Последние новости

20:00
Родина королівських фазанів у Київському зоопарку поповнилась пухнастими пташенятами
17:44
Микола Калашник: У межах URC2025 відбулося підписання двостороннього Меморандуму про співпрацю між Київською ОДА та Enabel
13:44
Кличко: підозри Бондаренку й Кандибору це “театр абсурду”
09:42
У Києві запускають систему перехоплення ворожих безпілотників в рамках проєкту “Чисте небо”
19:40
Обстріл столиці 10 липня: у 5 будинках відновили електроенергію, ще в 5 – постачання газу
19:24
В Римі підписано угоду з ЄБРР про підготовку кредитного фінансування на 150 млн євро для модернізації метро, – Кличко
11:45
Микола Калашник: Робимо все можливе, щоб підприємцям було зручніше, простіше, вигідніше вести бізнес саме на Київщині
09:45
Наслідки для Києва від знищення зелених насаджень у цифрах і фактах
19:50
У Києві у формі відкритих даних оприлюднили інформацію про дитячі садочки
15:46
У KAN Development відзвітували про хід будівництва ЖК “Республіка”
19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
19:20
Керівника будфірми на Київщині судитимуть за ухилення від сплати понад 21 млн грн податків, – БЕБ
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
17:04
ЗСУ вдарили по об’єкту ВПК в Чебоксарах, де виробляють компоненти для ракет і БпЛА
16:32
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
16:02
У Славутичі готуються ремонтувати «Кіноконцертний комплекс»
15:03
У столиці з 5 липня змінили маршрути трьох автобусів (схеми)
11:01
Сили оборони за добу зменшили армію рф на понад тисячу осіб 56 артсистем
19:41
Громадська антикорупційна рада при Міноборони наполягає на необхідності доопрацювати законопроєкти Defence City
19:20
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем Національної поліції України
13:46
У Києві планують протиаварійний ремонт шляхопроводу на Наддніпрянському шосе
09:43
На Київщині внаслідок масованої атаки ворога пошкоджені будівлі у трьох районах
19:45
У столичному Літературному сквері після ремонту відновили роботу фонтана
Больше новостей

Україна отримає в листопаді додатковий мільярд доларів від Світового банку

Новости Киева
523
0
Світовий банк (СБ) у листопаді 2022-го може затвердити пакет додаткової фінансової допомоги для України на 1 млрд доларів. Крім цього, на розгляд ради директорів СБ виноситься рішення про виділення 36 млрд доларів на фінансування дефіциту бюджету в наступному році плюс 17 млрд доларів на відновлення інфраструктури та економіки України.

Світовий банк (СБ) у листопаді 2022-го може затвердити пакет додаткової фінансової допомоги для України на 1 млрд доларів. Крім цього, на розгляд ради директорів СБ виноситься рішення про виділення 36 млрд доларів на фінансування дефіциту бюджету в наступному році плюс 17 млрд доларів на відновлення інфраструктури та економіки України.


Про це KВ стало відомо з повідомлення Міністерства економіки 16 вересня 2022 року.Підписуйтесь на “КиївВладу”


“В мене є гарні новини від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить до структури Світового банку. Вони планують винести на затвердження ради директорів Світового банку пакет по Україні вже в цьому листопаді. Пакет буде передбачати фінансування на 1 млрд доларів – це буде, як пряме кредитування так і фінансові гарантії та інструменти trade finance. Очікується, що таке фінансування також мобілізує й приватний кредитний капітал, адже IFC зазвичай фінансує не більше 30% вартості проекту, долучаючи до фінансового консорціуму комерційні банки. Таким чином, загальний обсяг проектів українських підприємств, що можуть бути профінансовані, становитиме більше 3.3 млрд. доларів”, – повідомив заступник міністра економіки Олександр Грибан.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



За його словами, IFC також активно працюють з європейським фондом European fund of sustainable development (EFSD), до якого вони вже надіслали запит на 2 млрд доларів. Ці кошти також планують використовувати для запровадження фінансових інструментів на підтримку України.


Крім цього, у жовтні СБ під час щорічних зборів має презентувати трастовий фонд на підтримку України.


За словами заступника міністра, на розгляд ради директорів СБ виноситься рішення про виділення 36 млрд доларів на фінансування дефіциту бюджету в наступному році і також 17 млрд доларів на відновлення інфраструктури та економіки України: “Сума в 17 млрд доларів має покрити першочергові потреби у відбудові критичної інфраструктури та у забезпеченні страхування іноземних інвестицій. Ці кошти будуть мати вплив на відновлення української економіки, адже вони стануть мультиплікатором за рахунок задіяних будівельних компаній та виробників матеріалів”.


Як інформувала KВ, уряд Дениса Шмигаля розраховує, що покрити дефіцит державного бюджету-2023 допоможуть міжнародні партнери України і військові облігації. Без допомоги США, Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду (МВФ) власних податкових надходжень країні не вистачить.


Читайте: Проект держбюджету-2023: 50 копійок з кожної бюджетної гривні уряд планує на оборону


Фото: АрміяInform


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев