Последние новости

19:45
У Києві на маршрути вийшов новий низькопідлоговий транспорт
16:47
На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС
10:44
ВМС врятували екіпаж турецького судна у Чорному морі (фото)
17:04
Столичним бульваром Лесі Українки до 15 липня буде непросто проїхати (схема)
16:33
На озері Редькине в Оболонському районі шукають потонулого чоловіка
12:01
Два Марші та Хода у Києві: поліція і Нацгвардія посилено контролюють центр міста
17:38
У Бориспільському районі локалізовано пожежу, яка виникла внаслідок атаки ворожих БпЛА
17:04
Заповідник “Києво-Печерська лавра” частково відновив роботу для відвідувачів
12:01
Ексміністра культури підозрюють в сприянні схемі виїзду за кордон під приводом музичних гастролей
19:42
Виконувати обов’язки директора столичної лікарні швидкої допомоги буде Микола Анкін
18:40
Білогородська сільрада на ювілейному засіданні передала чергову допомогу військовим
16:42
WorldSkills Ukraine – 2026: на Київщині визначили переможця у компетенції «Зварювальні роботи»
12:52
Нові умови «єОселі» дозволять родинам купувати значно просторіші квартири, — комерційна директорка «Інтергал-Буд» Олена Рижова
10:45
Катував та залякував мирних жителів під час окупації Київщини — російському окупанту повідомлено про підозру
19:45
Командир бригади «Ахіллес» став почесним громадянином Києва
12:45
Ракетна атака рф на Дніпро: одна людина загинула, 9 – поранено
08:45
Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ – Львів
18:40
Столична влада заявила, що не погоджувала 80-метрову забудову на вул. Князів Острозьких
19:45
G7: Потуга світу разом з Україною розмірковувала, чи можна припинити російсько-українську війну
19:02
Відновлення пошкодженого Успенського собору в Києво-Печерській лаврі може тривати до двох років, – гендиректор Остапенко
16:45
Макарів витратить 1,5 млн гривень на гірки і гойдалки
12:44
У Білій Церкві перекриють проїзд двома вулицями (схема)
19:43
Бронежилети Міндіча: суд постановив стягнути 97 млн грн штрафів за неякісну продукцію з постачальника
18:40
«Медичний центр міста Києва» через суд зобов’язали привести укриття до належного стану (відео)
14:44
Свириденко пообяцяла знайти кошти для відновлення Успенського собору Лаври
10:45
Коридори ліцею у Вишгороді відремонтують за 2,7 млн гривень
17:04
На утримання доріг в зоні відчуження ЧАЕС витратять 167 млн гривень
16:03
У Києві на вулиці Ушакова обмежено рух транспорту через провал асфальту
17:24
Зеленський увів у дію санкції проти російських мобільних операторів та інтернет-провайдерів
17:05
Мер Вишгорода Момот скасував слухання щодо перейменування вулиці на честь загиблого Героя Олексія Брехта
Больше новостей

Суд арештував активи Оксани Марченко на Одещині вартістю майже 740 млн гривень

Новости Киева
564
0
За матеріалами Служби безпеки України (СБУ) накладено арешт на акції Оксани Марченко в 7 підприємствах припортової інфраструктури в Одеській області. Дружина обвинуваченого у держзраді Віктора Медведчука володіла частками у цих компаніях через низку офшорних структур.

За матеріалами Служби безпеки України (СБУ) накладено арешт на акції Оксани Марченко в 7 підприємствах припортової інфраструктури в Одеській області. Дружина обвинуваченого у держзраді Віктора Медведчука володіла частками у цих компаніях через низку офшорних структур.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Служби безпеки України (СБУ).


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Як зазначили у повідомленні, мова йде про корпоративні права в АТ “Ексімнафтопродукт”, ПрАТ “Синтез Ойл”, ПрАТ “Синтез Транзит”, ТОВ “Укрлоудсистем”, АТ “Одеснафтопродукт”, ПрАТ “Чорноморський паливний термінал” та ТОВ “Альбіон Коммодітіз”. Загальна вартість заблокованих активів становить майже 740 млн гривень.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



“Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пального та інших критичних вантажів через акваторію Чорного моря”, – зауважили в спецслужбі.




Силовики також зазначили, що Оксана Марченко є фігуранткою у справі про фінансування російських окупаційних угруповань.


Читайте: Слідчі СБУ викрили, що компанії дружини Медведчука фінансували росгвардію та мвд рф


Нагадаємо, у лютому 2023 року суд арештував майно Оксани Марченко, загальна вартість яких становить більше ніж 5,6 млрд гривень. У березні суд арештував чергові активи Марченко. Рішення стосувалося акцій ПАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" ім. А.М. Кузьміна" в Запоріжжі, загальна вартість арештованих активів становить більше ніж 440 млн гривень. У квітні на Львівщині арештовано ще дві земельні ділянки з об’єктами нерухомості, які незаконно перебували у власності Марченко. Загальна вартість арештованого майна становить майже 17,5 млн гривень.


Як писала KВ у квітні 2023 року СБУ оголосила Оксану Марченко, дружину підозрюваного в держзраді колишнього народного депутата від “ОПЗЖ” Віктора Медведчука, у розшук. Вона підозрюється у фінансуванні російських угруповань. А у травні державі повернули земельні ділянки лісогосподарського призначення у Бориспільському районі. У суді було доведено, що земля площею 9,5 га незаконно перейшла у власність дружини лідера забороненої партії “ОПЗЖ” Оксани Марченко .


Читайте: З власності Оксани Марченко державі повернули землі на березі Дніпра вартістю понад 204 млн гривень


Фото: СБУ


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев