Последние новости

17:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
14:01
Lufthansa переносит ночные рейсы в Киев на фоне опасений нападения России на Украину
13:00
Право принимать Всемирную зимнюю Гимназиаду – 2023 получила Украина, - Андрей Стрихарский
12:06
В Броварах столкнулись маршрутка и внедорожник (фото, видео)
11:01
Захворювання на коронавірус виявили у 376 жителів Київщини
08:04
На трассе Киев - Сумы пьяный водитель Kia выехал на встречку и столкнулся со Skoda (фото)
17:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
16:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
14:05
За останню добу на коронавірус захворіли 743 жителя Київщини
06:15
Сегодня, 22 января, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
18:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
14:44
За год делиниаторы установили на 40 локациях Киева
10:47
На столичной Куреневке посреди дороги с грузовика выпал бульдозер (фото)
06:15
Сегодня, 21 января, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
18:44
Бродский и Шуфрич переоформляют песочный бизнес возле Украинки
14:45
Руководителя столичного предприятия подозревают в незаконном хранении и использовании радиоактивных материалов
10:45
Кличко просят обеспечить доступ киевлян к переходу возле метро “Осокорки”, заблокированного строительством ТРЦ
08:45
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 75 тысяч человек
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
16:45
В Киеве определили клинику по проверке водителей на алкоголь
14:46
В прошлом году в Киеве появилось 9 новых площадок для выгула и дрессировки животных (адреса, фото)
10:41
Оборонное ведомство и Госгеокадастр совместно наведут порядок с землями Минобороны
08:46
В Госспецсвязи сообщили новые факты о недавней кибератаке на правительственные сайты
20:07
Депутат Трубицын отчитался о результатах борьбы с незаконной торговлей и о том, как обстоят дела с благоустройством Киева
18:45
У задержанного в Киеве наркоторговца изъяли “посылки” с психотропными грибами и каннабисом на 150 тысяч гривен
14:41
На столичной Русановке погиб 1,5-летний мальчик в результате падения из окна многоэтажки
10:45
В Киеве правоохранители проверяют сообщение о “минировании” полсотни столичных школ
08:43
Киевлян и жителей области предупреждают о сильных порывах ветра сегодня, 18 января
19:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
14:43
В декабре столичные многоэтажки потребили на 16% больше тепла, чем в ноябре
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
854
0
Завтра, 28 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Завтра, 28 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Баришівка: Центральна, Залізничний, Жовтнева, Торфяна, Богдана Хмельницького, Князя Володимира, Яблуневий, Затишна, Коцюбинського пров., Автопарковий, Софіївська, Коцюбинського, Незалежності пров., Червона, Богуна, Польова, Привокзальна, Центральний, Привокзальний
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Баришівський
Морозівка: Квіткова, Радянська, Незалежності, Д. Поповича, Шевченка, Новошевченківська, Героїв Небесної Сотні, Миру, Привокзальна, 60-річчя Жовтня, Квітнева, Новотрояндна, Лесі Українки
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Біла Церква: Партизанська, 3 Водопійний, 1 Партизанський
Усунення дефекту
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Запорізька
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Узин: Світанкова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Фастівка: Центральна, Лісова, Польова, Зелена, Кільцева, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка
Щербаки: Центральна, Польова, Жовтнева, Колгоспна, Тараса Шевченка, Надрічна, Ювілейна, Шкільна, Росьова, Першотравнева, Нова, Весняний
Фесюри: Молодіжна, Росьова, Центральна, Жовтнева, Космонавтів, Білоцерківська, Весняна, Польова, Надрічна, Ювілейна, Першотравнева
Мала Сквирка: Тракторний стан, Новоселівська, Набережна, Городиська, Шкільна, Бесарабська
Коржівка: Польова
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Коржівка: Набережна
Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна
Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка
Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Садовий, Миру, Заріччя, Калинова, Мисливська
Хутір Черкас: Набережна
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Селекція: Молодіжна, Центральна, Хоздвір
Мала Вільшанка: Дитячий садок, Миру, Адмінбудинок
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Узин: Світанкова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Богуславський
Киданівка: Лисицівка, Морозівка, Аштемівка, Дикарівка, Коршаки
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Богуславський
Шупики: Центр, Центральна, Самарка, Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна, Нова, пров. Жовтневий, Шупики, Молодіжна, Яр, Автодорога “ Миронівка-Богуслав” 9 км
Туники: Шевченка, Мисайлівська, Гагаріна пров., Гагаріна, Перемоги, Більмачі
Карандинці: Озерна, Центр
Богуслав: Богуславка, Мисайлівська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Богуславський
Туники: Перемоги, Шевченка, Гагаріна, Більмачі
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Богуславський
Богуслав: Польовий, Маяковського, Липнева, А. Галика, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Південна, Липневий, Галика
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 16 год
Богуславський
Іванівка: Залізнична
Ремонтні роботи
з 10 по 17 год
Бориспільський
Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.
Процiв: Дружби
Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна
Бориспіль: Котляревського
Кийлiв: Набережна, Дніпровська
Київ: Михайла Коцюбинського
Старе: Заводська
Щасливе: Садова
Мартусівка: Бориспільська
Дударкiв: Бориспільська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова
Бориспіль: Лугова, Київський Шлях
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Дударкiв: Північна, Шевченка пров., 8 Березня, Щаслива, Незалежності, Шевченка, Московська, Сковороди
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова
Гора: Івана Котляревського пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Іванків: Суворова, Незалежності, Весняний пров., Весняна, Б.Іванова, В.Швеця, Незалежності пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Бориспільський
Бориспіль: Київський Шлях, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Ціолковського, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Свободи пров., Чернишевського, Теплична, Косогона, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Сосюра
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Бориспільський
Затишне: Г. Бідненко, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Бориспільський
Гнідин: Соборна, Центральна, Ватутіна пров., Щаслива, Нова, Вишнева, Берегова, Лугова-Мешкова, Українська, Юрія Вербицького, Пасічна
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Бориспільський
Кириївщина: Пушкіна, Шевченка, Прорізна
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Бородянський
Микуличі: Залізнична, Яковенка, Старосільська, Ясенева, Яблунева, Паркова, Гулака – Артемовського, Зелена, Будівельна, Шляховий, Шляхова, Ніни Сосніної, Щастя, Польова, Варшавська, Садова, Центральний
Немішаєве: Залізнична, Шевченка, Шкільна, Заводська, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Садова, Технікумівська, Гулака-Артемовського
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Семашка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Гоголів: Леніна пров., Європейська, Топіхи, -, Жердовська, Київська, Кожедуба, Яшника, Требухівська, М. Заньковецької, Красилівська, Русановича, Вербицького, Кошового, Київський, Вербицького пров., Русановича пров., Абрикосова, Преображенська, Яблунева, Ковпака, Пісчана, Мороза, М.Лагунової, Зелена, Б.Хмельницького, Войтівська, Чубинського, Богуна, Бориспольця, Ватутіна, Сотницька, Ватутіна пров., Чкалова, Каштанова, Винарського, Винарського пров., Малинова, В. Кордуна, Каштановий
Требухів: Чкалова
Княжичі: Любомира Гузара, Слави
Велика Димерка: Промислова
Технічне переоснащення
з 8 по 16 год
Броварський
Гоголів: Європейська, Київська, Бориспольця
Княжичі: Слави
Велика Димерка: Промислова
Технічне переоснащення
з 8 по 16 год
Броварський
Рожни: Лісова, Ялинкова
Калинівка: Ігорева
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Княжичі: Максименка, Кутузова, Гороб'я, Соборності, Мирна, Стогнія, Преображенська, Лисенка
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Велика Димерка: Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Калинівка: Чернігівська, Лісова, Новий, Садова
Требухів: Котовського
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Калинівка: Жовтнева, Чернігівська, Лісова, Миру, Травнева, Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Калинівка: Травнева, Північна, Жовтнева, Шкільна, Травневий
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Калинівка: Ігорева
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Вільне: 8 Березня, Шевченка, Молодіжна, Польова, Садова
Захаровка: Лісова, 8 Березня
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Погреби: Каштанова, Різдвяна, Теплична, Майданівська
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Броварський
Бровари: Київська, В’ячеслава Чорновола
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Броварський
Рожни: Лісова, Ялинкова
Калинівка: Ігорева
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Броварський
Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Васильківський
Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Путрівка: Путрівська, Сонячна, Молодіжна, Польовий, Вишневий, Дружби
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Путрівка: Франка, Богуна, Шевченка, Озерна, Сонячна, Путрівська, Богуна пров., Софіївська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Путрівка: Польовий, Сонячна, Нахімова, Хмельницького, Путрівська, Пушкінський, Леніна
Васильків: Гетьмана Сагайдачного
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Васильків: Декабристів, Волошкова, Комарова пров., Миколи Бурки пров., Волошковий пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки
Березанщина: Щаслива
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Васильків: Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Березанська, І.Виговського пров., Гончарна, Виговського, Метальова пров., Метальова
Путрівка: Путровська, Сонячна, Путрівська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Путрівка: Газова, Садова, Пушкінський, Нова, Дружби, Молодіжна, Дорошенка пров., Путрівська, Софіївська
Здорівка: Лесі Українки пров.
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Крячки: Межова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Путрівка: Будівельна, Вулиця невизначена, Путрівська, Луговий, Будівельний, Піщаний
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Крячки: Центральний, Святкова
Березанщина: Весняна, Науки
Путрівка: Путрівська, Підлісний, Бульварний
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Крячки: Кленова, Кривова, Паркова, Центральна, Верхня, Березанська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Березанщина: Ковшевацького
Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Крячки: Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова
Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська
Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна
Крушинка: Щаслива
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Васильківський
Глеваха: Озерна, Квіткова, Виноградна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Вишгородський
Абрамівка: Хортівська, Центральна, Шевченка, Підлісна, Садова
Круги: Ватутіна
Володимирівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Лютіж: Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Абрамівка: Хортівська, Центральна, Шевченка, Підлісна, Садова
Круги: Ватутіна
Володимирівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Вишгород: Шкільна, Мономаха, Довженка, Святославська, Космонавтів, Максимовича, Глібова, Піщана, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Нові Петрівці: Бучанська, Каневська, Польова, Ірпінська, Ново – Київська, Петрівська, Гоголівська, Мощунський, Мощунська, 1-го Травня пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Димер: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Вишгородський
Димер: Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Дніпровська, Пашкова, В. Сухомлинського
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Вишгородський
Старі Петрівці: Вулиця невизначена, СТ “ДНІПРО”
Лютіж: В/Ч А3723, Приморська
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
Вишгородський
Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна
Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова
Вища Дубечня: Спаська, Леніна
Раківка: СТ "Журавлі"
Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка
Лебедівка: Виноградна
Козаровичі: Ірпінська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Вишгородський
Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова
Вища Дубечня: СТ "Автоматика", Леніна, Соборна, Визволителів
Осещина: Київська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Вишгородський
Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна
Пірново: Київська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Вишгородський
Пірново: Піонерська, Радянська, Комсомольська, Київська, Кірова, Леніна, Червоноармійська, Деснянська, Деснянський, Набережна, Дубовий гай
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Вишгородський
Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська
Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська
Воропаїв: Лугова
Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького
Вишгород: Шолуденка
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Володарський
Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна
Рачки: Леніна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Володарський
Володарка: Коцюбинського, Росьовий, Жовтневий, Дружби, Надрічна, Кооперативна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Згурівський
Згурівка: Залізнична, Заводська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Іванківський
Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова
Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева
Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський
Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова
Тетерівське: Дружби, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Ірпінський
Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Ірпінський
Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Ірпінський
Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського
Гостомель: Проскурівська
Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Садова
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Ірпінський
Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
К.-Святошинський
Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська
Юрівка: Набережна, Шевченка
Боярка: Михайла Грушевського
Тарасівка: Ярова
Малютянка: Амосова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Бузова: Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Данилівка: В/Ч А-2860
Софіївська Борщагівка: Соборна, Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна, Оксамитова, Софіївська, Січова, Лісова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Щаслива, Велика Кільцева, Оксамитовий пров.
Хотів: Богомольця
Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська
Тарасівка: Високовольтна
Вишневе: В.Чорновола
Гатне: Я.Мудрого, Володимирська
Святопетрівське: Б.Хмельницького, Шевченка, бульв. Шевченка, Пошта, до вимоги
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Соборна, СТ "Залізничник", Київський проспект, Київська
Вишневе: Лесі Українки, Пушкіна, Святошинська, Братів Гавришів, Ломоносова, Залізнична, Дальний, Широкий, Чапаєва, Кооперативна, Вітянська, Остапа Вишні, Вишнева, Миру, Свободи, Гоголя, Стуса, Київська
Боярка: Сєдова, Білогородська
Петропавлівська Борщагівка: Берегова
Малютянка: Чехова
Білогородка: Гетьманська
Святопетрівське: Польова, Енергетиків
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Соборна, Академіка Шалімова, Райдужна, Кошова, Січова, Пшенична, Ягідна, Курінна, Дорошенка, Оксамитовий пров., Оксамитова, Козацька, Янтарна, Зоряна
Чабани: Терасна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська
Дмитрівка: Молодіжна
Гореничі: Леніна
Хотів: Паширова, Лікарняний
Вишневе: Європейська
Нове: Тарасівська
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Бузова: Маковська, Леніна, Дзвонова, Гагаріна, Озерна, Зоряна, Комарова, Центральна
Святопетрівське: Травневий
Бобриця: Набережна
Тарасівка: Горького
Петрушки: Дачна
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Данилівка: В/Ч А-2860
Софіївська Борщагівка: Соборна, Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна, Оксамитова, Софіївська, Січова, Лісова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Щаслива, Велика Кільцева, Оксамитовий пров.
Хотів: Богомольця
Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська
Тарасівка: Високовольтна
Вишневе: В.Чорновола
Гатне: Я.Мудрого, Володимирська
Святопетрівське: Б.Хмельницького, Шевченка, бульв. Шевченка, Пошта, до вимоги
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Соборна, СТ "Залізничник", Київський проспект, Київська
Вишневе: Лесі Українки, Пушкіна, Святошинська, Братів Гавришів, Ломоносова, Залізнична, Дальний, Широкий, Чапаєва, Кооперативна, Вітянська, Остапа Вишні, Вишнева, Миру, Свободи, Гоголя, Стуса, Київська
Боярка: Сєдова, Білогородська
Петропавлівська Борщагівка: Берегова
Малютянка: Чехова
Білогородка: Гетьманська
Святопетрівське: Польова, Енергетиків
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
К.-Святошинський
Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна
Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська
Віта-Поштова: Ярова, Франка
Вишневе: Затишна, Святошинська
Дмитрівка: Молодіжна
Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле
Круглик: Лісна
Нове: Правика, Богуна
Тарасівка: Космонавтів
Хотів: Набережна
Святопетрівське: Б.Хмельницького
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Горбовичі: Київська, Некрасова, Вишнева, Озерна
Петрушки: Лесі Українки
Шпитьки: Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Кагарлицький
Ржищів: Оболонська, Соборна, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня
Технічне переоснащення
з 8 по 16 год
Кагарлицький
Расавка Слобідська: Загоруйка, Тичини, Гончара, Шевченка, Берегова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Незалежності, Чапаєва, Шевченка пров., Горького, Коцюбинського
Шубівка: Дидикало
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Пашківка: Нова
Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька
Макарів: Дорожна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Макарівський
Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня
Бишів: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Миронівський
Росава: Київська, Кондратовича, Квітневий, Бібліотечна, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Обухівський
Великі Дмитровичі: Підгірна
Нові Безрадичі: Піщана, Підгірна, Садова, Капустяна, Кооп. “Авгур”, Комсомольська, Березова
Козин: Кошового, Київська, Жовтневої Революції, Лісова, Шевченка, Лесі Українки, Затишна, Чиженко, Партизанська, Щорса, Кожедуба, Садова, Нова, Старокиївська, Озерна, Обухівське шосе, Солов'яненка, Столичне Шосе, Лугова, Придорожна, Шевченка пров., пров. Київський, Лісна
Нещерів: СТ “Стугна”, Садова
Обухів: Чумацький шлях, Каштанова, Малишка, Б.Хмельницького
Підгірці: Васильківська
Романків: Дубовий гай
Українка: просп. Дніпровський
Технічне переоснащення
з 9 по 12 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Рокитне: Незалежності, Лісна, Смоляна, Круговий, Вокзальна, Князя Володимира, Виноградна, Першотравнева
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Запруддя: Я. Мудрого, Колгоспний, Корольова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Запруддя: Пятихатська, Корольова, Запруддя
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Сквира: Відродження, Весняна, Весняний, Озерний пров., П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Відродження, Весняна, Весняний, Озерний пров., П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Пищики: Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Відродження, Весняна, Весняний, Озерний пров., П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Кам'яна Гребля: Шкільна, Кузьміївська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Ставищанський
Бесідка: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Таращанський
Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна
Велика Березянка: Великоберезянська
Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Таращанський
Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Таращанський
Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна
Велика Березянка: Великоберезянська
Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Таращанський
Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Таращанський
Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна
Велика Березянка: Великоберезянська
Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Таращанський
Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Тетіївський
Денихівка: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Тетіївський
Денихівка: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Тетіївський
Ненадиха: Садова, Шевченка, Шкільна, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Фастівський
Триліси: Ланова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Триліси: Кожанське Шоссе, Незалежна, Околонська, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Яготинський
Яготин: Богуна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Яготинський
Засупоївка: Центральна, Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Яготинський
Переяслав-Хмельницький: Шевченка
Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка
Засупоївка: СТ "Алгоритм"
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев