Последние новости

09:42
Слідчі столичної поліції підтвердили версію самогубства 32-річного кріптотрейдера у салоні Lamborghini
17:41
У Броварах стартував продаж квартир у фінальному будинку ЖК “Лісовий квартал”
13:46
Генерал-майор Михайло Драпатий очолив новостворене Угруповання об’єднаних сил
09:46
Двом поліцейським повідомлено про підозру у побитті чоловіка біля Голосіївського військкомату
17:04
На Лісовому проспекті при пожежі в багатоповерхівці врятували 7 жителів, серед них 3 дітей (фото)
16:03
Від понеділка, 20 жовтня, під час повітряної тривоги три автобусних маршрути мінятимуть рух (схеми)
10:00
Опалення в Києві поки не вмикатимуть — погода дозволяє
17:03
У Києві визначили найкращу команду серед пожежних-рятувальників (фото, відео)
16:02
Рух Броварським проспектом частково обмежать до початку листопада (схема)
13:02
Київщина продовжує роботу з облаштування когенераційних установок в громадах, – Микола Калашник
09:34
Вночі сили ППО знешкодили 136 ворожих БпЛА
19:45
Сапери продовжують очищати Київщину від вибухонебезпечних предметів (фото, відео)
19:23
На трасі Київ-Чернігів автомобіль на смерть збив 14-річного хлопця
15:46
«Діалог влади та бізнесу»: на Київщині обговорили розвиток рибного господарства та підтримку виробників
13:46
У Києві судитимуть посадовця «Київтелесервісу» за переплату понад 20 мільйонів гривень під час закупівлі інтернет-обладнання
09:44
Столичний суд зобов’язав комунальне підприємство ліквідувати сміттєзвалище в парку «Балка Проня» (фото)
17:48
У Віто-Поштовій амбулаторії завершили ремонт приміщення
13:46
Київ за 13 млн гривень замінить лампи на ліхтарях біля аеропорту Жуляни (адреси)
19:58
Офіційно: Зеленський призначив головою Одеської МВА Сергія Лисака
09:28
Ексзаступнику Ірпінського міського голови обрано запобіжний захід
19:50
Частково зникло світло у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах, – КМДА
15:45
Інтергал-Буд увійшов до лідерів рейтингу забудовників Львова від “Мінфіну”
11:44
У ніч на 14 жовтня росармія атакувала лікарню в Харкові, на Чернігівщині – нафтобазу
17:44
Технології перемоги: стань частиною сучасної армії дронів!
15:46
ЄС працює над виділенням додаткових 100 млн євро на зимову підтримку України
11:42
Ексдиректорка столичного ДОЗ Валентина Гінзбург прокоментувала своє звільнення
09:43
Аварійні відключення світла введено у 7 регіонах, – Міненерго
17:36
Від понеділка, 13 жовтня, змінять маршрути трамваїв та обмежать рух на вулицях у трьох районах Києва (схеми)
17:10
Київська Єврейська громада на Оболоні опублікувала заяву з приводу нападу 11 жовтня
15:04
За тиждень росія застосувала проти України понад 4,5 тисячі дронів, КАБів та ракет
Больше новостей

Ворог обстріляв з “Точки-У” чотири населених пункти, тривають бої за Сєвєродонецьк, - Генштаб ЗСУ

Новости Киева
236
0
Російські окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по об’єктах інфраструктури, активно використовують авіацію у Східній операційній зоні. Артилерійських ударів було завдано поблизу Святогірська, Стародубівки та Миколаївки. З “Точки-У” обстріляли Бахмут, Краматорськ, Костянтинівку та Лисичанськ. Тривають бойові дії за встановлення контролю над Сєвєродонецьком.

Російські окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по об’єктах інфраструктури, активно використовують авіацію у Східній операційній зоні. Артилерійських ударів було завдано поблизу Святогірська, Стародубівки та Миколаївки. З “Точки-У” обстріляли Бахмут, Краматорськ, Костянтинівку та Лисичанськ. Тривають бойові дії за встановлення контролю над Сєвєродонецьком.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Як повідомили в Генштабі, на Волинському та Поліському напрямках ситуація залишилась без змін. На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив, ознак створення ударних угруповань не виявлено. Водночас ворог обстріляв з артилерії Старікове та Катеринівки Сумської області і Кам’янську Слободу Чернігівської області.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

За інформацією Генштабу, ситуація на інших напрямках станом на 18.00 4 червня наступна:
На Слобожанському напрямку противник продовжує зосереджувати резерви для спроб продовження наступальних дій в напрямках населених пунктів Ізюм, Барвінкове та Словʼянськ.
На Харківському напрямку ворог намагається утримати займані рубежі та не допустити просування підрозділів Сил оборони.
На Донецькому напрямку окупанти намагаються стримати наші сили шляхом порушення системи логістичного забезпечення. Тривають бойові дії за встановлення повного контролю над містом Сєвєродонецьк.
Ворог завдав чотирьох ракетних ударів із тактичного ракетного комплексу “Точка-У” по районах міст Бахмут, Краматорськ, Костянтинівка та Лисичанськ. Крім того, було завдано ракетно-авіаційних ударів по містах Слов’янськ та Соледар.
На Лиманському напрямку ворог застосував артилерію поблизу Святогірська, Стародубівки та Миколаївки.
На Сєвєродонецькому напрямку противник обстріляв з артилерії та ракетних установок Сєверодонецьк, Лисичанськ, Устинівку та Тошківку. Завдав авіаційних ударів вертольотами Ка-52 неподалік Гірського, Яковлівки і Мирної Долини, та літаками Су-25 – по району населеного пункту Устинівка.
На Бахмутському напрямку ворог атакував Торецьк, Нью-Йорк, Врубівку та Покровське з мінометів, ствольної артилерії та РСЗВ. Вертольотами Ка-52 атакували позиції поблизу Берестового та Клинового.
В районі міста Донецьк противник обстріляв населені пункти Микільське, Красногорівка, Веселе і Новоселівка. Застосував озброєння літаків Су-25 по районах Новомихайлівки, Мар’їнки. Ракетно-авіаційних ударів завдано по населеному пункту Курахове.
На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог застосовував реактивні системи залпового вогню по районах Гуляйполя, Оріхова і Зеленого Гаю. Авіаційний удар літаками Су-25 завдано по населеному пункту Кам’янське.
На Південнобузькому напрямку обстановка змін не зазнала.
Противник продовжує блокувати цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря.
Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення в Україну московська орда втратила 31 050 вояків. Станом на ранок 4 червня ЗСУ “приземлили”540 БПЛА та 122 крилаті ракети. На нашій землі залишилось 1 376 танків та 3 379 бойових броньованих машин.
Читайте: На Сході рашисти обрали тактику авіанальотів та масованого артилерійського вогню, – Міноборони Британії
Фото: ГенштабКиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев