Последние новости

09:44
На росії уражено підприємство ВПК, яке виробляє базові компоненти для вибухівки
19:45
Генасамблея ООН вимагає повернення українських дітей росією
15:46
Київрада присвоїла парку в Солом’янському районі ім’я Сергія Параджанова
09:44
У Києві 7-річний хлопчик помер у стоматології
19:44
Київгаз вкладе понад 1 млн гривень у запас питної води
19:20
Кабмін розпустив наглядові ради ключових компаній в енергетиці (перелік)
17:49
Експрем’єра Азарова ув’язнили заочно на 15 років за державну зраду
13:46
Київські митники виявили понад 12 тис. контрафактних іграшок, що порушували права Hasbro (фото)
11:44
Гатне вкладе півмільйона гривень в 19 нових вуличних лавок
21:09
Бігові маршрути Києва: з чого почати?
17:48
У Києві відкрили меморіальну дошку Єжи Ґєдройцю
15:46
Про НАТО не без НАТО: в альянсі не хочуть перемовин про мир в Україні без них
13:41
У Броварах відновлюють пошкоджені обстрілом будинки та дитсадок, — мер Сапожко
19:42
Два нових трамвайних вагони вже курсують на столичному маршруті № 27 (фото)
17:44
5 поверх онкодиспансеру Київщини відремонтують за 3,8 млн гривень
13:44
Настає вирішальний час для дипломатії у перемовинах про війну та мир – ЄС
11:46
СБС у листопаді уразили майже 24 тис. ворожих цілей
17:04
Зеленський призначив Маркарову радником з питань відбудови та інвестицій
13:49
Де в Києві знайти “dark academia”: гід старими бібліотеками, таємничими двориками та місцями, що надихають
18:55
У Боярській громаді внаслідок нічної атаки рф загинула людина
17:07
Зеленський оновив склад делегації для переговорів з США та представниками рф
13:45
Фастів без світла: погрітися та підзарядитися містяни можуть у міськраді, школах і Палаці культури
11:01
Близько тисячі осіб та 16 одиниць бронетехніки – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за добу
19:49
Від суботи частково обмежать рух на з’їзді з Богатирської в напрямку Великої кільцевої
15:46
Микола Калашник: Фундація Олени Зеленської відновила та облаштувала сучасне укриття у Кагарлицькому ліцеї
11:49
У Києві на вихідних ярмарки змінять рух низки автобусних та тролейбусних маршрутів
09:45
Ворог за добу втратив 1100 осіб та 7 танків, – Генштаб ЗСУ
19:44
Бучанська РДА на 1 млн гривень закупить дрони-камікадзе для Сил оборони України
19:20
На Гуляйпільському напрямку росіяни розстріляли п’ятьох українських захисників, які потрапили в полон
13:46
Київська ОДА долучилася до форуму «Безпечне освітнє середовище під час війни: політика і практика»
Больше новостей

Київська обласна рада вирішила збільшити парк “Зелена брама” на 9 гектарів

Новости Киева
627
0
Сьогодні, 22 вересня, депутатський корпус Київської обласної ради прийняв рішення про збільшення меж Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Зелена брама” на території села Софіївська Борщагівка.
Київська обласна рада вирішила збільшити парк “Зелена брама” на 9 гектарів

Сьогодні, 22 вересня, депутатський корпус Київської обласної ради прийняв рішення про збільшення меж Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Зелена брама” на території села Софіївська Борщагівка.


Про це KВ стало відомо з публікації депутата КОР Романа Титикала у Facebook.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Як зазначається, рішення прийнято одноголосно та націлене на збереження парку від рук забудовників.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



“Ініціатором такого рішення була громада, і воно прийнято одноголосно. Я також ініціював це питання, процедура по збільшенню площі пам’яток більш складна та дещо відрізняється від рішення про їх створення. Саме збільшення має погодити Міністерство екології. Ми отримали цей дозвіл та згоду відповідного землекористувача, яким виступило Київське лісництво. Раніше, хтось намагався забудувати частину цього парку та вирізати дерева. Цей факт залишається, але я маю надію що збільшення меж парку убезпечить зелену зону від посягань забудовників. Бо частина у 9 гектарів раніше не входила до заповідного фонду. У зв’язку з цим, була небезпека, що частину землі можуть передати під інші цілі”, – розповів Роман Титикало у коментарі KВ.





Як раніше писала KВ, у Борщагівській громаді ще у липні розгорівся скандал довкола вирубки дерев у парку-пам'ятці “Зелена брама”.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Ласий шмат лісу у Софіївській Борщагівці став предметом зазіхань приватної компанії “Атлант груп юа”. ДП “Київське лісове господарство” передало останньому гектар землі під облаштування зони відпочинку. Жителі громади всіма силами намагалися зберегти ліс і шукали підтримки у місцевої влади та народних депутатів. В обласній же раді наполягали на терміновому розірванні стосунків із нищівниками пам'ятки природи. Вивчали правоохоронці і законність підписання Бучанською РДА документа про надання землі у користування 24 лютого – у час повномасштабного вторгнення рф на територію Київщини.


Читайте: Зелена брама: мешканці Борщагівської громади виступили проти знищення лісової пам’ятки
Фото: Роман ТитикалоКиївВлада

Анастасія Олійник

0 комментариев