Последние новости

17:06
Біля головної ялинки у Києві провели акцію-нагадування про зниклих безвісти і полонених захисників
15:03
На Київщині відкрили дві нові поліцейські станції
09:03
У Бучі на переході авто збило 13-річного пішохода: дитину госпіталізували
17:04
Третій армійський корпус проводить реформи у 125-й бригаді
16:05
Зоопарк Києва заплатить 30 млн гривень за електрику
15:04
На Фастівщині під колесами потяга загинув чоловік
09:34
Сили оборони в Каспійському морі уразили російський корабель та бурову платформу
19:40
Макаку, яка втікла від власників та бігала Гостомелем, прихистив КиївЗоо
19:28
Двом киянам повідомили про підозру за фактом самовільного зайняття земділянки на Подолі
19:45
У Києві два дні обмежуватимуть рух естакадою на Деміївській площі (схема)
19:23
Бориспіль вкладе 15 млн гривень в ремонт ветеранського центру
17:44
На аеродромі Бельбек в Криму уражено літак МіГ-31 та техніку окупантів – СБУ
09:41
Киянин травмував кухонним тесаком свого 10-річного сина
19:44
За електрику для ритуальної служби Києва заплатять 14,7 млн гривень
17:49
“Укрзалізниця” відкриває зимовий рух поїздів на дитячих залізницях у Києві, Львові, Дніпрі та Рівному
11:44
Пенсійний фонд Київщини витратить 1,16 млн гривень на папір А4
19:45
Уночі та вранці 17-го у столиці очікується туман – Укргідрометцентр
19:22
Метро Києва витратить 11 млн грн на запчастини для підтримки старих радянських вагонів
15:46
Фронт надвечір 16 грудня: Покровськ, Гуляйполе, Куп’янськ, Лиман – найгарячіші напрямки (зведення Генштабу)
11:44
У Богуславі центр розвитку дитини № 4 «Казка» отримав мобільну котельню
19:44
Ремонтувати будинок культури в селі Циблі довірили партійному соратнику голови громади
17:48
Микола Калашник: Київщина відправила до Одеси дві фури з питною водою
13:46
Микола Калашник: Громади Київщини отримали 12 шкільних автобусів
11:46
У Києві судитимуть двох підприємців за привласнення 25 млн гривень банківського кредиту
17:06
В Криму “Примари” ГУР знищили ще дві РЛС окупантів
15:04
Зеленський: росія прагне якнайбільше зашкодити людям, використавши за тиждень понад 2,4 тисячі засобів повітряного нападу
09:05
Перший сніг на Київщині: на дорогах працюють понад півсотні одиниць спецтехніки
17:07
У Києві в споруду “Летюча тарілка” навідались інспектори
16:38
Зеленський ввів у дію санкції проти 656 суден тіньового флоту рф
15:02
Вирішальний бій за Садибу Терещенків: 16 грудня відбудеться розгляд апеляційної скарги
Больше новостей

Окупанти намагалися встановити контроль над територією Вуглегірської ТЕС, але Українські воїни не дали їм цього зробити, - Генштаб ЗСУ

Новости Киева
263
0
Розпочалася сто тридцять шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Станом на 06.00 9 липня 2022 року ворог продовжує здійснювати обстріли населених пунктів неподалік лінії зіткнення. На Краматорському напрямку противник штурмовими діями намагається просунутись в районі населеного пункту Григорівка, бої тривають. Також окупанти намагалися наступальними діями встановити контроль над територією Вуглегірської ТЕС та покращити тактичне положення в районі Доломітного, але Українські воїни не дали їм цього зробити.


Розпочалася сто тридцять шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Станом на 06.00 9 липня 2022 року ворог продовжує здійснювати обстріли населених пунктів неподалік лінії зіткнення. На Краматорському напрямку противник штурмовими діями намагається просунутись в районі населеного пункту Григорівка, бої тривають. Також окупанти намагалися наступальними діями встановити контроль над територією Вуглегірської ТЕС та покращити тактичне положення в районі Доломітного, але Українські воїни не дали їм цього зробити.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Генштабу ЗСУ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
За інформацією Генштабу ЗСУ, на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін у діяльності підрозділів противника не відзначається. На останньому ворог обстріляв позиції наших військ неподалік Сеньківки та Миколаївки Чернігівської області та, а також населених пунктів Есмань і Олексіївка Сумської області.
На Харківському напрямку окупанти ведуть оборону зайнятих раніше рубежів. Ворог обстрілював із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Явірське, Стара Гнилиця, Українка, Микільське, Базаліївка, Руські Тишки, Черкаські Тишки, П’ятигірське, Прудянка, Чорноглазівка, Кутузівка, Старий Салтів, Шестакове та Рубіжне.
На Слов’янському напрямку ворог здійснив артилерійські обстріли поблизу Дібровного, Богородичного, Адамівки, Карнаухівки та Сулигівки.
На Краматорському напрямку противник обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Григорівки, Верхньокам’янського та Краматорська. Штурмовими діями намагається просунутись в районі населеного пункту Григорівка, бої тривають.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

На Бахмутському напрямку ворожі обстріли фіксувалися поблизу Зайцевого, Берестового та Клинового. Завдав авіаудару неподалік Спірного. Наступальними діями окупанти намагалися встановити контроль над територією Вуглегірської ТЕС та покращити тактичне положення в районі Доломітного. Українські воїни не дали їм цього зробити та відкинули на попередні позиції.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках тривають обапільні обстріли позицій по лінії зіткнення. Ворог завдавав авіаційних ударів в районі населеного пункту Малі Щербаки.
На Південнобузькому напрямку противник продовжує систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення. Зберігається подальша загроза завдання ракетних ударів по критичній інфраструктурі регіону.
У Генштабі ЗСУ також повідомляють, що українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують успішне вогневе ураження скупчень живої сили, військової техніки російських окупантів та складів з боєприпасами. Ворог має значні втрати.
Читайте: 16-річного заручника – сина голови Запорізької райдержадміністрації рашисти заставляли прибирати кімнату для тортур

Фото: Генштаб ЗСУ
КиївВлада
Георгій Палуєв

0 комментариев