л. Українки, Червоноармійська, Гагаріна пров.
Середівка: Шевченка, Ткаченка, Перемоги, Кленова, Г. Кривди, МТФ, Литвиненка, Дідика, Зарічна, Молодіжна, Польова, Чкалова, Набережна, Карагандинська, Дружби, Левадна, Московських студентів, Черкаська, Смілянська
Олексіївка: Олексіївка, Шевченка
Згурівка: Кошового, Миру, Вулиця невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова
Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева
Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський
Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова
Тетерівське: Дружби, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Кухарі: Гайова
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 17 год
Ірпінський
Ірпінь: Лисенка, Бучанський, Лермонтова, Комінтерна, Надсонова пров., Мечнікова, Толстого
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об'їзна
Юрівка: Горохівська
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Вишневе: І. Франка, Піонерська, Першотравнева
Крюківщина: Єдності
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Вишневе: Святошинська, Київська
Софіївська Борщагівка: Київський проспект, Київська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Соборна, СТ "Залізничник", Київський проспект, Київська
Вишневе: Лесі Українки, Пушкіна, Святошинська, Братів Гавришів, Ломоносова, Залізнична, Дальний, Широкий, Чапаєва, Кооперативна, Вітянська, Остапа Вишні, Вишнева, Миру, Свободи, Гоголя, Стуса, Київська
Боярка: Сєдова, Білогородська
Петропавлівська Борщагівка: Берегова
Малютянка: Чехова
Білогородка: Гетьманська
Святопетрівське: Польова, Енергетиків
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Крюківщина: Балукова, Новосільська, Археологічна, Шкільна, Ярова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Зелена, Білогородська, Гоголя, Хрещатик, Кримський, Соборності, Білогородський, Сумський, Полтавський, Білогородський Тупик, Віталія Королюка, Василя Стуса, Академіка Вернадського, Садова, Фрунзе, Романа Шухевича, Леніна, Вербна, Б.Хмельницького, Калинова, Партизанська, Надії, Миру, Родини Кістяківських, Боярка, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров., Є.Коновальця, Молодіжна, Залізнична, Шкільна, Таращанська, В.Починка, Жуковського, Затишний, Перемоги пл., Маяковського, Тарасівська, Базарний, Заводска
Крюківщина: Мічуріна, Київська, Балукова
Тарасівка: Зоряна, Залізнична, Механізаторів, Ватутіна
Жорнівка: Комсомольська
Музичі: Ватутіна
Петропавлівська Борщагівка: Сонячна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Озерна, Набережна, Скіфська
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
К.-Святошинський
Ходосівка: Степова
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Кагарлицький
Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна, Ставковий пров., Б.Хмельницького, Незалежності
Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова, Чапаєва, Нагірна, Урочище Вовчихи, Лісова, Озерна, Кошового, Колгоспна, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Шубівка: Пушкіна, Дидикало, Кібітіна, Фалкова
Ліщинка: Садова, Леніна, Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Берегова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Весела Слобода: Щорса, Шевченка, Кірова, Леніна, Комсомольська, Заводська
Юрівка: Лесі Українки, Краснохутірська, Київська, Гагаріна
Вільне: Миру, КТП в полі
Козичанка: Шевченка, Засівка, Пролетарська, Польова, Леніна, Садова, Слобода, Юрковиця, Конопельки
Пашківка: Шевченка, Нова
Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька
Макарів: Дорожна
Конопельки: Польова
Соснівка: Конопельки, Набережна
Маковище: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Чапаївка: Ковпака
Макарівська Буда: Гагаріна
Волосінь: Ковпака, Чапаївка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Небелиця: Миру, Шевченка, Молодіжна, Старий Шлях, Дружби, 1 Травня, Невизначена
Борівка: Невизначена, 1 Травня, Центральна, Зоряна, Я.Клименко, Лісова, Закарпатська, Молодіжна
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Макарів: Димитрія Ростовського
Кодра: Варшавська
Ситняки: Миру
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Миронівський
Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Миронівський
Миронівка: Захарченка, Некрасова, Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна, Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Ватутіна, Михайлівська, Гагаріна, Стрільця, Пироженка, Академіка Ремесла, Григорія Сковороди, Черняховського, Тичини пров., Мічуріна, Тичини, Шкільний, Першотравневий, Приймака пров., Старченка
Юхни: Першотравнева
Карапиші: Кривошеї
Ремонтні роботи
з 10 по 14 год
Обухівський
Перше Травня: Маяковського, Поповича, М. Васильківського, Першотравнева, Центральна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Нові Безрадичі: Березова
Березове: Березова
Старі Безрадичі: Березова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Копачів: Гагаріна
Шевченкове: Гагаріна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Шевченка, Садова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Вишнева, Польова, Васильківська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Копачів: Квітуча, Кленова, Польовий
Германівка: Михайлюка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Вишнева, Джерельна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Садова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова
Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.
Копачів: Горького
Обухів: Київська
Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена
Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
Українка: Зв'язку
Григорівка: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Паращина: Садова
Рославичі: Поле
Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Обухівський
Копачів: Шовковична, Гагаріна, Свиридівська, Центральна, Острівний
Обухів: Київська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Копачів: Зарічна, Вишнева
Застугна: Вишнева
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Копачів: Леніна, Центральна, Південна, СТ "Зарічне"
Українка: Промислова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Копачів: Миру, Лісова, Затишний, Парковий, Березовий
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Васильківська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Мала Вільшанка: Васильківська, Шевченка, Вишнева
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяславське: Лесі Українки, Польова, Горького, Привокзальна, Переяслівська, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Ольшаниця: Лісова, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Телешівка: Зарічна, Шкільна, Шкільний, Зелений
Шарки: Господарство
Рокитне: Заводська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Пустоварівка: Вишнева, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Сквирський
Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Слобідська, Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького, Кобзаря, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький, Незалежності, Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька, Калинова, Сонячна, Першотравнева, Леваневського, Громова, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров., П.Осипенко
Антонів: Слобода
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Торчиця: Польова, Хліборобська, Шкільна, Садова, Хуторянська, Вишнева, Дачна, Набережна, Першотравнева, Михайлівська, Озерна, Лугова, Кооперативна, Лісова, Кузнечна
Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна, Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна, Хутірська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Тараща: Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Таращанський
Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Таращанський
Чернин: Ювілейна, Попівка, Лобківка
Северинівка: Шкільна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Тетіївський
Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Фастівський
Триліси: Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Корчіївка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Житомирська, Козацька, Європейський пров., Савченка, Силенка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Європейська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Яготинський
Яготин: В.Стуса, Шевченка, Гастелло, Грінченка, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Червоного Христа, Дарницька, Ліхачова пров., Козацька
Засупоївка: СТ "Алгоритм"
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Шевченка, Шевченка пров., Незалежності, Олександра Кузнецова, Сікорського Ігоря, Офіцерський, Нахімова, Шмідта
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев