Последние новости

19:50
У Києві у формі відкритих даних оприлюднили інформацію про дитячі садочки
15:46
У KAN Development відзвітували про хід будівництва ЖК “Республіка”
19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
19:20
Керівника будфірми на Київщині судитимуть за ухилення від сплати понад 21 млн грн податків, – БЕБ
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
17:04
ЗСУ вдарили по об’єкту ВПК в Чебоксарах, де виробляють компоненти для ракет і БпЛА
16:32
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
16:02
У Славутичі готуються ремонтувати «Кіноконцертний комплекс»
15:03
У столиці з 5 липня змінили маршрути трьох автобусів (схеми)
11:01
Сили оборони за добу зменшили армію рф на понад тисячу осіб 56 артсистем
19:41
Громадська антикорупційна рада при Міноборони наполягає на необхідності доопрацювати законопроєкти Defence City
19:20
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем Національної поліції України
13:46
У Києві планують протиаварійний ремонт шляхопроводу на Наддніпрянському шосе
09:43
На Київщині внаслідок масованої атаки ворога пошкоджені будівлі у трьох районах
19:45
У столичному Літературному сквері після ремонту відновили роботу фонтана
19:23
Київ інвестує 320 млн гривень в програму енергоефективності будинків “70/30”
15:44
Метро Києва витратить 9,6 млн євро на модернізацію системи телемеханіки
19:43
Вибухи біля Житомира: щонайменше двоє людей загинуло, 15 – отримали поранення
15:44
Генштаб: Сили оборони України надвечір середи мали 76 боїв з росармією
19:50
Відбулася нарада з питань реалізації ветеранської політики та соціального захисту населення у Бучанському районі, – КОВА
17:44
Заступниця голови КОДА провела нараду з бюджетних питань з головами громад Обухівського району
15:44
Орендоване житло та прописка в гуртожитку – декларація начальниці туристичного управління КМДА
11:41
Девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва у червні
Больше новостей

Армія рашистів безуспішно наступала у напрямку Бахмута, Соледара та Лисичанська, – Генштаб ЗСУ

Новости Киева
227
0
Сто діб триває протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. На Слов’янському напрямку ворог зосередив до 20 батальйонних тактичних груп. Противник намагався наступати на Бахмут, Соледар та Лисичанськ, але успіху не мав. Задля підготовки диверсійних груп рашисти ведуть набір та підготовку найманців з Донецької і Луганської областей, які добре володіють українською мовою.

Сто діб триває протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. На Слов’янському напрямку ворог зосередив до 20 батальйонних тактичних груп. Противник намагався наступати на Бахмут, Соледар та Лисичанськ, але успіху не мав. Задля підготовки диверсійних груп рашисти ведуть набір та підготовку найманців з Донецької і Луганської областей, які добре володіють українською мовою.
Про це, як передає KВ, йдеться повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”


На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань не виявлено. З 1 червня розпочато проведення заходів бойової підготовки підрозділів збройних сил республіки білорусь на полігоні Вижловичі у Брестській області. На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив, ознак створення ударних угруповань не виявлено.Ворог обстріляв Краснопілля Сумської області та здійснив мінометний обстріл в районі Михальчиної Слободи на Чернігівщині.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



За інформацією Генштабу, ситуація на інших напрямках станом на 18.00 3 червня наступна:


На Слобожанському напрямку противник основні зусилля зосереджує стримуванні просування наших військ у напрямку Державного кордону.


На Харківському напрямку російські окупанти продовжують ведення оборони, руйнують цивільні об’єкти у місті Харкові. Завдали авіаційного удару вертольотами Мі-8 по позиціях наших військ в районах населених пунктів Слатине та Дементіївка.


На Слов’янському напрямку ворог готувався до відновлення наступу, зосередив угруповання чисельністю до 20 батальйонних тактичних груп. З метою покращення тактичного положення намагався вести наступ у напрямках на населені пункти Барвінкове та Святогірськ, успіху не мав.


На Донецькому напрямку противник зосереджував основні зусилля в районі міста Сєвєродонецьк. Під прикриттям вогню артилерії вів штурмові дії у житлових районах східної частини міста. Має частковий успіх, активні бойові дії тривають.


Ворог вів наступ у напрямках населених пунктів Бахмут, Соледар та Лисичанськ. Успіху не має, відійшов на раніше зайняті позиції. Намагався взяти під контроль ділянку лівого берега річки Сіверський Донець та створити умови для її форсування основними силами угруповання.


На Лиманському напрямку окупанти застосували реактивну та ствольну артилерію в районах населених пунктів Щурове та Брусівка.


На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних бойових дій не вів. Зафіксовані обстріли в районах населених пунктів Піски, Миколаївка, Полтавка та Покровське.


На Південнобузькому напрямку противник веде оборону, на окремих напрямках намагається повернути втрачені позиції.


На Бессарабському напрямку обстановка суттєвих змін не зазнала. Ознак формування противником наступальних угруповань не виявлено.


У Генштабі також повідомили, що командування збройних сил рф вживає заходів з активізації проведення розвідувально-диверсійної та підривної діяльності на території України. З цією метою здійснюється набір та підготовка найманців для формування диверсійно-розвідувальних груп з подальшою їх діяльністю на території України. Перевага при здійсненні зазначеного відбору надається жителям та колишнім жителям Донецької і Луганської областей, які добре володіють українською мовою.


Нагадаємо, станом на ранок 3 червня ЗСУ ліквідували 30 950 ординських вояків. На українській землі залишилось 3 366 бойових броньованих машин, 1367 танків та 661 артилерійська система.


Читайте: Плани наступу рашистів зруйнували стійкий опір українців та захисники Гостомеля, – британська розвідка
Фото: ГенштабКиївВлада

Олександр Попов

0 комментариев