Последние новости

10:00
Опалення в Києві поки не вмикатимуть — погода дозволяє
17:03
У Києві визначили найкращу команду серед пожежних-рятувальників (фото, відео)
16:02
Рух Броварським проспектом частково обмежать до початку листопада (схема)
13:02
Київщина продовжує роботу з облаштування когенераційних установок в громадах, – Микола Калашник
09:34
Вночі сили ППО знешкодили 136 ворожих БпЛА
19:45
Сапери продовжують очищати Київщину від вибухонебезпечних предметів (фото, відео)
19:23
На трасі Київ-Чернігів автомобіль на смерть збив 14-річного хлопця
15:46
«Діалог влади та бізнесу»: на Київщині обговорили розвиток рибного господарства та підтримку виробників
13:46
У Києві судитимуть посадовця «Київтелесервісу» за переплату понад 20 мільйонів гривень під час закупівлі інтернет-обладнання
09:44
Столичний суд зобов’язав комунальне підприємство ліквідувати сміттєзвалище в парку «Балка Проня» (фото)
17:48
У Віто-Поштовій амбулаторії завершили ремонт приміщення
13:46
Київ за 13 млн гривень замінить лампи на ліхтарях біля аеропорту Жуляни (адреси)
19:58
Офіційно: Зеленський призначив головою Одеської МВА Сергія Лисака
09:28
Ексзаступнику Ірпінського міського голови обрано запобіжний захід
19:50
Частково зникло світло у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах, – КМДА
15:45
Інтергал-Буд увійшов до лідерів рейтингу забудовників Львова від “Мінфіну”
11:44
У ніч на 14 жовтня росармія атакувала лікарню в Харкові, на Чернігівщині – нафтобазу
17:44
Технології перемоги: стань частиною сучасної армії дронів!
15:46
ЄС працює над виділенням додаткових 100 млн євро на зимову підтримку України
11:42
Ексдиректорка столичного ДОЗ Валентина Гінзбург прокоментувала своє звільнення
09:43
Аварійні відключення світла введено у 7 регіонах, – Міненерго
17:36
Від понеділка, 13 жовтня, змінять маршрути трамваїв та обмежать рух на вулицях у трьох районах Києва (схеми)
17:10
Київська Єврейська громада на Оболоні опублікувала заяву з приводу нападу 11 жовтня
15:04
За тиждень росія застосувала проти України понад 4,5 тисячі дронів, КАБів та ракет
09:35
Відкрито терміновий збір на FPV-дрони “Українського легіону”
17:05
У Києві автобус № 44 на два дні змінить маршрут (схема)
16:33
Муніципальна охорона Києва купить 100 китайських страйкбольних гвинтівок
13:02
Офіційно: Кличко звільнив Гінзбург з посади директора Департаменту охорони здоров’я КМДА
19:46
На вихідних у столиці ярмарки змінять рух низки автобусних та тролейбусних маршрутів
13:45
100 окрема механізована бригада ЗСУ запрошує на службу в підрозділах
Больше новостей

На Київщині стартувала програма безбар’єрності вартістю понад 1,2 млрд гривень

Новости Киева
514
0

Київська обласна рада розпочала реалізацію масштабної програми безбар’єрності на 2025-2027 роки. Загальний обсяг фінансування сягає  понад 1,2 млрд гривень. Мета – зробити простір області зручним і доступним для кожного жителя, незалежно від його фізичних можливостей.
Про це КВ дізналася із відеозвернення в.о. голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського у Facebook.
На Київщині стартувала програма безбар’єрності вартістю понад 1,2 млрд гривень

“Київська обласна рада провела перше засідання робочої групи з безбар’єрності. Мета – зробити життя на Київщині зручним і доступним для ветеранів з пораненнями, людей з інвалідністю, батьків з візочками, літніх людей, для всіх, без винятку”, – йдеться у дописі. 
[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php]

Як повідомляється, перше засідання робочої групи з питань впровадження безбар’єрності на території області очолила депутатка обласної ради Галина Єрко. До участі долучились також представники Київської обласної військової адміністрації. Ініціатор створення групи – Київська облрада.
“На останній сесії Київської обласної ради депутати підтримали і затвердили програму створення безбар’єрного простору в Київській області на 2025-2027 роки, розроблену спільно з Київською обласною військовою адміністрацією”, – зауважив Добрянський.
За його словами, загальний обсяг фінансування програми складає понад 1,2 млрд гривень з державного, обласного та місцевих бюджетів. У 2025 році планується використати 317 млн гривень, частину з яких уже розподілено за адресними проєктами.
“Йдеться про капітальні ремонти, відповідно до вимог безбар’єрності, створення і облаштування дитячих майданчиків з урахуванням доступності, пандусів, тактильних вказівників, розширені дверні отвори, навігацію для слабозорих… Наступні наші кроки – щоб вулиці, будівлі, лікарні, заклади були зручними для всіх…”, – наголошується у дописі.
За словами Добрянського, програма передбачає подальші зміни у сферах освіти, цифрових сервісів, комунікації, інфраструктури та зайнятості для того, щоб жодна людина не почувалася “зайвою”.
Нагадаємо, як раніше повідомляла КВ, у ході 32 чергової сесії Київська обласна рада ухвалила понад 80 рішень у ключових сферах розвитку області: безпеки, оборони, соціального захисту, охорони здоров’я та відбудови.  Зокрема, продовжено до 2026 року програму з відновлення багатоповерхівок зі збільшенням фінансування на 450 млн гривень на відбудову 23 об’єктів у шести громадах Київщини. 
Читайте: В.о. голови Київоблради Добрянський просить ВРУ доопрацювати законопроєкт “Про місцеві державні адміністрації”
Фото: соцмережі
КиївВлада
Інна Міхно

0 комментариев