Последние новости

17:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
14:01
Lufthansa переносит ночные рейсы в Киев на фоне опасений нападения России на Украину
13:00
Право принимать Всемирную зимнюю Гимназиаду – 2023 получила Украина, - Андрей Стрихарский
12:06
В Броварах столкнулись маршрутка и внедорожник (фото, видео)
11:01
Захворювання на коронавірус виявили у 376 жителів Київщини
08:04
На трассе Киев - Сумы пьяный водитель Kia выехал на встречку и столкнулся со Skoda (фото)
17:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
16:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
14:05
За останню добу на коронавірус захворіли 743 жителя Київщини
06:15
Сегодня, 22 января, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
18:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
14:44
За год делиниаторы установили на 40 локациях Киева
10:47
На столичной Куреневке посреди дороги с грузовика выпал бульдозер (фото)
06:15
Сегодня, 21 января, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
18:44
Бродский и Шуфрич переоформляют песочный бизнес возле Украинки
14:45
Руководителя столичного предприятия подозревают в незаконном хранении и использовании радиоактивных материалов
10:45
Кличко просят обеспечить доступ киевлян к переходу возле метро “Осокорки”, заблокированного строительством ТРЦ
08:45
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 75 тысяч человек
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
16:45
В Киеве определили клинику по проверке водителей на алкоголь
14:46
В прошлом году в Киеве появилось 9 новых площадок для выгула и дрессировки животных (адреса, фото)
10:41
Оборонное ведомство и Госгеокадастр совместно наведут порядок с землями Минобороны
08:46
В Госспецсвязи сообщили новые факты о недавней кибератаке на правительственные сайты
20:07
Депутат Трубицын отчитался о результатах борьбы с незаконной торговлей и о том, как обстоят дела с благоустройством Киева
18:45
У задержанного в Киеве наркоторговца изъяли “посылки” с психотропными грибами и каннабисом на 150 тысяч гривен
14:41
На столичной Русановке погиб 1,5-летний мальчик в результате падения из окна многоэтажки
10:45
В Киеве правоохранители проверяют сообщение о “минировании” полсотни столичных школ
08:43
Киевлян и жителей области предупреждают о сильных порывах ветра сегодня, 18 января
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
14:43
В декабре столичные многоэтажки потребили на 16% больше тепла, чем в ноябре
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
464
0
Завтра, 29 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 29 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.


Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Поштова, Переяславський шлях, Ціолковського, Космонавтів, Семенівська, Пес.Круг, Семенівський, Б.Хмельницького, Автошосе Київський Шлях, Шевченків шлях, Перемоги, Колоска, Соснова, Гайовий, Тополини пров., Сосновий
Баришівка: Ломоносова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Березань: Волошкова, Медична, Зенітний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Пилипча: Миру пров., Дружби
Городище: Паустовського, Польова, Паустовського пров., Росьова, Лісова
Трушки: Ставок
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Потіївка: Пишканя
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Тарасівка: Московська, Першотравнева, Поповича
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Потіївка: Зелена, Хоздвір, Вишнева
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Озерна: Хоздвір
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Потіївка: Миру, Надрічна, Житня
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Шкарівка: Козацька, Дружби, Лесі Українки, Таращанська, Коцюбинського, І.Франка, Незалежності, Росьова, Яблунева, Шевченка Тараса, Конденсаторний
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Богуславський
Дмитренки: Лесі Українки, Красилівка, Лісова, Шевченка, Берегова, Садова, Дмитренки
Гута: Вишнева, Н.Диченка, Котолупівський, Шевченка, Комсомольська
Медвин: Олександра Бочарова, Воробйова, Шостакова, Гірчаків, Дученці, 2 Першотравневий, 1 Олександра Василенка пров., Косяківка, Прокопенкова, Шевченка, Богуславська, Проценкова, Миколія, Зарічок, Соборна, Зосимівка, Зруби, Денисія, Олександра Василенка, 1 Першотравневий, Волосна, Червінська, Шостаковий, Набережна, Набережний, Заводський, Хрещатик, Київська, Кущі, Лісова
Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, 9 Травня, Хутірська, Садова, Щербака пров., Пушкіна, Перемоги, Залісся, Дібровина, Лесі Українки, Чкалова, Ватутіна, Берегова, Польова, Корнійчука, Ярова, Горького пров., Чапаєва пров., Крутоярська, Шевченка, Чапаєва, Петра Запорожця, Центральна, Млин, Ферма
Киданівка: Лисицівка, Коршаки, Морозівка, Аштемівка, Дикарівка, Кузьменщина, Заставок, Ставкова, Ковалівка
Коряківка: Перемоги, Центральна, Лугова, Степовий
Івки: Польова
Богуслав: Я.Мудрого
Семигори: Шевченка
Дибинці: Олексія Вовченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Туники: Перемоги, Більмачі
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Богуславський
Бране Поле: Центральна, Київська, Вишнева, Тараса Шевченка, Остапа Вишні, Подільська, Садова, Квітнева, 30 років Перемоги, Ярова, Віталія Підлубного, Царина, Молодіжна, Миру
Дібрівка: Зарічна, Центральна, Подолянська, Горянська
Медвин: Лісова, Зосимівка, Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка, Богуславська, Олександра Василенка, 2 Олександра Василенка пров., Гірчаків, Капецівка, 1 Олександра Василенка пров.
Богуслав: Франка, Будівельна, Миколаївська
Закутенці: Марка Вовчка, Сошенка, Травнева
Софійка: Софіївська, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Петропавлівське: Березова, Травнева, Городська, Малинова, Малинна, Бориспільська, Центральна, Переселенців, Гаражна, Переселенців пров., Міська, Чорнобильська, Озерна, Вчительська, Левадна, Калинова, Польова, Поліська, Абрикосова, Бортницька, Дружби, Яблунева, Зернова, Вишнева, Садова, Молодіжна, Тополина, Зелена, Лісова
Петрівське: Молодіжна
Бориспіль: Центр зупинка автобуса №316
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Гнідин: Урочище Млиново, Дачна
Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Дударкiв: Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська
Бориспіль: Київський Шлях
Займище: Горького
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Панаса Мирного, Броварська, Київський Шлях, Глібова, Маяковського, Запорізька
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська
Головурiв: Гарфункіна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Кийлiв: Рудяківська, Петренка, Шкільна, Дачі Дніпра, Дніпровська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Луб'янка: Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна
Берестянка: Центральна
Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська
Бородянка: Леніна
Шибене: Кооперативна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне
Ремонтні роботи
з 9 по 9 год
Броварський
Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Броварський
Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка, Різдвяна
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Шевченкове: Вокзальна, Кругла, Гоголівська, Першотравнева, Залізнична, Матросова, Гілляччя пров., Гілляче, Ковпака
Гайове: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Погреби: Каштанова, Різдвяна, Теплична, Майданівська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Калита: Турчиновського, Гоголя, Набережна, Коцюбинського
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Митниця: 1 Травня, Гагаріна
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Васильківський
Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Васильківський
Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова
Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий
Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова
Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна
Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна
Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька
Застугна: Грушевського, Кар'єрна
Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"
Васильків: Донбасівський
Барахти: СТ "Прип'ять"
Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська
Глеваха: траса Київ-Одеса
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Митниця: Леніна, Польова, Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Васильківський
Безп'ятне: Садова, Садовий, Васильківська
Червоне: Васильківська, Садова, Садовий
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Кіно", Першотравневий
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Дерев'янки: Кармелюка, Депутатська, Дерев'янка, Кооперативна, Коцюбинського, Озерна
Мала Бугаївка: Мальовнича
Залізне: СТ "Статистик"
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Васильків: Хасанівська, Княжа, Хасанівський
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Васильків: Квітки Основ`яненка пров., Челюскінців, Будівельна, Квітки-Основ'яненка
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Васильків: Березанська, Березанський, Михайлівська
Путрівка: Березанська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Червоне: Польова, Сонячна
Безп'ятне: Польова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Березанщина: Ковшевацького
Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Вишгородський
Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
Пилява: Лісова
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Вишгородський
Вища Дубечня: Пиреї
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Вища Дубечня: Леніна, Соборна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Володарський
Березна: Загороднього, Академіка А.П. Комара
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Згурівка: Молодіжна, Молодіжний, Вулиця невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Радинка: Тараса Шевченка, Професійна, Миру, Центральна, Поліська
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 18 год
Іванківський
Лісове: Вишневий, Чапаєва, Сосновий
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова
Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева
Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський
Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова
Тетерівське: Дружби, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: Київська
Горенка: Приозерна
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 8 по 19 год
Ірпінський
Ірпінь: Виговського, Київська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 8 по 19 год
Ірпінський
Ворзель: Затишна, Стражеска, Кичеївська
Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна, Вишнева, Садова, Зелена Долина, Шевченка, Чубинського, пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 8 по 17 год
Ірпінський
Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Чкалова, Свято-Покровська, Центральна, Сонячний, пров. Мальовничий, Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ворзель: Квіткова, Ватутіна, Петропавлівська, Молодіжна, Будівельна, Лесі Українки, Бучанська, Софіївська, Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ірпінський
Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ірпінський
Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
К.-Святошинський
Боярка: Леніна, Миру, Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Стоянка: Тичини
Крюківщина: Дружби, Перемоги, Балукова, Я.Мудрого
Бобриця: Набережна
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Крюківщина: Польова, Мічуріна, Привокзальна, Нова
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська
Стоянка: Тичини
Малютянка: Ботанічна
Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна
Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова
Тарасівка: Північний, Островського, Комарова
Новосілки: Нова
Святопетрівське: Петрівського
Боярка: Яблунева
Бобриця: Набережна
Музичі: Леніна
Забір'я: Перемоги
Софіївська Борщагівка: Кошова
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Зелена, Абрикосова, Зоряна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Ржищів: Шевченка, Райдужна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Мирівка: Польова, Берегова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Шевченка, Шевченка пров., Ковпака, Паркова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Леонівка: Центральна, Гагаріна, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Бишів: Мічуріна, Гагаріна, Брусилівська, Шевченка, Київська, Захисників України, Підгаївська, Польова, Степова, Нова, Шкільна, Мічуріна пров., Циганкова, Новоселицька, 1 Травня, Гайок, Жданова, Римаря, Свято-Покровська
Горобіївка: Калинова
Макарів: Заводський
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Лубське: Лубська
Соснівка: Набережна
Бишів: Хутір Лупське
Горобіївка: Калинова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Лубське: Лубська
Соснівка: Набережна
Бишів: Хутір Лупське
Горобіївка: Калинова
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Миронівський
Миронівка: Захарченка, Вершути
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Миронівський
Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Обухівський
Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки, Юності, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Нова, Підгірна, Миру, Гагаріна, Франка, Ярова
Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру, 8 Березня, Франка, Солов`їна, Лісова, Садова, Космонавтів, Першотравнева
Трипілля: Шевченка
Великі Дмитровичі: Польова
Макарів: Радянська
Підгірці:
Дерев'яна: Садова, Автошлях Київ-Знам’янка 47 км, СТ “Діброва”
Обухів: Трипільська, Київська, Каштанова
Красна Слобідка: Пушкіна, Першотравнева
Козіївка: Гагаріна, Миру, Польова
Козин: СТ "Берегиня"
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена
Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Трипілля: Дружби, Колгоспна, Зелений Гай
Обухів: Київська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Витачів: П.Осоченка, Воздвиженська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Халеп'я: Вознесенська, Київська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Трипілля: Шевченка, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Козацька, Бобрицька, Лесі Українки, Довженка, Наддніпрянська, Корнійчука
Козин: Нова
Обухів: Піщана
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Халеп'я: Садова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Халеп'я: Беркутова, Бобрицька
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська
Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова
Українка: Будівельників
Мала Вільшанка: Садова
Нещерів: Косіора
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Каштанова, Київська
Старі Безрадичі: Тиханська
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Обухівський
Креничі: Межигірська
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Обухівський
Козин: Конча-Озерна, Лугова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Обухівське шосе
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Урожайна, Солов'яненка, Озерна, Мистецька
Обухів: Лукавиця ж/м
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Підгірці: Боровкова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Нова, Лобановського
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Обухівський
Українка: СТ “Луговий”
Плюти: Серпневий
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Ташань: Шевченка, Житника, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Переяславська, Леніна, Леніна пров., Польова, Лугова, Перемоги
Шевченкове: Переяславська, Молодіжна, Шевченка, Центральна, Механізаторів, Перемоги, Садова, Вулиця невизначена, Польова, Космонавтів
Переяславське: Горького
Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна
Тарасівка: Шевченка
Пологи-Вергуни: Луки, Набережна, Миколаєнка, Одинця, Шевченка, Макаренка, Щорса, Підгірна, Кам'янський, Черкаська, Боберська
Єрківці: Весняна
Положаї: Жовтневої Революції, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Молодіжна, 8 Березня, Польовий, Садова, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Синява: Білоцерківська, Радгоспна, Жовтнева
Рокитне-2: Радгоспна, Білоцерківська
Рокитне: Радгоспна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Житні Гори: Поповича, Нижній
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Буки: Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Сквирський
Безпечна: Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Сквирський
Дулицьке: Миру, Загородній пров., Загородня
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Сквирський
Сквира: Залізнична, Польова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Сквирський
Великополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва
Ремонтні роботи
з 9 по 16 год
Ставищанський
Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка
Богатирка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Гостра Могила: Центральна, Клубний
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Ставищанський
Гостра Могила: Центральна, Клубний
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Таращанський
Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська
Тараща: Перемоги
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Тараща: Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Таращанський
Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська
Тараща: Перемоги
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Таращанський
Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Таращанський
Чернин: Ювілейна, Попівка, Лобківка
Северинівка: Шкільна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Тетіївський
Дібрівка: Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Фастівський
Василівка: Лісова, Дивинська
Великі Гуляки: Леніна, Шкільна, Дачна, Воровського, Шевченка, Шевченка пров., Гагаріна
Фастів: Житомирський пров.
Дідівщина: Вулиця невизначена, Шевченка, Незалежності
Деминівка: Франка, Миру, Лісна
Томашівка: Артема
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Яготинський
Добраничівка: Музейна, Вишнева, Озерна, Поліська
Капустинці: Гагаріна
Плужники: Лозова, Юрія Ляпіна, Гордієнка
Яготин: Винниченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год


Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев