Последние новости

12:45
Ремонт хірургічного відділення дитячої лікарні в Боярці оцінили в 41,6 млн гривень
08:45
Депутатам Київради куплять дротові навушники
17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
18:49
У столиці побудували об’єкти розподіленої когенерації потужністю 40 МВт
16:48
Бровари отримали генератор від партнерів з німецького Ерлангена
08:45
Міст через Венеціанську протоку готують за 5,97 млн гривень до ремонту
19:45
Федоров подарував Пісторіусу мед з мінних полів, сіль з Соледару та браслет “Азовсталь”
16:45
Тротуари Північного мосту відремонтують за 11,6 млн гривень
10:28
У столиці оновлюють дорожні знаки
17:04
На одній з найстаріших вулиць Києва до 15 травня змінять маршрути трамваїв (схеми)
14:23
На мосту Патона до 14 травня обмежать рух через невідкладний ремонт
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 840 осіб та 11 НРК, – Генштаб ЗСУ
17:35
У Чорнобильській зоні врятували ще одне лосеня (фото)
16:33
У столичному метрополітені переглянуть алгоритми дій після смерті чоловіка біля станції “Політехнічний інститут”
12:03
У Києві викрили злочинну організацію, яка привласнила 5 квартир померлих і зниклих власників, – ОГП
08:31
Зеленський: узгоджено обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000 та режим тиші на три дні
Больше новостей

У КОВА озвучили плани щодо відбудови зруйнованого московитами Ірпеня

Новости Киева
1 512
0
Київська ОВА разом з місцевою владою Ірпеня взялася за формування плану відбудови міста. Російські агресори знищили 50% місцевої інфраструктури. На відновлення території знадобиться не один місяць.

Київська ОВА разом з місцевою владою Ірпеня взялася за формування плану відбудови міста. Російські агресори знищили 50% місцевої інфраструктури. На відновлення території знадобиться не один місяць.


Про це, як дізналася KВ, розповів у коментарі для Радіо НВ куратор гуманітарного штабу Київської ОВА Олексій Кулеба. Підписуйтесь на “КиївВладу”


"Ми розуміємо, яка велика кількість людей хоче повернутись в місто і почати його відбудовувати. Зі свого боку обласна військова адміністрація разом з органами місцевого самоврядування вже формує план щодо відбудови міста. Спираючись на аналіз міського голови Ірпеня – руйнування сягають 50% інфраструктури", – розповів Олексій Кулеба.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



За його словами, першочергово потребуватиме відновлення критична інфраструктура: зв’язок, електро та газопостачання, які наразі відсутні. Загалом прогнозують у КОВА, що для відновлення міста знадобиться, як мінімум, декілька місяців.


ВІн зауважив, що обласна влада постійно тримає зв’язок з місцевими мешканцями і робить все можливе для евакуації населення.


"Кожного дня люди виходили через зруйнований Романівський міст – який вже став символом боротьби міста з окупантами. В місті постійно працює розгорнутий штаб ДСНС, які щоденно допомагали людям. Ми розуміємо ситуацію на місці, знаємо, що робити в першу чергу. Ми завжди розуміли, що повернемось, бо це наша земля і за нами правда", – додав Кулеба.


Нагадаємо, що Ірпінь звільнили 28 березня, проте наразі місцевим мешканцям не рекомендують повертатися до своїх домівок. Місто періодично обстрілюється ворогом, йде зачистка території від окупантів та розтяжок, мін і нерозірваних снарядів, які залишили по собі російські противники. Місцева влада продовжує активно евакуювати людей, вивозити поранених і, нарешті, хоронити загиблих.


Читайте: Рашисти систематично обстрілюють сховища пального та склади на Київщині з метою створення гуманітарної кризи, – КОВА


Фото: Радіо Свобода
КиївВлада
Вероніка Злацька

0 комментариев