Последние новости

19:51
У пошкодженому війною будинку на вулиці Олени Теліги, 7 за 3 млн гривень нарешті стартували протиаварійні роботи (фото)
18:44
“Укрпошта” підвищила частину тарифів на пересилання посилок від 1 квітня
14:45
Відпочинок дітей Білоцерківської громади на Київщині оцінили в 10 млн гривень
19:44
Нацгвардія спрямовує понад 15 млн гривень на кашкети
14:45
Микола Калашник: У Бучі відкрився Центр комплексного розвитку та підтримки дітей
12:45
Володарка витратить 1,8 млн гривень на ремонт доріг
08:45
Богуслав спрямує 2,2 млн гривень на ямковий ремонт доріг
19:44
Будинок природи проводить виїзні екоуроки для школярів Києва
12:43
БЕБ оголосило конкурс на керівну посаду детективів у Києві та області
10:44
Затримано полковника Нацгвардії, який хотів купити фіктивну інвалідність за 6 тисяч доларів
17:04
На Київщині з 1 квітня розпочинається весняно-літня нерестова заборона на вилов риби
16:02
Зоопарк Києва витратить 15 млн гривень на сіно і гілковий корм
15:03
У Краматорську армія рф вбила 13-річного хлопчика та двох дорослих
12:04
На Миколаївщині ворожий обстріл поранив 7 дітей, одну дівчинку вбито
17:04
На толоці у Києві понад 350 учасників прибрали урочище “Теремки”
16:19
«Креатор-Буд» відзвітував про березневі темпи робіт у ЖК «Gravity Park»
16:02
«Потрібно було звертатися до РДА»: у КМДА пояснили відселення мешканців аварійного будинку на Теліги
10:01
Ворог за добу втратив 1300 осіб та 7 РСЗВ, – Генштаб ЗСУ
19:55
У ніч на 29 березня Україна переходить на літній час
19:37
На Ковельщині 60-річного рибалку “мобілізували” за допомогою електрошокера та заламання рук: ДБР затримала начальника групи ТЦК
16:43
На Бучанщині через коротке замикання зарядної електростанції загинув чоловік (фото)
08:45
Сили ППО знешкодили 93 із 102 ворожих БпЛА, є влучання 9 дронів
19:46
Протиаварійні роботи на Теліги можуть початися за два тижні, — «Житлоінвестбуд»
14:45
Броварські комунальники отримали генератори від міжнародних партнерів
10:44
ДСНС Білої церкви за 1 млн гривень відремонтує пожежний автопідіймач
20:00
На ремонт покрівлі дитсадка № 381 у Дніпровському районі спрямовують майже 2,5 млн гривень
12:45
Справа Сальдо про викрадене українське зерно пішла до суду
10:45
Посадовця КП ШЕУ підозрюють у переплаті при закупівлі дорожнього огородження
18:45
Борщагівська сільрада витратить 1,6 млн гривень на музичні інструменти
14:45
Вишгород заплатить 1,1 млн гривень за ремонт насосного обладнання на водоканалі
Больше новостей

На Київщині за програмою єВідновлення погодили майже 800 млн гривень компенсації на ремонт житла

Новости Киева
524
0
На Київщині в рамках єВідновлення вже погоджено майже 800 млн гривень компенсації на ремонт пошкодженого житла. Також в області діє компенсація за знищене житло у вигляді безготівкових сертифікатів, з липня цього року вже схвалено 419 звернень.

На Київщині в рамках єВідновлення вже погоджено майже 800 млн гривень компенсації на ремонт пошкодженого житла. Також в області діє компенсація за знищене житло у вигляді безготівкових сертифікатів, з липня цього року вже схвалено 419 звернень.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Як зазначив начальник Київської ОДА, в рамках єВідновлення прийнято позитивне рішення майже за 7,4 тис. заявками. Ці кошти власники пошкодженого житла можуть використати на поточні та капітальні ремонти. Загалом подано майже 11,8 тис. заявок. Комісії продовжують їх обробляти.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



За його словами, діє також компенсація за знищене житло – безготівкові сертифікати. З липня в області вже подано понад 2 тис. заявок у 24 громадах. Із них 419 вже схвалені. Загальна сума компенсацій становить понад 1,4 млрд гривень.


Руслан Кравченко зауважив, що єВідновлення – це одна з програм, реалізація якої дозволяє пришвидшити відбудову Київщини. Загалом із 28 тис. об'єктів, пошкоджених внаслідок російської агресії, вже відновлено понад 15 тисяч.


“Не зупиняємо й антикорупційні заходи в області. Люди мають бачити, що до корупції на Київщині – нульова толерантність. Приділяємо особливу увагу всім тендерним процедурам та закупівлям. Це стосується не тільки процесу відбудови, а й усіх інших сфер діяльності”, – наголосив очільник КОДА.



Нагадаємо, на Київщині тривають роботи з відновлення пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росії об’єктів. Відбудовано вже понад половину з 28 тисяч зруйнованих окупантами будівель. Всі процеси перебувають під постійним контролем обласної адміністрації, за участі представників громадськості та правоохоронних органів.


Читайте: У Вишгородському районі провели третє виїзне засідання групи “Прозорість та підзвітність”, – Руслан Кравченко


Фото: скриншот відео
КиївВлада
Олексій Вєтров

0 комментариев