Последние новости

18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
10:48
У «Інтергал-Буд» стартували липневі знижки на квартири
08:48
Азербайджан профінансує відбудову чотирьох інфраструктурних обʼєктів у Ірпені
19:49
У Згурівській громаді встановлюють сонячну електростанцію для потреб водопостачання
18:48
Мар’яна Безугла знову пропонує посилити відповідальність за “невиправдані втрати” особового складу в ЗСУ
14:47
В Обухівському районі орудують телефонні шахраї, що представляються працівниками Обухівською РВА, – голова РВА Сиваненко
08:45
Київпастранс витратить 6,98 млн гривень на теплий формений одяг
18:43
Київ вимагає невідкладного засідання РНБО щодо реалізації Комплексного плану стійкості столиці, – Кличко
16:45
Спортзал Глибоцького ліцею відремонтують за 7,6 млн гривень (перелік робіт)
17:04
На Київщині з 6 липня відновлює рух електричка Фастів – Київ
12:03
На Оболонських озерах у Києві рятують тварин, що постраждали внаслідок екокатастрофи після обстрілу рф
08:01
Генштаб ЗСУ зафіксував впродовж доби 295 бойових зіткнень, найбільше на Гуляйпільському напрямку
17:04
Ударні “санкції” вивели з ладу 42,74% від загальної проєктної потужності нафтопереробки рф
14:03
У Чорнобильській зоні ліквідували пожежу на 130 га, роботи тривають ще на трьох осередках
10:01
За добу втрати армії рф зросли на 1190 осіб та сотню артсистем, – Генштаб ЗСУ
19:44
Дах Таращанського геріатричного пансіонату відремонтують за 1 млн гривень
19:30
У Києві оголосили конкурс на заміщення 31 вакантної посади директорів шкіл
16:44
На ремонт кисневого обладнання швидких Києва витратять на 7,6% менше
12:45
Психіатрію на Кирилівській у Києві за 10,8 млн гривень відремонтує знайомий підрядник
08:43
Сили ППО з вечора знешкодили одну ракету та 82 із 105 ворожих БпЛА
19:45
Храмові свята відзначили одразу у трьох селах Білогородської громади
18:52
У Дарницькому районі столиці виявили ще одне тіло жертви обстрілу рф
16:45
В академії Міноборони затримала російського “крота”, який шпигував за розробками дронів
10:44
Святошинська РДА витратить 17 млн гривень на безперебійники
19:44
Україна відкриває прозорий експорт оборонних технологій для країн-партнерів, – Федоров
16:48
Alliance Novobud відзвітувала про динаміку будівництва своїх проєктів у червні
Больше новостей

Влада Києва збільшила до 467 кількість міських об’єктів, які планують перейменувати

Новости Киева
432
0
З метою завершення процесу дерусифікації столична влада збільшила перелік міських об'єктів, які необхідно перейменувати. Наразі перейменувати планують 467 таких об'єктів. Кияни активно надають свої пропозиції щодо нових назв для об'єктів міського підпорядкування.

З метою завершення процесу дерусифікації столична влада збільшила перелік міських об'єктів, які необхідно перейменувати. Наразі перейменувати планують 467 таких об'єктів. Кияни активно надають свої пропозиції щодо нових назв для об'єктів міського підпорядкування.


Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).


Підписуйтесь на “КиївВладу” Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, мешканці столиці мають змогу ознайомитись з повним переліком міських об’єктів, які планується перейменувати, та надати свої пропозиції до 1 травня поточного року на електронну адресу: [email protected]


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

“Ми бачимо кожну пропозицію, яка надходить від киян, тому було прийнято рішення змінити кількість об’єктів, які підпадають під процес перейменування до 467. Депутатський корпус Київської міської ради підтримує всі громадські ініціативи щодо перейменування міських об’єктів, які пов'язані з росією та білоруссю. Українська історія – це не про тоталітаризм та військову агресію. Ми вільний та мирний народ, який століттями бореться за право жити в незалежній державі. У час повномасштабного вторгнення росії кожен з нас усвідомлює цінність дерусифікації, оскільки тільки так ми зможемо захистити свою державу від агресивних “визволителів” та фальсифікації історичних подій”, – зазначив Володимир Бондаренко.


Повний список обʼєктів, які планується перейменувати, а також зразок оформлення обґрунтування щодо нових назв можна знайти за посиланням.


Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що на цьому тижні в столиці буде демонтована скульптура, яка була встановлена в 1982 році “на ознаменування воз’єднання України з росією”. Також мер столиці заявив, що арка “дружби народів” буде перейменована.
Читайте: В Києві починаються роботи з демонтажу скульптур арки “дружби народів”
Фото: пресслужба Київради.КиївВлада

Бровко Ігор

0 комментариев