Последние новости

09:32
В небі України вночі знешкодили 36 із 49-ти ворожих БпЛА
15:46
Бровари передали два авто українським військовим
11:47
У Бородянці відкрили оновлений житловий будинок після капремонту
19:48
До Дня Незалежності України кияни та українці за кордоном утворять «Ланцюг Єдності»
19:22
Броварчанки взяли участь у змаганнях бігунів “Фестиваль Сонця” у Польщі
15:46
“Нафтопереробка” росіян знов палає: Сили оборони уразили Новошахтинський завод
13:24
ССО уразили рухомий склад окупантів з пальним біля Джанкою у Криму
09:44
На Київщині захисники з проєкту “Чисте небо” перехопили майже півсотні ворожих БпЛА
19:45
У Крюківщинському ліцеї “Лідер” відремонтують спортзалу
17:50
Боярська громада готує святкові заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності
11:46
Микола Калашник: Київщина має потенціал стати лідером у розвитку автоспортивної інфраструктури
20:12
НАЗК не справляється з перевірками, ініціюватимемо законодавчі зміни, – голова ТСК ВР Сергій Власенко
17:48
Протягом доби зафіксовано 78 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Для Кабміну закуповують туалетного паперу майже на півмільйона гривень
09:43
Через дорожні ремонтні роботи у Києві змінено рух автобусів №№ 21, 73, 98, 110
17:48
ЖК “Лісовий квартал” став лауреатом премії “Український Будівельний Олімп”
15:44
Кличко розпорядився призначити Куявського своїм заступником в КМДА
09:45
За добу армія рф втратила 940 осіб, – Генштаб ЗСУ
15:06
Біля ПП “Лужанка” на українсько-угорському кордоні утворилася величезна черга з легкових автомобілів
11:01
Прокуратура оскаржуватиме призначений керівнику апарату КМДА Загуменному нічний домашній арешт
17:04
У Києві та області в неділю, 17 серпня, прогнозують грозу
16:01
Фермовий міст через Рось в селі Дешки готують до обстеження
15:03
З банкомата на Вишгородській у Києві чоловік намагався викрасти 150 тисяч гривень
13:03
“Україна повинна мати залізобетонні гарантії безпеки” – лідери європейських країн та ЄС оприлюднили спільну заяву
09:04
На Донеччині від військ рф зачищено шість населених пунктів, – “Азов”
19:41
Суд відмовив у клопотанні взяти під варту та відсторонити від посади керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного
17:49
Суд повернув столичній громаді земділянку вартістю 31 млн гривень
11:45
У Києві 16 та 17 серпня ярмарки змінять рух 5 автобусних та тролейбусного маршрутів
19:45
Ремонт будівлі АТП був законним: керівник апарату КМДА Загуменний прокоментував підозру у розтраті
17:46
Медведчуку та ще 12 особам оголосили підозри за просування наративів кремля через проект “Другая Украина”
Больше новостей

Понад мільйон українців одержали фінансову допомогу з бюджету

Новости Киева
577
0
У рамках програми "єПідтримка" Уряд перерахував для допомоги українцям, які втратили роботу через війну, вже понад 7,6 млрд гривень. Загалом заявки на одержання 6,5 тис гривень від держави подали понад 3,1 мільйони українців.

У рамках програми "єПідтримка" Уряд перерахував для допомоги українцям, які втратили роботу через війну, вже понад 7,6 млрд гривень. Загалом заявки на одержання 6,5 тис гривень від держави подали понад 3,1 мільйони українців.


Про це KV дізналася із повідомлення пресслужби Міністерства економіки України.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”


“Уряд розширив програму "єПідтримка" для надання допомоги тим українцям, які опинились без роботи та доходу через те, що в їх регіонах відбуваються активні бойові дії. Держава надасть підтримку кожному громадянину, який її потребує у цей важкий для нас час. На сьогодні вже перераховано кошти для виплати такої допомоги понад 1,2 мільйонам українців”, – повідомив Заступник Міністра економіки України Олександр Грибан.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться



Повідомляється, що наразі одержати одноразову виплату наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ, а також ФОПи усіх груп, можуть у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській областях та Києві. А також у Луганській
Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.


У Мінекономіці зауважують, що запит на допомогу можна подати у додатку “Дія”.


"Ті, хто не має картку для виплат за програмою єПідтримка, повинні її оформити. Зараз таку послугу надають банки Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen BANK, Восток банк, IdeaBank, izibank, ПУМБ. Витратити кошти можна на будь-які потреби без обмежень", – наголушують у міністерстві.


Нагадаємо, що Кабмін розробив програму для надання фінансової підтримки громадянам України, які втратили роботу через війну. Кожен такий українець одержить по 6,5 тисяч гривень без жодних умов. На це Кабмін вже спрямував 21,45 млн гривень.


Читайте: Українці, які втратили роботу через війну, отримають по 6,5 тис. гривень від держави, – Президент Зеленський


Фото: пресслужба Міністерства економіки України
КиевVласть
Інна Міхно

0 комментариев