Последние новости

19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
18:49
У столиці побудували об’єкти розподіленої когенерації потужністю 40 МВт
16:48
Бровари отримали генератор від партнерів з німецького Ерлангена
08:45
Міст через Венеціанську протоку готують за 5,97 млн гривень до ремонту
19:45
Федоров подарував Пісторіусу мед з мінних полів, сіль з Соледару та браслет “Азовсталь”
16:45
Тротуари Північного мосту відремонтують за 11,6 млн гривень
10:28
У столиці оновлюють дорожні знаки
17:04
На одній з найстаріших вулиць Києва до 15 травня змінять маршрути трамваїв (схеми)
14:23
На мосту Патона до 14 травня обмежать рух через невідкладний ремонт
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 840 осіб та 11 НРК, – Генштаб ЗСУ
17:35
У Чорнобильській зоні врятували ще одне лосеня (фото)
16:33
У столичному метрополітені переглянуть алгоритми дій після смерті чоловіка біля станції “Політехнічний інститут”
12:03
У Києві викрили злочинну організацію, яка привласнила 5 квартир померлих і зниклих власників, – ОГП
08:31
Зеленський: узгоджено обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000 та режим тиші на три дні
19:45
«Рух без бар’єрів»: які зміни відбулися у Музеї міста Славутича та Чорнобильської АЕС
16:44
У Гатненській громаді вшанували пам’ять жертв Другої світової війни
08:46
Оновлена версія нацизму має маркування “сделано в России”, – Зеленський у День пам’яті та перемоги
18:48
Ми не рекомендуємо, – Зеленський державам, чиї представники збираються до москви 9 травня
16:45
Суд виправдав ексмера Ірпеня Карплюка у справі про розтрату майна
19:46
У столиці у межах акції «1 мільйон дерев життя» висадили 633 дерева (фото)
14:45
У Києві 7 травня частково обмежать рух транспорту Хрещатиком
10:46
Ворожі БпЛА вдарили по дитсадку в центрі Сум, у громаді внаслідок атаки загинула жінка
08:47
Ворог атакував трьома ракетами та 108-ма БпЛА, знешкоджено 89 безпілотників
18:45
Черевики столичній “Муніципальній охороні” постачатиме компанія з орбіти депутата Київоблради
Больше новостей

Фіксується збільшення випадків дезертирства російських окупантів, - Генштаб ЗСУ

Новости Киева
308
0
Розпочалася сто п’ятнадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Станом на 06.00 18 червня 2022 року ворог продовжує зосереджувати зусилля на веденні наступу у напрямку міста Слов’янськ, намагався відновити штурм в районі Краснопілля. Наразі бої тривають. Також тривають бойові дії за місто Сєверодонецьк. Крім того московіти ведуть систематичні артилерійські обстріли як позицій ЗСУ, так і цивільної інфраструктури. Ворог несе значні втрати, фіксується збільшення випадків дезертирства російських окупантів.


Розпочалася сто п’ятнадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Станом на 06.00 18 червня 2022 року ворог продовжує зосереджувати зусилля на веденні наступу у напрямку міста Слов’янськ, намагався відновити штурм в районі Краснопілля. Наразі бої тривають. Також тривають бойові дії за місто Сєверодонецьк. Крім того московіти ведуть систематичні артилерійські обстріли як позицій ЗСУ, так і цивільної інфраструктури. Ворог несе значні втрати, фіксується збільшення випадків дезертирства російських окупантів.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Генерального штабу ЗСУ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
За даними Генштабу ЗСУ:
На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація суттєвих змін не зазнала.
На Харківському напрямку ворог намагається не допустити виходу Сил оборони на державний кордон України та в тил російського угруповання військ, що діє на Слов’янському напрямку. З метою відновлення маршрутів постачання через залізничні шляхопроводи, планує прокладання додаткових залізничних гілок. Російські окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Козача Лопань, Петрівка, Коробочкіне та Пришиб.
На Слов’янському напрямку основні зусилля ворог продовжує зосереджувати на веденні наступу у напрямку міста Слов’янськ, бої тривають. Агресор здійснював систематичні артилерійські обстріли в районах населених пунктів Дібрівне, Долина, Краснопілля, Грушуваха, Адамівка. В районі населеного пункту Краснопілля намагався відновити штурмові дії, бої тривають.
На Донецькому напрямку ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках.
На Лиманському напрямку активних дій не вів. Обстріляв із артилерії райони Сидорового та Маяків.
На Сєвєродонецькому напрямку противник продовжує вогневий вплив із ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі неподалік Лисичанська, Метьолкіного, Устинівки та Воронового. Тривають бойові дії за місто Сєверодонецьк. З метою покращення тактичного положення підрозділи противника намагалися вести штурмові дії за межами міста, успіху не мали.
На Бахмутському напрямку, окрім наших позицій, ворог обстрілював з артилерії різних калібрів цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Золоте, Спірне, Берестове, Соледар, Клинове, Троїцьке. Неподалік Гірського, Берестового та Кодеми українські війська вчергове завдали ворогу втрат. Після невдалих штурмових дій окупанти відійшли. У результаті вогневого ураження Силами оборони України підрозділи 11-го окремого мотострілецького полку 1-го армійського корпусу зазнали значних втрат та виведені з району ведення бойових дій для відновлення боєздатності.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів. Здійснив обстріли цивільної інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Кам’янка, Авдіївка, Опитне, Володимирівка, Новосілка та Щербаки.
На Південнобузькому напрямку, з метою стримування наших військ, ворог обстрілював із артилерії, мінометів і реактивних систем залпового вогню райони населених пунктів Широке, Благодатне, Шевченкове, Прибузьке та Тополине. Одночасно, противник намагається вдосконалювати інженерне обладнання передових позицій та мінувати небезпечні ділянки вздовж річки Інгулець.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Також за повідомленням Генштабу ЗСУ, ворог продовжує зазнавати втрат в живій силі і техніці. За наявною інформацією, протягом минулої доби підрозділи Сил оборони знищили як мінімум 30 одиниць різної техніки та озброєння ворога. Продовжуються підриви складів боєприпасів ворога. Фіксується збільшення випадків дезертирства російських окупантів.
Читайте: З рашистського полону звільнили парамедика Юлію “Тайру” Паєвськую


Фото: Генштаб ЗСУ

КиївВлада
Георгій Палуєв

0 комментариев