У столиці станом на 13:00 9 лютого спостерігається погіршення якості повітря, спричинене підвищенням концентрації пилу. Причиною є сукупність метеорологічних факторів, зокрема низька швидкість вітру.
У столиці станом на 13:00 9 лютого спостерігається погіршення якості повітря, спричинене підвищенням концентрації пилу. Причиною є сукупність метеорологічних факторів, зокрема низька швидкість вітру.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації з посиланням на Управління екології та природних ресурсів КМДА.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
У повідомленні зазначається, що водночас перевищення гранично допустимих концентрацій всіх речовин, за якими здійснюється спостереження, не зафіксовано. Радіаційний фон перебуває в нормі.
До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендовано закрити вікна, обмежити перебування на вулиці, пити багато води та якщо є очищувач повітря, увімкнути його на максимум.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм
Подписаться
У КМДА повідомили, що за даними пунктів моніторингу ситуація наступна:
Правий берег
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою: проспект Правди, 64-Г загальний індекс якості повітря – 58 (середній рівень забрудненості). Радіаційний фон при контрольній нормі у 0,26 мкЗв/год становить 0,11 мкЗв/год.
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою проспект Перемоги, 97 загальний індекс якості повітря – 77 (високий рівень забрудненості).
Лівий берег
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Харківське шосе, 7/1 загальний індекс якості повітря – 77 (високий рівень забрудненості). Радіаційний фон становить 0,10 мкЗв/год.
На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Архітектора Вербицького, 26 загальний індекс якості повітря – 79 (високий рівень забрудненості). Радіаційний фон становить 0,10 мкЗв/год.
Нагадаємо, у Києві з січня 2023 року діє мережа із семи високоточних пунктів спостережень за станом атмосферного повітря європейського зразка. На додачу до п’яти наявних місто встановило ще два пункти – на проспекті Перемоги, 97 у Святошинському районі та на вулиці Китаївській, 22 у Голосіївському районі столиці.
Читайте: У КМДА заявили, що минулого року лише близько 4% часу якість повітря у Києві була низькою
Фото: Київська міська рада
КиївВлада
Олександр Попов