Последние новости

19:45
Світовий конгрес українців оголосив міжнародний збір на генератори для потерпаючих від війни і холодів співвітчизників
15:44
У Згурівській громаді з 1 січня суттєво підвищили тарифи на воду
19:40
Київ домовився з німецькими партнерами про передачу двох міні -ТЕЦ
17:46
Киян запрошують на ярмарок вакансій, який відбудеться на станції метро «Позняки»
13:46
Експрезидент Янукович отримав ще 15 років за заволодіння землями Сухолуччя на Київщині
19:42
У медзакладах Києва з початку року народилася 901 дитина, – КМДА
15:46
Бориспіль купить 50 дронів DJI Matrice 4T для Сил оборони України
13:45
У Києві судитимуть двох експравоохоронців, обвинувачених у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК
17:38
Енергетики частково відновили електропостачання у Броварах після екстреного відключення
17:04
Оптимізація руху на Фастівській ділянці: Укрзалізниця змінює графіки приміських поїздів
13:02
У Борисполі при пожежі в будинку загинули дві людини
09:03
Повітряна атака рф: знешкоджено 167 БпЛА, є влучання на 15 локаціях
15:03
Відділення Приватбанку в Бородянці відремонтують за 4,1 млн гривень
13:02
Зеленський провів енергетичний селектор та повідомив про “додаткові виклики” для Гостомеля, Бучі, Ірпеня
19:45
Влада Вишневого заплатить 2,8 млн гривень за залізничну доставку вантажів
11:44
Україна скликає Енергетичний Рамштайн, – Сибіга
19:49
У центрі Києва 16 січня обмежуватимуть рух транспорту
11:25
На Київщині працюють 448 Пунктів незламності
19:44
Вишгородська міськрада заплатить 2 млн гривень за висвітлення своєї діяльності
19:46
У Києві за час зимового соціального патрулювання роздали 8,4 тисячі гарячих обідів
17:43
На Київщині поліція сповіщатиме про повітряну тривогу через гучномовці під час відключень світла
15:49
Фронт надвечір 13 січня: 72 зафіксовані бої (зведення Генштабу)
20:00
“Креатор-Буд” показав січневий хід будівництва елітного ЖК “Домініканський”
19:40
КЕКЦ судиться з Мінекономіки через дозволи на промислову заготівлю ягід та грибів у нацпарках
17:48
Микола Калашник: Київщина працює над посиленням енергетичної стійкості та системи підтримки громад
13:46
Продуктові ярмарки: де в Києві цього тижня поживитись сільськогосподарським товаром (адреси)
17:18
У Броварах та Борисполі розгорнули Пункти незламності ДСНС (адреси)
15:05
В Каспійському морі уражено три російські бурові установки, – Генштаб ЗСУ
18:31
На Київщині працює понад 50 когенераційних установок для підтримки критичної інфраструктури
18:08
У Василькові запрацювали перші «Вагони незламності» для обігріву та зарядки гаджетів
Больше новостей

У Бориспільській багатопрофільній лікарні завершено створення нового стаціонарного реабілітаційного відділення

Новости Киева
415
0

Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник разом із Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком відвідали Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, де завершено створення нового стаціонарного реабілітаційного відділення.
Про це, як передає КВ, йдеться у повідомленні Київської обласної державної адміністрації (КОВА).
Це важливий об’єкт для Бориспільщини — центр відновлення для людей з інвалідністю, ветеранів та цивільних.
Відділення облаштоване за сучасними стандартами реабілітаційної медицини: простори для фізичної терапії та ерготерапії, кабінети психологів і логопедів, асистивні технології, повний цикл медичної допомоги. Цілодобова реабілітація, окремі палати для маломобільних пацієнтів, вертикальні підйомники, інклюзивні санвузли та тактильні елементи — кожна деталь продумана для комфорту й безбар’єрності.
Відділення працюватиме за контрактом із НСЗУ, тож пацієнти зможуть отримувати допомогу безоплатно, у межах програми медичних гарантій.
«Створення цього відділення — частина системної роботи Київщини над розбудовою мережі реабілітації. Бориспільський об’єкт уже став десятим таким закладом в області. Загалом плануємо 13 реабілітаційних відділень у регіоні. Найближчим часом відкриємо подібний в Ірпені, а ще два — у першому кварталі наступного року. Це послідовний рух до того, щоб допомога була доступною всюди», — зазначив Микола Калашник.
Він подякував громадам, які стали партнерами у створенні цього відділення.
«Бориспільська, Пристолична, Золочівська та Вороньківська громади продемонстрували, як спільне рішення та відповідальність за людей дають сильний результат. Також Гірська громада окремо підтримала лікарню обладнанням, що значно підсилює можливості хірургічної допомоги. Це яскравий приклад того, як громади Київщини об’єднують ресурси заради спільної мети — розвитку якісної медицини та підтримки тих, хто найбільше потребує допомоги», — наголосив Микола Калашник.
Читайте: Микола Калашник: Київщина підтримує ветеранський спорт і створює можливості для відновлення захисників
Фото: КОДА 
КиївВлада
Олексій Вєтров















0 комментариев