Последние новости

14:45
У Боярці за 10 млн гривень відремонтують ліцей
10:43
СБС підбили вертоліт Мі-28 у Бєлгородській області рф (відео)
08:45
Україну атакували 2 ракети і 122 БпЛА – знешкоджено 101 безпілотник
19:45
Україна отримує ліцензії на виробництво дуже серйозної зброї – Зеленський
16:51
Законопроєкт про декріміналізацію порно для повнолітніх прийнято за основу
12:40
Рада вдвадцяте продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію
08:49
Атака рф на Київ: виникли пожежі в Голосіївському та Дарницькому районах (фото)
14:44
Підтримка людей і відновлення пошкодженого житла: як Київщина долає наслідки ворожої атаки на Вишневе
12:45
У Києві хочуть відродити легендарне “Слоненя” в Хрещатому парку
17:16
Укроборонпром звільнив керівників двох держпідприємств після вибухів складів у Вишневому
17:04
У Києві обмежили рух транспорту Набережним шосе та двома вулицями в Подільському районі
16:03
На площі Українських Героїв за 121 млн гривень відремонтують підземний перехід
08:01
На фронті 260 боєзіткнень, найбільше на Покровському та Слов’янському напрямках, – Генштаб ЗСУ
17:19
Удар КАБами по Сумах забрав життя п’яти людей
16:02
Удар по Сумах: 4 вбитих, серед них дитина
12:01
В Азовському морі СБС уразили ще 21 танкер, буксири, суховантажі (відео)
10:03
Армія рф за добу втратила 1490 осіб та 18 одиниць бронетехніки, – Генштаб ЗСУ
18:44
Микола Калашник: Близько 100 дітей із Київської області відпочили у Хусті на Закарпатті у межах «Карпатської зміни»
12:49
Микола Калашник: У межах підготовки Київщини до зими стартував пілотний проєкт «Перший енергонезалежний квартал Броварів»
19:44
Бориспіль витратить 27 млн гривень на харчування дітей у школах
18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
10:48
У «Інтергал-Буд» стартували липневі знижки на квартири
08:48
Азербайджан профінансує відбудову чотирьох інфраструктурних обʼєктів у Ірпені
19:49
У Згурівській громаді встановлюють сонячну електростанцію для потреб водопостачання
18:48
Мар’яна Безугла знову пропонує посилити відповідальність за “невиправдані втрати” особового складу в ЗСУ
14:47
В Обухівському районі орудують телефонні шахраї, що представляються працівниками Обухівською РВА, – голова РВА Сиваненко
Больше новостей

КМДА формує мобільні бригади для перевірки стану укриттів, які мають бути відкритими цілодобово

Новости Киева
652
0
На базі Департаменту муніципальної безпеки КМДА буде сформовано 10 мобільних груп за участю громадських активістів, що перевірятимуть стан укриттів та цілодобовий безперешкодний доступ до них населення.

На базі Департаменту муніципальної безпеки КМДА буде сформовано 10 мобільних груп за участю громадських активістів, що перевірятимуть стан укриттів та цілодобовий безперешкодний доступ до них населення.


Про це KВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва.Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Ми провели термінову нараду з усіма відповідальними та головами районів.


Сьогодні до 17:00 мають бути сформовані графіки відповідальних осіб за доступ до укриттів та їх гарантоване відкриття під час повітряної тривоги, по усім комунальним закладам столиці. Це – садочки, поліклініки, ЖЕКи, підприємства, адміністративні центри.


Має бути забезпечений цілодобовий безперешкодний доступ!”, – цитує портал директора Департаменту мунбезпеки Романа Ткачука.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Чиновник також повідомив, що на базі Департаменту муніципальної безпеки буде сформовано 10 мобільних груп, за участю громадських активістів, що перевірятимуть стан укриттів та доступ до них, наявність контакту відповідальної особи.


“Вже ми не маємо іншого вибору, ніж тримати їх у відкритому стані постійно, тому що останні кілька днів ми почали отримувати удари балістичними ракетами”, – сказав Ткачук на шістнадцятому місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну.


Як інформувала KВ, 1 червня Кабінет міністрів України в авральному режимі протокольно доручив обласним військовим адміністраціям перевірити всі об’єкти цивільного захисту населення. Також Кабмін ініціюватиме посилення кримінальної відповідальності в цій сфері.


Нагадаємо, через недоступність входу до укриття у Деснянському районі під час нічної атаки росіян на столицю загинули кияни (двоє дорослих та неповнолітня дитина). Мешканці району скаржаться, що укриття поліклініки зачинено не вперше. Правоохоронці проводять обшуки у КМДА через закрите укриття, біля якого загинули люди.


Читайте: Столичні патрульні перевірятимуть роботу укриттів під час нічних повітряних тривог, – Кличко


Фото: ілюстративне, з відкритих джерел


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев